Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 60

Tema: OPEL ASTRA

  1. #1
    Brunosa
    Guest
    Da li je netko ikada imao problema sa stupom volana na ASTRI 99 god. Nakon 80000 km sam trebao mjenjati cijeli stup jer je otišao ležaj

  2. #2
    Brock
    Guest
    Baci pogled :URL=http://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=47018:na ovu web stranicu.:/URL:



    A, kad smo već kod Astre... evo novog jebača u svojoj klasi... ne znam kako vama... ali meni je ovaj auto čisti sex!

    Opel Astra GTC by OPC

    - 2.0 turbak sa 240ks...









    * 100

  3. #3
    OS FIAT>>>
    Guest
    Pa, ne izgleda lose, ali Opel je.

  4. #4
    Brock
    Guest
    Rekao sam sam sebi da više nikad neću kupit Opel.. ali kad vidim ovu novu Astru (obična GTC) dobro bi si razmislio jel bi kupio išta drugo osim nje u toj klasi.


  5. #5
    Rossonero
    Guest
    Brock, i ja sam rekel da nikad vise Opel, ali ovak nekaj... ne znam. Mozda ni cetvrti ne bi bil tak losi.

  6. #6
    OS-300
    Guest
    Ovo mi izgleda ljepše nego GTA.

    Udubljene felge.

  7. #7
    Extreme
    Guest
    Auto je dobar do boli! S boka izgleda malo neusklađeno, ali meni je definitivno najljepši GTI u klasi.

    Pitam se je li ga dizajnirao isti bolesnik koji je napravio onu blamažu od nove Vectre
    <br><hr>

  8. #8
    piquet
    Guest
    kao što sam i očekivao.
    iznutra kita u bila.

  9. #9
    Fresh odlog.
    Guest
    Lepo zgledi

  10. #10
    mc
    Guest
    Kita u Billa ti u oku...

    Auto mrak izgleda, a mogao bi biti i ozbiljan konkurent ostalim sportskim kompaktima... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  11. #11
    Bmw Touring
    Guest
    sve je dobro na ovom autu

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Slažem se s tobom Piquet, iza tih boja i đinđa vidi se koje je podrijetko. Ista je stvar i s Meganeom Sport. Grubo rečeno, ali nemreš od govna napravit pitu bez da u potpunosti sve presložiš. Npr. BMW 3 ima jako dobru podlogu za jebački interijer jer on već sam po sebi naginje sportu i onda se lako, uz par dodataka, pretvara u ××××no-sportski interijer. S druge strane, ovdje je podloga sterilna i ako se ne ide u ozbiljnije zahvate rezultat nije neka sreća. Prema onom kaj se da vidjet, za siceve bu vjerojatno išla pohvala.

    Izvana je auto sex. <br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  13. #13
    Brock
    Guest
    Ne vjerujem!

    Pa, koji ××××× ne valja u unutrašnjosti?!?!? Polirani aluminij? Crveni jebački sicevi? Prekrasan volan? Kožna ručica mjenjača prošivena crvenim koncem? Aluminijske papučice? Instrumenti sa aluminijskim obrubom?


    Da imam love... bio bi prvi u redu za kupovinu tog auta... ×××× sve ostale uključujuči i Megane!

  14. #14
    Bmw Touring
    Guest
    To sine!!!
    Poludiiiii!!
    :smile25:

  15. #15
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Brock , tebe izgleda kiša lupila.

    Auto ne izgleda loše , ali ja bi uvijek onda Megane turbak.

  16. #16
    Bmw Touring
    Guest
    ono napuhano?
    Ma daj Dom Dom ne budi lud :smile25:

  17. #17
    Bmw Touring
    Guest
    A vidi tek sam sad primjetio M3 retrovizore

  18. #18
    mc
    Guest
    Sok te ××××, ako ne izgleda kao Alfa onda je sterilno, a ako slucajno lici na Alfu, onda je pokradeno. U biti jedino Alfa ima sve pogodjeno - ostalo je shit.
    Get a grip drugari. Brock, zelim ti ovak nekaj jednog dana... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  19. #19
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Kaj napuhano????

  20. #20
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Daj mc , odi na zahod. :smile25:


  21. #21
    Bmw Touring
    Guest
    ma salim se Dom
    "Ono naphano" se odnosilo na Megane Sport.

  22. #22
    piquet
    Guest
    e ×××× te sok mc.
    sada si i ti počeo s alfom u svakom postu.
    jučer sam napisao da je auto izvana 5+, a da sumnjam u unutrašnjost i to što su oni ubacili par đinđi ne mjenja na stvari da je iznutra džoni sjekira dizajn.
    lijepe su i pedale i sicevi ali ukupno je drek.

  23. #23
    TRANS AM
    Guest
    Zadnje staklo Dom! <br><hr><font size="+1" color="green">Formula je quraz po potrošnji!</font>

  24. #24
    Bmw Touring
    Guest
    ocekivali smo te i prije Piquet )
    Al sta ces kad ti je "saltung" spor

  25. #25
    mc
    Guest
    Moj zadnji post se najmanje odnosio na tebe (sok te ××××). Tebi sam napisao da ti je kita u Billa u oku... :smile25: :smile25: :smile25:

    Unutrasnjost je sex iako nije naprlitana kao u nekim autima, pa je odmah proglasena sterilnom. I don't think so...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Slične teme

  1. NOVA OPEL ASTRA
    By E.KARDELJ in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-05-2004, 20:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •