Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 76 do 94 od 94

Tema: Focus RS pere Alfu GTA

  1. #76
    kutijica
    Guest
    2 Dom:koje je boje ta novinarska???
    Cuo se s njim danas i kaze da mu stize sljedeci tjedan....
    Jos samo fali da mu uvale tu....<br><hr>

  2. #77
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Perla bijela , baš kakvu je on naručio.

    Nek dobro auto pogleda , jer je bilo nešto govora da će sve promijeniti na tom autu, od kuplunga , ovjesa,kočnica...

    Ne bi htio baba vračara, samo veli nek dobro pogleda taj auto pri preuzimanju.

    Pozdrav!

  3. #78
    alfa099
    Guest
    ...novinarska je full obnovljena, tak da nema brige, ima produženu garanciju, taman je razvožena (razgužena) tak da nema ufuravanja, već odmah deri!
    ...dom, meni je žao kaj ju ti nisi uzeo, al valjda ti je mrak pao na oči kad si vidio kak su ju klali onu večer...

  4. #79
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Alfa , ja sam htio crvenu i nikakvu drugu i obavezno xenon.A tu novinarsku nebi uzeo ni pod nikakvim sconto uvjetima.Vidio sam ja kaj su radili od nje , ne samo onu večer , nego i druge dane.

    BTW , pa nemrem vjerovati da budu sad tu uvalili čovjeku pod "novo"??????????

  5. #80
    alfa099
    Guest
    ...ma neeee! Taj auto ide u prodaju sa debelim scontom!
    ...pa ko voli...ja ne bi imao ništa protiv za jedno 20 somova...i ni lipe više!

  6. #81
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Čuj stari za 20 somova nebu išla ni pod razno.Možda za 30000 ojra.Njezina vrijednost je kad je bila full nova oko 40000ojra, pošto ima perla boju , kožu i Bose.Daj mi reci jel ima još one Superturizmo felge ili su mijenjali felge??


  7. #82
    alfa099
    Guest
    ...kad si ti uzimao, ovu sam ti mogao sredit za ispod 30 kila...
    ...a za felge ne znam...

  8. #83
    doc
    Guest
    Žalim onog koji će kupit tu novinarsku GTA, a to da su ovi u AC sve promjenili je stara prića kod testnih automobila. Pa naravno, to je sad cak i bolje od novog...

  9. #84
    alfa099
    Guest
    ...a kod Prikratkog kupujete šakom i kapom!
    ..pa ja sad kupujem motor koji je bio novinarski...i radim super posao!

  10. #85
    206-os-
    Guest
    Alfa, koji motor kupujes?

  11. #86
    alfa099
    Guest
    Moto Guzzi Nevada ili neki naked ili r, tko zna...
    ...imam sjajnu ponudu za GSX R 600, Nevada je prava prilika, jučer sam bio u pregovorima za Monstera 900...
    Kupujem Motor! A kojeg ću dogovorit, vidjet ćemo...naime, love nemam...

  12. #87
    C.MR
    Guest
    Pa MONSTER baš na renault temi prodaje svog,navodno je u izvrsnom stanju skoro ko novinarski.
    eto ti prilike ALFO!!! )

  13. #88
    alfa099
    Guest
    ...monster ima 620, ja bih 900...iako mi dux i nije neka brija, stalno se šerafi po njemu, a imam 2 Alfe, to mi je dosta za slagat...a i 620 ne ide z mesta...špicu ima ko Beverly 500...

  14. #89
    MONSTER
    Guest
    alfa.....monster 620 ima spicu od 198kmh po TVORNICKIM PODACIMA a po cajgeru 210 kmh!!!

    drugo, nema se sto sarafiti na njemu!!! to sto su 2 plastike pukle na njemu se mijenjaju kroz par dana pod garancijom i to je to!

    motor je idealan za po gradu i ne bih ga prodavao da ne zelim probati drugi koncept motora a i dvanulchek me privlaci...!?

    e da....i cijena monstera je sada potpuno drugacija ako se uspijemo nesto dogovoriti!!! samo cu ti spomenuti da novi kosta 9050e a ja svog dajem i za manje od 7000e ako se to nesto dogovorimo!!

    nista te ne kosta da ga pogledas....a sto se tice brzine....nevada je banana a sto se tice suzukia gsxr 600....vracao sam se iz stupnika prije 2 tjedna i na semaforu kod nove bolnice ili kako se vec zove ona nedovrsena....suzuki je krenuo i bio na cca 80 na sat i pretpostavljam u 3 brzini kada sam ja dosao do njega jer ja sam taman uhvatio zeleno i bio sam mozda na 90 kmh....stigao me tek 50tak m od rotora!!!!

    pa monster 620 ima 4.2 do stotke po TVORNICKIM PODACIMA!!!! imam origigi tehnicke podatke od monstera 620 i tamo ti sve lijepo pise!

    INTERESTED???? barem da ga vidis...!


  15. #90
    alfa099
    Guest
    ...ma samo te malo prcam...znaš da ja volim Monstera...ovaj tjedan se nađemo na cugi i điru...ali meni igra kompenzacija, jer euri ne stanuju u mojoj kući, već neko vrijeme...

  16. #91
    MONSTER
    Guest
    primam ja i kune i turske lire, bugarski dinar,konvertibilne marke, svicarce, funtu....nije nuzno da budu euri!?


  17. #92
    206-os-
    Guest
    Alfa, koliko je to sjajna ponuda za gsx-r 600? To novi model 2004? Zanima me taj motor, pa bi te molio da mi napises o kojoj se cifri radi

  18. #93
    INTERCEPTOR
    Guest
    Za 20 somova bi ja bez problema uzeo tu perlu da kupujem GTA, ... i za još 20 u autodeltu, pa da vidimo tko bi imao bolju!

    Ne mojte se previše dirat u klanje auta to ej samo željezo koje kad se potroši, se zamijeni i opet je ista pašta.

  19. #94
    206 xsi
    Guest
    Ne možeš sjebat turbo motor što se tiče tuninga. Bolji focus i priča završena :smile25:

Slične teme

  1. Alfu 166 prodajem
    By Girrari in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-04-2004, 10:08
  2. Fiat "pere" Alfu!
    By alfa099 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 15-03-2004, 21:53
  3. Alu felge za Alfu 156 ili 147
    By Dom-Dom in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-02-2003, 14:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •