Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 94

Tema: Focus RS pere Alfu GTA

  1. #1
    206 xsi
    Guest
    <font face="Impact" size="+1" color="blue">Evo jedna zanimljiva sličica. Vjerujem da bi ovako bilo i u stvarnosti. Alfa sa svojih 250 konjića ipak ne može posolit focusu sa "bijednih" 215 ks.


    :URL=http://www.autoexpress.co.uk/picture_library/dir_15/car_portal_pic_7544.jpg?5265:spora alfa:/URL:</font><br><hr><font face="Courier" color="red">pug rulz</font>

  2. #2
    R32
    Guest
    Posto su sanse da se Focus RS sretne na nasim cestama 1/1000000, to nekoga sa GTA nebi trebalo brinuti...

  3. #3
    206 xsi
    Guest
    Šta pričaš ti? Neki dan vidio focusa RS u zagrebu

  4. #4
    Bmw Touring
    Guest
    moze li se nekako sprjecit da DOM-DOM otvara ovu temu? )

  5. #5
    206 xsi
    Guest
    hm... Tko je dom-dom?

  6. #6
    GTAm
    Guest
    RS pere alfu samo na stazi, a u svakodnevnom realnom prometu alfa je daleko brža od focusa
    Imam Top Gear - Clarkson shootout gdje je test GTA vs R32 vs RS i alfa ih ostavi za više od 2 dužine na startu, zvuk je najbolji na alfi, najljepša je itd. itd.

  7. #7
    206 xsi
    Guest
    Pa o ljepoti se još i da raspravljati ali po evu focus ima bolje ubrzanje do 100 i 160 km/h. Čak i do 110 mph focus bolji. I na većini međuubrzanja focus bolji. ×××ך tog tvog Clarksona, lik očito nema pojma

  8. #8
    GTAm
    Guest
    ko tebe ×××× voziš francusko smeće od ženskastog autića i nešto pričaš
    Clarkson možda nema pojma nisam ni rekao da ima ali nabavi si Dvd sa Top Gear shootoutom gdje testiraju sve sportske aute iz protekle godine i vidit ćeš.
    GTA je pobjedila RS i R32, i kad startaju sva 3 prvih par metara su slični ali onda alfa odlazi i na kraju piste ima oko 2 dužine prednost.
    Ja ne mislim da je GTA savršen auto ali za svakodnevnicu je sigurno bolji of focusa.
    Kaj se tiče itgleda slažem se da se o ukusima ne raspravlja al kom je focus lijep taj je ćorav, to više nije pitanje ukusa!!
    A uskoro izlazi i 147 3.5 GTAm 4x4 350ks pa ćemo onda vidjet protivnike!

  9. #9
    Wheeler
    Guest
    Focus mi je ljepsi. Ne trpim obli dizajn.

  10. #10
    D0mi
    Guest
    >Pa o ljepoti se još i da raspravljati ali po evu focus ima bolje ubrzanje do 100 i 160 km/h.

    ××××s evo, pa tvornicki podatci su na strani alfe u svemu.

  11. #11
    GTAm
    Guest
    Na Top Gearu a i po svim drugim testovima GTA ima bolja ubrzanja i top speed

  12. #12
    MONSTER
    Guest
    ma u ovoj fotki to uopce nije FOCUS RS vec FOCUS TDCI jer bi RS bio puuuno ispred GTA!


  13. #13
    cdti
    Guest
    stvarno nisi normalan.

  14. #14
    Rossonero
    Guest
    A i Opel izgleda izbacuje GTA killera.

    Kaj na to reci? Sad to vise nije Speedster i Lotus spika. Sad Opel sam pere Alfu. Zdravoseljacka marka se polako izgleda dize iznad razine sporta koju Alfa nudi ko svoj vrhunac. ) ) )

  15. #15
    cdti
    Guest
    rossonero sad cekaj interceptora da nam 'pojasni' neke stvari ! )

  16. #16
    cdti
    Guest
    i to sa opelovim motorom,ha ha ! da nije ecotec ?

  17. #17
    GT
    Guest
    Focus RS se vise ne proizvodi, taj auto jest dobar, ali za svakodnevnu upotrebu po svakodnevnim losim ili malo manje losim cestama nije bas idealan, Dok je GTA puno kompletniji auto. Moze se voziti na sportski nacin, ludo brzo, ali isto tako je i auto dovoljno udoban, luksuzan, dobar za duzi put, taj auto je bas sportski i istovremeno idealan za svakodnevnu upotrebu. Zato bi dao prednost Alfi, mimo toga Alfa mi je ljepsa, draza i privlacnija, ali Focus RS je jedan vrhunski sportski kompakt, bez sumnje.

    Sto se tice te Astre , ne ocekujem bas puno od Opela sto se tice dinamike, Golf 5 GTI bi mogao biti bolji , ali vrijeme ce pokazati.
    Mene zanima novi Focus, jer citajuci testove tvrde kako je taj auto daleko iznad drugih prednjopogonasa u klasi sto se tice dinamike, voznih osobina i handlinga, cak je blizu serije 1, sto je za jednog prednjopogonasa veliki kompliment. buduci Focus ST i RS ce biti prave jurilice, pravi Hot hatchevi, a pogotovo RS, za njega su najavili kako ce imati oko 280 KS i AWD, to mi se cini kao opasni konkurent Evu i Imprezi.

  18. #18
    Rossonero
    Guest
    GT, pljunuta si slika VR6. Ni jednom ni drugom nisi ni prismrdel, a dajes utiske iz prve ruke. BTW, koje gume imas na SDi? Jos one 205mm?


    Bit ce ××××n ovaj ecotec. Ali ja ne idem po cetvrtog Opela. <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  19. #19
    nixa
    Guest
    focus sa awd i 280ks
    šta onda reći na 147 GTAm 4x4 i 350KS!!

    na testu bmw serije 1 120d(163KS) u autoklubu baš i ne hvale ovjes, najveća brzina ulaska u zavoj je 102km/h s uključenom elektronikom a 101km/h sa isključenom dok 147 JTD ulazi sa 107km/h, a u testu piše i da ima mekši ovjes od 147
    najbolji ovjes u klasi imaju 147 i Civic Type-R

  20. #20
    GT
    Guest
    Rossonero, ja sam rekao sta mislim, i fino sam napisao da cemo vidjet sta ce biti u vezi Golfa 5 GTI i Astre. A drugo, SDI ide ××××no mogu ti reci, ima 300 KS i tri bregaste :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25:
    Slusaj , malo mi vec pocinje ici na zivce sto me neki, kao naprimjer ti sad porede sa nekim drugim clanovima/gostima,pa sta tebe uostalom briga sta ja pisem, BTW. pojma nemas ko sa ja, i sta samo vozio i koje auto vozim, zato nemoj odmah pravit neke zakljucke a veze o meni nemas.

    nixa : autoklub je ××××× od magazina, i u vezi BMW 1 i Alfe 147, vozio sam i jedan i drugi auto i meni se BMW cini bolji i bolje se ponasa u voznji, ali opet, to je moj utisak, nemora biti tako, iako mislim da je BMW 1 trenutno najbolji auto u klasi po pitanju voznih osobina.
    civi Type R uopce nema neki vrhunski ovjes, jer ima isti kao obicni Civic ( koji je prosjek u klasi ) samo je Type R puno tvrdji i podesen za sport i zato Type R tako dobro drzi cestu i lezi.
    Alfa 147 ima jedan od najboljih ovjesa, ali mislim da je novi Focus jak konkurent sto se toga tice.

  21. #21
    GT
    Guest
    Rosso, ako mislis na Focusa RS i GTA, vozio sam licno Focusa RS, pa vjerovo ti ili ne, ali vozio sam, a U Alfi GTA, bas 147 sam se vozio, nisam je ja vozio, ali vozio me je jedan prijatelj i dovoljno dugo sam se vozio u tim autima da bi nesto zakljucio, uostalom , ako malo citas o autima, i ako imalo nesto znas o autima, sam mozes zakljucit koji je auto bolji za svakodnevnu upotrebu, GTA ili Focus RS.

  22. #22
    Rossonero
    Guest
    Ne citam bas najbolje jer me jos neka slova malo jebu, a vozacku jos nemam.
    Ali mislim da je susjedu nesto pricao prijateljev bratic o toj GTA i RS-u i taj decko koji ima oba, mislim vozio je jer ih ima neki njegov prijatelj ciji je tata jako bogat jer radi u nekoj firmi ko direktor, uglavom veli da nije ta GTA bas nesto. <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  23. #23
    R32
    Guest
    206 xsi to sto si ga vidio ne znaci da ces ga sresti na cesti i moci odmjeriti "snage" sa njim. A to da ces ga negdje moci vidjeti ne sumnjam...

  24. #24
    GT
    Guest
    Rosso, ma nije nijedan auto bas nesto, bas kaze tata od moje drugarice :smile25: :smile25:

  25. #25
    Rossonero
    Guest
    A tata vozi Golfa SDi na dvjestopeticama. Ako tata tak kaze, onda sve 5.

Slične teme

  1. Alfu 166 prodajem
    By Girrari in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-04-2004, 10:08
  2. Fiat "pere" Alfu!
    By alfa099 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 15-03-2004, 21:53
  3. Alu felge za Alfu 156 ili 147
    By Dom-Dom in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-02-2003, 14:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •