Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Peugeot 206 16 16V XS

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2004
    Postova
    3
    Rep Power
    0
    Razmišljam o kupnji istog, molim sve koji imaju bilo kakvih iskustava da prokomentiraju kvalitetu, potrošnju, pouzdanost.... Auto je star 2 god.
    Traže 10k eura, meni se to čini puno.

  2. #2
    alien5
    Guest
    Iskreno, nisam čuo da se ni za jednu verziju 206-ice veže pojam pouzdanost već upravo suprotno!
    Baren kod ovih šta ih ja znam!

  3. #3
    TRANS AM
    Guest
    Naravno da je to previše love za auto star 2 godine. 1.6XS s klimom, radio-cd-om i metalik bojom kao dodatnom opremom, košta novi cca 12000 Eura.
    Potrošnja, kao i kod svakog drugog automobila ovisi o režimu i načinu vožnje. Moj Roland Gaross ima 1.6 motor, a potrošnja se kreće od 6L laganini vangradske vožnje, preko 9L gradske, do čak 15L ako ga stišćem do amena na autocesti. Prosjek cca 8,5L.
    Moji dojmovi o tom autu su slijedeći:
    1. Prelagani servo
    2. Predug, prenježan i prespor mjenjač
    3. Inertnost na nižim okretajima
    4. Loš stražnji ovjes
    5. Bučan ovjes
    6. Troši previše ulja <br><hr><font size="+1" color="green">Formula je quraz po potrošnji!</font>

  4. #4
    piquet
    Guest
    jebate trans jesi imao ti kad pravi auto???

  5. #5
    TRANS AM
    Guest
    Jesam! Kad sam bio mali imao sam Alfu SZ na baterije. Al' u pičku materinu, stalno mi se kvarila pa mi deda kupio Corvette na daljinski i od tada mojoj sreći nije bilo kraja. Imao sam skroz normalno i sretno djetinjstvo, bez trauma zbog konstantno pregorjelih sklopova u Alfi. :smile24: <br><hr><font size="+1" color="green">Formula je quraz po potrošnji!</font>

  6. #6
    piquet
    Guest
    ti imaš pravu gay ergelu doma.
    za susret sa macho tipom - trans am
    za susret sa feminiziranim muškarcem - 206 roland gaross!

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Puno preskupo.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  8. #8
    TRANS AM
    Guest
    Fulao si motivaciju pri odabiru modela.
    Za normalno pranje Alfe, 206!
    Za rikverc pranje Alfe, Firebird!
    Za pranje Alfe uzduž i poprijeko, Trans Am!
    <br><hr><font size="+1" color="green">Formula je quraz po potrošnji!</font>

  9. #9
    sepra
    Guest
    BTW tom superpičkastom 206 koji vam je trn u oku uz bok stoje Alfa 147 i stari A3. ×××× me pas ak nije tak.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  10. #10
    Mario Haas
    Guest
    Gdje to ima novi 206 XS 1,6 16V za 12.000€ da i ja jednog uzmem.

    Cijena novog je 98.000kn plus automatska klima 9.050kn plus metalik boja 2.250kn = 109.300kn a to je već teritorij Quiksilvera koji je po meni bolja kupovina.
    Ah da, 109.300 je puno bliže 14.600 nego 12.000€ barem koliko se ja razumijem u matematiku.
    Čak i uz akciju -8000kn staro za novo još uvijek je cijena novog daleko od 12.000€!!



    Prema tome, cijena od 10.000€ je recimo korektna.<br><hr>

  11. #11
    TRANS AM
    Guest
    Prije cca 2,5 godina, kad sam trebao odlučiti o kupovini malog tutaća. 1.6XS je bio u igri. Cijena koja mi je bila ponuđena za njega s metalik bojom, radiom s cd-om i ručnom klimom, bila je cca 24500 DM. Obzriom da sam ekscentrik, puknuo sam 5 somova gore i uzeo Garossa. Možda je u promijeni DM/Euro došlo i do promijene cijena ili je ono onda za XS-a bila neka posebna akcija. Nemam pojima, nisam u posljednje vrijeme gledao cjenike. Samo mi 14600 zvuči puno za XS-a. <br><hr><font size="+1" color="green">Formula je quraz po potrošnji!</font>

  12. #12
    piquet
    Guest
    koliko se sjećam za roland gaross je bila jako fer cijena.
    <br><hr>

  13. #13
    101
    Guest
    Prelistaj Peugeot Club 2003, mislim da ce ti pomoci. Ja vozam 206 Griffe (nesto kao Quicksilver samo sa kozom i jos nekim detaljima) od ljetos i nakon 4000 km sve super. Jako zadovoljan sa 1.6 16v motorom. Pri kupovini sam isprobao nekoliko polovnih (2-3 godine) XS i S16 i nisam primjetio nekih vecih felera na njima...

  14. #14
    VEX_RC
    Guest
    IMAM JA 1.6 16V. MOTOR DO JAJA

    DODUŠE IMAM PROBLEM S TIM AUTOM - GUME SE TROŠE :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Impact" color="blue">PEUGEOT RULEZ
    206 RC 2.0 16v 180 KS

    klik ovdje - :URL=http://www.hraweb.com/forums/index.php?&act=Garage&CODE=12&CID=129:206 RC:/URL:
    </font>

  15. #15
    101
    Guest
    Moj problem je (povremena) potrosnja od 25 litara na 100 km... Odem da obidzem krug sa svjeze tenkovanim autom i vratim se 20 minuta kasnije sa 3/4 rezervoara. Ljepi krivudavi sumski putevi i pokoja serpentina

  16. #16
    206 xsi
    Guest
    Imam i ja 1.6 16v. Uopće ne troši ulje, bar ne meni. Potrošnja 10 litara po zagrebu živahne vožnje. 10000 eura je ipak malo previše. Za te pare kupiš 3-4 godine star S16

  17. #17
    sepra
    Guest
    Tako je, toliko ja tražim za svoj 3 godine star s16<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  18. #18
    Brock
    Guest
    Ipak?

  19. #19
    sepra
    Guest
    ××××ga, trebam mjesta.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  20. #20
    piquet
    Guest
    znači vw touran za tebe sepra!

  21. #21
    sepra
    Guest
    Čuj neki ljudi su mi rekli da u novčaniku nosiš sliku Golf Countrya.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  22. #22
    piquet
    Guest
    neki ljudi?

    imena sepra!!
    imena!!!!

  23. #23
    Bmw Touring
    Guest
    idesss!!! :smile25: :smile25:

  24. #24
    Dr. Strangelove
    Guest
    Sepra ) odmah se sjetim Al Bundya koji je furo sliku punice u novčaniku... i kad mu je zatrebalo da nekoeg zaplaši ili "nokautira" samo ju je izvadio :smile25: ... to bi se moglo primjenit i u slučaju countrija )

Slične teme

  1. Peugeot 307 1.4 16V
    By Brum brum in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 29-07-2004, 07:16
  2. Peugeot 307 1.6
    By Ivo38 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 11-11-2003, 13:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •