Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Prekoračenje brzine na autoputu!?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Bmw Touring
    Guest
    Ovo ljeto prosao sam cijelu Hrvatsku autoputom.
    Split-Varazdin-Cakovec
    Split-Rijeka
    Karlovac-Rijeka
    Uvijek sam vozio brzo i nigdje ama bas nigdje nisam vidio policiju.
    A sto se tice Francuske.
    Ode hvataju s motorima i nemozes im nista.
    Uslika te i onda posalje motor za tobom.

  2. #2
    alien5
    Guest
    I dobro šta sad to znači: da ako ne vidim muriju mogu vozit koliko me volja???
    Ako me neke kamere uvate i budem mora plačat kaznu bogami ćete skupljat donaciju za plačanje kazne! :smile23: :smile23:

  3. #3
    Fergazer od fiće
    Guest
    Znaju biti murjaci vrlo često ispred naplpatnih kucica na AC Zagreb Krapina znaci pred ulaz na AC. Tocno mjere da li usporavas pred kucicama i postujes znakove 100, 80, 60, 40. Istu stvar sam vidio pred izlaz s autoceste Karlovac-ZG, znaci naplatne Lucko, naravno kad nema guzve jer se inace u tom podrucju stoji . Treci slucaj koji znam iz novina da postoji neka kamera koja je vec spominjana ovdje, na otprilike 7-9 km AC Karlovac Zagreb što znači toliko km ispred Zagreba. Nikad je nisam vidio niti policajce niti kameru. Ali bilo je u novinama nesto o tome.

  4. #4
    Koko
    Guest
    Je majstori iz Večernjeg lista su vidjeli duhove. Nikad nikakve kamere nije bilo tamo!

  5. #5
    mc
    Guest
    Ako ju ti nisi vidio, ne znaci da je nije bilo - ja sam ju vidio nekoliko puta. Obicno je i policijski Punto bio sparkan malo dalje uz zicanu ogradu... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  6. #6
    Koko
    Guest
    U večernjem je pisalo o fiksnoj kameri, na nju i mislim. A ovo s Puntom je nelegalno i nemoguče izvest. Na području autoceste pol. smije autmobil zaustaviti samo na odmaralištu. Piše u pravilniku o postupanju prometne policije... To su samo malo strašili, ili su haltali ljude na izlasku s autoputa. Opet s druge strane, kako da znaju gdje će tko sići...

  7. #7
    Black Knight_
    Guest
    Kolegu s posla je zaustavio murjak kod tunela prema rijeci da vozi 220km/h...


Slične teme

  1. možda mrzite ograničenja brzine na autoputu?
    By drugmirko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 11-06-2004, 02:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •