Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Big Brother

  1. #1
    BB
    Guest
    Ajde da cujemo dojmove, koga bi nominirali, tko vam je simpatican, tko antipatican... )

  2. #2
    S-B
    Guest
    Neznam sta bi reko, ali mislim da sam se navuko na tu emisiju.Meni je Megle nesnađena, a Krešo mi je legenda.Marina mi je opet jako ljepa.

  3. #3
    BB
    Guest
    Hehe, svi ulaze u ovu temu i gledaju,ali je svima ocito neugodno ju komentirati da se nebi saznalo da vole to gledati. )
    Ajde ljudi,priznajte da gledate RTL ovih dana vise nego inace.

  4. #4
    Koshpa
    Guest
    Marina i Ana su OK, Kreso i onaj celavi su kreteni!

  5. #5
    sepra
    Guest
    Moj glas ide Saši, da si čovjek kupi pravi bajk.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  6. #6
    Brock
    Guest
    Krešo... :smile25:

  7. #7
    fergazer
    Guest
    Šaša, Tin i Keđžo!!!!!!!!

  8. #8
    Wheeler
    Guest
    Moram priznat da ih ne gledam. Ali ak je Saša tam iz oktanskih razloga, nek mu bude.

  9. #9
    206 xsi
    Guest
    ×××× te big brother, idi na njihovu stranicu seljačino pa tamo ispituj o onim jadnicima. Ovdje je spika o autima, a ne o nekim jadežima poput tvoje teme. Fuj tračeru babo, zelenbabo, babiću

  10. #10
    ines
    Guest
    ljudi fakat, ovo je forum o autima, a ne o jadnicima (barem vecina njih) koji su se prijavili u big brother

  11. #11
    206 xsi
    Guest
    Bravo Ines, reci ti ovim čobanima :smile25: :smile25:

  12. #12
    Mario Haas
    Guest
    jadni ili ne, ko izdrži do kraja odjednom će dobit jako puno novih prijatelja

  13. #13
    Koko
    Guest
    Marina je ×××××... Ružna ×××××... Tralalalala ) <br><hr>

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Haas ) <br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  15. #15
    alien5
    Guest
    Ljudi bogamu to je vaša najveća mana: volite gledat kako drugi žive, volite gledat koja auta drugi voze...Pa živite svoj život i vozajte se a ne trošite vrime na ×××××rije.
    A za one koji ipak pate od toga evo vam sličica šta je barba Alien radija preko vikenda!

  16. #16
    Koko
    Guest
    E da si jeo odojka već bi ti zavidio, no ovo meso kas smrdi po kiselom mljeku.... Brrrrr!!!

    Je, ja sam jedan od onih čudnih puknutih kontinentalaca koji mrzi janjad. Ima nas i takvih.

  17. #17
    alien5
    Guest
    Pa di češ odojka: ne mogu već odavno to jist jer me toliko masti totalno satare da 2 dana ne mogu doć sebi! Ozbiljno!

  18. #18
    Koko
    Guest
    A ovdje ima toliko kosti da moram pazit da se ne probodem kroz grkljan. Uostalom tko je još vidio napadat masti! I to na ovom forumu! Kakvo bogohuljenje. )

  19. #19
    alien5
    Guest
    Pa bogamu to se ne guta cilo, moraš malo i žvakat i glođat na kraju. A ne uvališ komad u usta a ono ti zubi samo upadnu u mast, pa se cidi sa strane, pa ideš obrisat se, pa spizdiš i rukav i ruke i tavajol, pa moraš u WC ić oprat se, a dotle ti ekipa pojede sve one komade šta nisu bili od odojka, a ti se onda vratiš i opet si na početku!

  20. #20
    sepra
    Guest
    Dobro ljudi pa zar nitko ne gleda Little sister na index.hr-u. Anita i Veronika idu full monty a ne ovi skuhanci mmmmmm...<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  21. #21
    chevy
    Guest
    Alien,
    ovo ispod cripnje, puno je lipo. Ovi što volu odojka, i neznaju kako je ovo puno puno slađe i guštije. Tribaju provat', pa ih onda vratiti gudini. No, slažem se sa ostalom ekipom, ovo je ipak forum od auta, a ne od spize i gologuzih sa Big-brata.

  22. #22
    alien5
    Guest
    Je al teško je vozit auto na prazan štumak jer onda cilo vrime misliš kako tribaš brže vozit da bi doša do mista di si zamislija izist marendu.
    I onda eto kazne ili ne daj bože nećeg goreg!
    Viš da su spiza i auti nerazdvojivi! )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •