Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Peugeot206 1.416V xs

  1. #1
    206RI
    Guest
    Jel se isplati uzeti ovaj model sada na akciji, iako znamo da nagodinu stiže 207ica, ali auto ne misilm preprodavati, tako da razmišljam o ovoj kombinaciji! Auto bi me izišao sa full opremom tek 10.000EUr-a jer uzimam da na firmu i ne plaćam porez, 3vrata, automatska klima, alu felge 15¨, podizaći, daljinsko, putni kompjuter, sportski branik..metalik plava boja...motor 90 konja...što vi mislite?Treba li sačekati još iduće ljeto, postoji li šansa da će pred novi model cijena još pasti, biti bogatije akcije??

  2. #2
    eto
    Guest
    ma ne budi blesav...ne kupuj uopče mala auta jer sva su ××××××eeeee!
    sva od reda nevaljaju kurca-palca!

  3. #3
    Mario Haas
    Guest
    kad je model na zalasku uvijek ga krcaju opremom i daju akcije, dok ga se ne riješe

    za 206-icu po meni najbolji paket opreme je Quiksilver

  4. #4
    206 RI
    Guest
    Pa quiksilver je gotovo identičan xs razini opreme, jedino što se on može naručiti isključivo u aluminij srebrnoj boji i to je to!mislim da za tu cijenu nemogu ništa pametnije naći..

  5. #5
    Mario Haas
    Guest
    QS malo bolje izgleda unutra, meni barem. XS je blizu i nešto jeftiniji, slažem se.

  6. #6
    piquet
    Guest
    jer uzimam da na firmu i ne plaćam porez

    šta ti to vrijedi samo za peugeot 206??

  7. #7
    VEX_RC
    Guest
    na godinu NE izlazi 207.
    Vjerovatno početak 2006...

    KUPUJ KUPUJ, ima još 2 u hrvatskoj...

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Čini se kao dobra prilika.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  9. #9
    206RI
    Guest
    Ma ne samo za 206, za bilo koji automobil...ali ja sam se odlučio za 206, kontaš?! A što se tiče izlaska novog modela, na par mjesta sam pročitao da je to najkasnije jesen 2005, odakle ti taj podatak za 2006??

  10. #10
    206 xsi
    Guest
    Vex_RC radi u peugeotu pa zna neke stvari. Što se tiče 1.4 16v odličan motor, bez obzira što na ovom forumu ×××× po pugu. Bolje to nego clio )

  11. #11
    Rossonero
    Guest
    Placas porez stari moj, placas... svi mi uredno platimo porez pa ti kasnije vrate.

  12. #12
    RS182
    Guest
    Clio 1.6 16v iliti baby sport za 12.600E je ultimate mali auto ×××ך ženskasti 206

  13. #13
    T-IE
    Guest
    Je Rosso, kasnije ti vrate, ali riskiraš jednu finu inspekciju. Puno bolja solucija je da prebijaš porezni kredit sa budućim zaduženjima pdv-a.

  14. #14
    Mario Haas
    Guest
    Opet računovodstvene finte. Zamijetite da sve to pasivno gledam sa strane.

  15. #15
    206 xsi
    Guest
    Moš mislit što je clio ultimate, malo je sporiji sinko po papirima, a i peugeot bolje leži, a i ljepši je. Clio jedino ima bolju armaturu iznutra, ali i ružniju naravno.

  16. #16
    POLOVNJAČA
    Guest
    ma koji je brži

  17. #17
    Rossonero
    Guest
    Mario, citaj i uci.

  18. #18
    VEX_RC
    Guest
    Peugeot ti ima neku " politiku " da svakih 4-5 god ima redizajn aktualnog modela ( svi 206 dobili prozirne farove prednje, zadnje lampe po uzoru na 307 i stražnja letvica iznad tablice je promjenjena ) a svakih 8 god ide novi model (znači 2006)

    Primjer: 1007 je predstavljen sada, a prodaja počinje iduće godine, a kod nas će biti cca. 5-6 mj.

    Za 207 nema još ni službenih fotografija, a kamoli što drugo.Najvjerovatnije će biti predstavljen na idućem autoshow-u u Parizu, a prodaja cca uskrs 2006.

    Što se tiče motora, isti je u yarisu, fiesti, c2, c3, 206, 307... tako da je dosta velika vjerovatnost da ćeš baš njega voziti... <br><hr><font face="Impact" color="blue">PEUGEOT RULEZ
    206 RC 2.0 16v 180 KS

    klik ovdje - :URL=http://www.hraweb.com/forums/index.php?&act=Garage&CODE=12&CID=129:206 RC:/URL:
    </font>

  19. #19
    307
    Guest
    uzmi jaci motor od 110 ovaj je pre slab ja ga imam u 307 istina da je teza od 206 200 kg treba se vrtit preko 4500 da krene

  20. #20
    206 xsi
    Guest
    Tako je, uzmi 110 ks i sole gljivetinu karbonsku pa da vidiš fina zvuka )

  21. #21
    206RI
    Guest
    Rado bi ja taj zvuk žrtvovao za koju litricu benzina Ovaj od 110ks mi je nepotreban,mislim da i sa 90 konja ide to sasvim ok. auto nema masu i da je to pravi omjer!A što se tiče 207 fotografije itekako postoje, potraži malo na netu, uostalom imaš ih i u autoklubu od prije dva tri mjeseca, žuta 207ica..meni osobno puno ružnija od 206 ali o ukusima se ne raspravlja

  22. #22
    307
    Guest
    kasnije je kasno kad uzmes 90 ps bice ti zao vjeruj meni sada gledam kako da pojacam snagu ima jedan frik za 500 eura stavlja cip dize 15 % snage i momenta ali je reko da ima lose iskustvo sa tim motorom da mi ne savjetuje da ga stavim sad sam u banani ostaje mi samo filter i remmuns , a koliko ce mi to pomoc boga pitaj vjerovatno nista a ode dva soma kuna

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •