Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: clio,punto,c3??

  1. #1
    milivoj
    Guest
    kojeg je najbolje uzet u kombinaciji sa benzincem od75ks???molim da mi kažete ono šta je dobro kod kojeg i loše: hvala

  2. #2
    ivan_pž
    Guest
    Slab ti je motor od 75 ks, uzmi Clia 1,4 16V od 98 ks, stići će mi navedeni clio za negdje malo manje od dva tjedna, jedva čekam da vidim kako ide.
    Od ta tri auta Clio ti je najpovoljniji, imaš na njega popust do 31.10. od 10 000 kn. Mene je sa full opremom Clio 1,4 16V Luxe Privilege izašao oko 94 000 kn.

  3. #3
    Brock
    Guest
    Clio - u globalu OK, ali sa 1.2 16V motorom jako trom.

    C3 - po mojem mišljenju premekan, pre ženskast, a po iskustvima drugih... i ne baš kvalitetan.

    Punto - možda daje najviše zadovoljstva u vožnji sa tim motorom... al' da barem nisu mijenjali dizajn... ovaj novi mi je neprobavljiv.


  4. #4
    OS FIAT>>>
    Guest
    Broče, u potpunosti se slazem s ovim sto si napisao.Punta bi eliminirao samo zbog odvratnog dizajna redizajniranog modela.
    Clio u biti daje najvise.

  5. #5
    cdti
    Guest
    ma uzmi bilo sta,samo ne gnojfiata !

  6. #6
    OS FIAT>>>
    Guest
    Gnoj je jedan jedini i to je gnojpel.Necemo sad brkati pojmove. )

  7. #7
    fergazer
    Guest
    Cuj ivan puno te ispo taj Clio.
    Ja sam uzeo Yarisa sa 5V i 87 KS motorom bez alu felgi i maglenki i ispo me 92000 kuna...
    A gdje je Toyota <FONT COLOR="red">ispred</FONT> Renaulta...
    C3 je mrak auto, jedino mu je motor malo preveć žedan ali ona traljava izrada unutrasnjosti (prije svega plastike) je jako popravljena. Kao i kod svakog Citroena djelovi su jako "dugotrajni" i kvalitetni.
    Clio ne preporučam, ××××××...
    Konkretno evo za cijelu Toyotu znam 4 slučaja gdje su bile greške na autu, a samo za Clio sam čuo barem 10 slučaja...
    Nemojte Clio ljudi, svi ga kupuju zbog povoljne cijene ali kada Vam stvari počinju krepavat i škripit potrošit ćete ogromne količine novca na popravke a o potrošenim živcima da ne pričam...<br><hr>

  8. #8
    fergazer
    Guest
    Molivoju, pogledaj si pod auto_servisi temu najjeftiniji mali auto za vozit 100000 km!!

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Ak možeš provarit grdobinu od Punta onda zemi njega; akcija + 3 godine garancije. U protivnom Clio, ali 1.4; 1.2 ne ide onak kak bi se očekivalo.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  10. #10
    206 xsi
    Guest
    Samo ne punta, užas :smile25:

  11. #11
    ivan_pž
    Guest
    Fergazer ma nije me puno ispao Clio, ipak se radi o modelu sa full opremom - u serijskoj opremi ima ABS, EBD, BAS, 4 zračna jastuka, alu felge 15 cola, putno računalo, radio cd 4x22w, ručni klima uređaj, ... ima kompletnu opremu. Usporedi ga sa identično opremljenim Peugeotom 206 XS 1,4 16V koji je još za 8 ks slabiji od Clija, on dođe oko 102 000 kn. To me je Clio izašao 94 000 kn sa popustom od 9 000 kn..

  12. #12
    fergazer
    Guest
    Znam ja jako dobro kaj privilege oprema ima, a Peugeot nisam nigdje spomenuo, za njega je uostalom i karakteristicno da im dodatna oprema skupo košta...
    Ha čuj, za mene je Clio jako skupa kupovina (do sad si shvatio da ih baš ne preferiram) al u svakom slucaju zelim ti puno kilometara sa što manje kvarova!!

  13. #13
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ivan_pž... i moje je mišljenje da si skupo platio auto... za tu lovu (ili dva tri soma kuna više) si mogao dobit Mazdu 2 1,25 sa Plusline paketom opreme... koja ima sve što i taj Clio...

  14. #14
    milivoj
    Guest
    al mazda ima 25ks manje. na ovom forumu nikome ne paše nikakav auto. svi pljuju po svima,a pogotovo po francuzima ko da su amateri. zar vi zaista mislite da su japaneri TOLIKO kvalitetniji??? a dijelovi? dosta da se japanac jednom pokvari..a uostalom mazda ima motore od PSA i forda.. u biti sklapa se u španjolskoj..toyota? zašto da si kupim auto od3.50metara koji mi je uz to stravično ružan i napuhnut..ktome dosta skuplji,a poslije i dosta gubi na cijeni..zbilja neznam zašto te japance stavljate u prvi plan?? a pitam vas za C3, PUNTO i CLIO!!

  15. #15
    Brock
    Guest
    Ako ti se sviđa novo redizajnirani Punto... uzmi Punto. Ima živahan motor, dobru mehaniku i povoljnu akciju u tijeku.


    Eto... trebaš li još nešto?

  16. #16
    alien5
    Guest
    Milivoje, Nissan micra ti je na akciji, a koliko čujem i Toyota Yaris. A ove dvije marke su miljama ispred bilo koje od tvog prvobitnog izbora!

  17. #17
    alien5
    Guest
    E, i zaboravija san: ne stavljamo mi Japance u prvi plan, već je to opće poznata činjenica u svijetu koju mi , bez obzira što govorili i pisali, ne možemo prominit!

  18. #18
    B.S. gost
    Guest
    Prodam ti ja P-307 1.6 110KS 67000 3 god., klima,ABS,itd. za 66.000 kn.

  19. #19
    fergazer
    Guest
    E ××××× Vam tetku svima Vama koji mislite da Toyota ima skupe djelove: kupite si auto klub u kojem pise koliko kostaju djelovi za Punta, C3, Yaris, Clio, Micru itd itd...
    Ispada da Yaris ima jeftinije djelove od Clia...

  20. #20
    MAtija
    Guest
    Ma koji se ××××× prepirete oko tih lego kockica. Milivoj,napiši na 3 papirića te tri kockice,ispod šešira i šta god izvučeš izvučeš isti ti ××××× dođe.. )

  21. #21
    Axl
    Guest
    Punto 1.4 16V

  22. #22
    activa
    Guest
    ... OD TA TRI ....???...IPAK PUNTO ..!!

  23. #23
    mc
    Guest
    Uz 3-godišnju garanciju, Punto bi mi bio najbolji izbor (izmedju ova tri naravno)... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  24. #24
    Fresh odlog.
    Guest
    C3 - prema iskustvima kolegice auto s puno problema

    PUNTO - dizajn katastrofa

    CLIO - malo mjesta unutra

    Nije u konkurenciji, ali prije tri mjeseca sam kupio Yarisa i za sada jako zadovoljan

  25. #25
    mc
    Guest
    Mislim da smo malo predaleko otisli s kritikama na racun dizajna novog Punta... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Slične teme

  1. punto 8v:16v
    By AR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 19-06-2004, 09:46
  2. punto
    By me in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 13-12-2002, 02:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •