Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: zamolba,prevod

  1. #1
    dado 2
    Guest
    ako kome nije problem da mi prevede sa njemackog sljedeci tekst

    Beschreibung:
    Fahrzeug hatte Frontschaden und wurde gut repariert Fahrer und Beifahreraibags sind nicht erneuert worden.



  2. #2
    drugmirko
    Guest

    nije, da znam njemački, jer neznam... ali, koliko mogu shvatit iz toga kažu:

    auto je bio oštećen s prednje strane i bio je dobro/kvalitetno popravljen. vozaćev i suvozaćev airbag nisu obnovljeni/mjenjani.

    drugim rjećima, netko je autek negdje poprilično zakucao, jer su se otvorila oba airbaga ali je ipak toliko pošten, da to napiše. ipak radije bježi od toga.

  3. #3
    dado 2
    Guest
    zahvaljujem,sad mi je jasno zasto mi ga nudi tako povoljno,a izgleda kao iz salona,thx

  4. #4
    Bmw Touring
    Guest
    pardon Dado nisam vidio prije ovu temu.

    Dakle auto je imalo karambol sprijeda ali je repariran.
    Airbagovi nisu izletili.
    Moja preporuka je da bjezis od toga

  5. #5
    Cezy
    Guest
    Zracni su izletili i nisu "obnovljeni"

  6. #6
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ti jastuci su skupi ko sam vrag čak i kod punta. Ja ih ne bi ni kupovao više.

  7. #7
    drugmirko
    Guest

    ja isto mislim, da "nicht ernneuert worden" znači, da su izletjetjeli i nisu obnovljeni. ali ich sprecht dojč niks! zato cezy čita auto časopise na neprijateljskom jeziku, pa zna ) .

  8. #8
    Cezy
    Guest
    Cezy se i skoluje u neprijateljskoj drzavi...

  9. #9
    drugmirko
    Guest

    ak cezy gazi neprijateljeve ženske, sve mu se prašta! <br><hr>

  10. #10
    Cezy
    Guest

  11. #11
    Bmw Touring
    Guest
    pardon decki na brzinu sam procital pa sam se zeznuo

  12. #12
    Racionalni
    Guest
    Ja isto mislim da su zračni jastuci izletjeli, ali da nisu obnovljeni. U tome jest i kvaka. Ako se otvore zračni jastuci znači da je bio jači udarac. Kada se zračni jastuci ne otvore znači da je auto slabije lupnut i mislim da u tom slučaju ako se dobro reparira da je ok, a cijena je bitno niža. Ali u tvom slučaju su izletjeli i ja ga ne bih kupovao.

  13. #13
    Fresh odlog.
    Guest
    ''Kada se zračni jastuci ne otvore znači da je auto slabije lupnut''

    Ne bih se baš složio.

    Šogorica se zakucala s Puntom u tramvaj, ili on u nju tko to zna, na autu je proglašena totalka, a ni jedan jastuk se nije otvorio.


  14. #14
    MONSTER
    Guest
    fresh....kljucna rijec je '...S PUNTOM...'!!!


  15. #15
    Girrari
    Guest
    Aj ne kenjaj.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  16. #16
    drugmirko
    Guest
    girra..

    2 cezy... koje to gaziš, zamotane?... ...ortodoksne muslimanke!!!! nemoj!!! njihova muško/familjarna sektija nema baš puno razumjevanja za takve stvari! <br><hr>

Slične teme

  1. zamolba
    By autozinex in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 16-12-2003, 11:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •