Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Jeli moguce prijateljstvo na daljinu?!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    xy@ja
    Guest
    Jeli stvarno moguce odrzavati prijateljstvo na daljinu?Ja mislim da je i zelila bi ako netko ima interesa da se javi pa da se dopisujemo.Zivim u dijaspori, inace sam splicanka!pozdrav Splicanima!

  2. #2
    z@ja
    Guest
    I ja sam iz Splita, odnedavno u dijaspori.

  3. #3
    xy@ja
    Guest
    Drago mi je da se netko odazvao mome pozivu i to jos splicanin/ka! Ja sam u Njemackoj vec punih 15est godina, a ti? Lip pozdrav

  4. #4
    z@ja
    Guest
    Ja sam prije par dana stigla u Kanadu. Na ovom sam forumu ranije dok je ovo slicilo na forum pisala pod imenom Margarita, ali se sad nemogu logirat.Lipi pozdrav i tebi.

  5. #5
    xy@ja
    Guest
    Ja sam nova na ovome forumu,slucajno ga otkrila.Samo neke gluposti!I kako ti se svidja u Kanadi?Jesi li se privikla,meni je bilo skroz tesko to privikavanje,ali sad je ok.Ako oces mozemo se sada redovno dopisivat,bilo bi mi drago!Budi pozdravljena

  6. #6
    z@ja
    Guest
    Prva dva dana sok, sada mi je tesko na momente, ali nadam se da ce brzo sve doc na svoje misto. Na ovom je forumu nekad bilo krasnih ljudi,a upravo zahvaljujuci jednom od njih, ja sam sada tu di jesam. Otvorit cu temu SPLICANI U BILOM SVITU, mozda se jos neko javi, a ako ne, nikom nista, tu smo nas dvi.

Slične teme

  1. ljubav na daljinu
    By mim in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 29-05-2010, 10:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •