Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 76 do 94 od 94

Tema: Proxes ili F1

  1. #76
    Rossonero
    Guest
    Pazi, Piquet... moramo profice stavit na stranu. Uostalmo svi smo mi tu amatetri. Zato ti meni dodji na tu dionicu s SS-om, a meni daj kaj hoces pa da vidis kaj se bude desilo. Isto kaj i novinaru na aerodromu. Zvuci malo prepotentno, znam, ali tak je. Samo hocu reci da je otvorena zavojita cesta na brdu sasvim druga prica. To je onaj gust radi kojeg treba kupit R i zivjet na brdu na 8 hiljki okretaja.

  2. #77
    piquet
    Guest
    ok dolazim sa ss-om, a ti možeš sa karavanom.
    2,0 protiv 2,0!

  3. #78
    mc
    Guest
    To je vec pravedno. Hondin 2,0 bi ipak bio previse za jednu Alfu... :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  4. #79
    Rossonero
    Guest
    Moze. Polukruta zadnja osovina protiv supernonplusultra Alfinog ovjesa, plivajuce sredstvo za furanje svinjskih polovica protiv cestovnog priljepka, tona i pol ruznog pleha protiv ljepotice iz Italije...

    Piquet, ne znas cestu, a stize jesen. U biti vec je tu. ) Ak izletis, Alfica ide na otpad. Karavan je spreman. F1 su jos super. Pila ti je ××××na prednost, ali nebres nadoknadit iskustvo i kilometre u zadnjih 6 godina na toj streki. U najmanju ruku, gural bi te cijelu streku. I to s Opelom... karavanom.


    E da... i moras me pricekat. Sad su prvo zapdana obala, Havaji, Chicago, Miami i New York. Doma sam tek u 11. mjesecu.

    Decki, noc! Tu je 10 do 5. Bjezim! Cujemo se kad drui put ulovim vremena za net. <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  5. #80
    piquet
    Guest
    opa sad je već i pila i ima ××××nu prednost!

    mc karavani još mogu u borbu, ali dostavna vozila...

  6. #81
    mc
    Guest
    Da, da... ) Tko god da pobijedi, tak je svejedno - Opel Alfu, Alfa Opela - ionak su to vec lagano isti auti... ) :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  7. #82
    Rossonero
    Guest
    Naravno da je 47 prednost pred karavanom, ali se ne mjere brojke na stoperici niti presjeci ovjesa. Sad se vec gleda iskustvo, poznavanje streke, a bome ulogu igra i to ko je i ludji.


    Stvarno vise nis ne vidim, pa u svakom postu mi fali po 5, 6 slova. ) <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  8. #83
    Rossonero
    Guest
    Pehar ionak ide GM-u! Jel tak MC?! ) ) )

  9. #84
    mc
    Guest
    Jamacno... ) ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  10. #85
    Aero
    Guest
    )

  11. #86
    MONSTER
    Guest
    piquet.....a cca 120-140-150 prema markusevcu....pored vojne bolnice po onim zavojima sa zimskim gumama i slojem bljuzge na nekim dijelovima....bocno klizanje i skokovi...u 206 s16! a po krku i preko 200 na bok!!

    vjerujes u to???

    pitaj SULE i TIE!!!!


  12. #87
    OS-300
    Guest
    Vi niste normalni!!!

    Tu napaljujete čovjeka, a već mu je i ionako glava u torbi i pri 60 km/h.
    <br><hr><font color="blue">2nullCHEK rulez!!!</font>

  13. #88
    OS-300
    Guest
    Ček, ček kao da sam onu sliku već negdje vidio.


    <br><hr><font color="blue">2nullCHEK rulez!!!</font>

  14. #89
    mc
    Guest
    ) :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  15. #90
    Girrari
    Guest
    <br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  16. #91
    mytbyte
    Guest
    Kaj je ono gore Alfa???...nemrem ju prepoznati... :smile25: )

  17. #92
    S16
    Guest
    Ladin krov je bolje izdrža od Alfinog...

  18. #93
    spidi
    Guest
    OBA AUTOMOBILA NISU PROMJENILE MOTOR :smile25: :smile25: :smile25: KAO STO NEKI RADE NA NOVIM AUTOMOBILIMA

  19. #94
    mc
    Guest
    GTV na primjer... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Slične teme

  1. Toyo Proxes T1-S - iskustva
    By INTERCEPTOR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 24-12-2003, 16:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •