Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: Terenci

  1. #1
    LIK
    Guest
    Dugo citam ovaj forum i nisam primjetio da se dosad raspravljalo o terencima ili SUV automobilima.

    Vecinom je 0-100...i ks po litri i tezini...

    Sta je sa recimo autima koja su teglenice i nadzive i svaku Alfu i Golfa bez i jednog problema?Recimo Land cruiser ili pajero?


  2. #2
    mytbyte
    Guest
    Terenci počinju i završavaju s Jeep Willysom... )

  3. #3
    T-IE
    Guest
    ...i Ladom Nivom... )

  4. #4
    mc
    Guest
    Ne zaboravimo G klasu... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  5. #5
    mc
    Guest
    A navodno ni ova mrcina nije za baciti...

    <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Nisam još u godinama da bi me zanimali kao svakodnevna solucija niti pri novcima da bi me zanimali kao offroad hobi.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  7. #7
    vule
    Guest
    Ja iman land cruisera iz 98 i mogu rec da koliko god volio brzu voznju sa lendom uživam u vožnji po šumama , blatu, bijelim cesticama itd... nekada mi mi prozori znaju biti toliko blatni da ih ni otvorit ne smijem. A da ne pričam kako u gradu drugi bježe od tebe kad se pojaviš sa tako usranim autom. :smile25: :smile25:

  8. #8
    Aero
    Guest
    Evo jedan "terenac" sa 700 KS i gumama 315/35 ZR20. Na Nurburgringu je napravio vrijeme od nekih 7 min i 30 sec. Nažalost nikada neće u proizvodnju...


  9. #9
    Aero
    Guest

  10. #10
    Aero
    Guest

  11. #11
    Aero
    Guest

  12. #12
    drugmirko
    Guest

    ja nemam baš neki odnos do onih terenaca, za po gradu.... a prave, radne terenca svakako poštujem.

    ali, vule nemoj to sad osobno... ko što ne vidim asolutno nikakave svrhe u gradskim terencima, ne vidim svrhe ni u izživljavanju terencima po šumama zbog razonode. absolutno nasilje nad okolinom.

  13. #13
    GT
    Guest
    Ma Hummer H2 je zakon, cak ga i Arnold vozi :smile25: :smile25: :smile25:

  14. #14
    vule
    Guest
    Nisam bas doslovno mislio po šumama, nego po bas pripremljenim off road terenima, bijelim cesticama po mogućnosti nakon obilne kiše.Nije ni meni bas neka fora uništavat šumu.

  15. #15
    Fresh odlog.
    Guest
    Pohvala na temi

    Konačno netko ima razmišljanja poput mojih. ×××ך brzinu i ubrzanja, udobnost, robusnost i prolaznost kroz svaku situaciju su i meni primarni cilj.

    Jedan Nissan Patrol bi tako lijepo legao, ali nema se para.

    Do tada ću morat tražiti zadovoljštinu u raznim SUV-ovima ili All-roadima...

  16. #16
    LIK
    Guest
    Terenci imaju upotrebljivost prije svega.Masu prostora unutra,robusnost,preglednost.

    O prilagodjenosti svim mogucim uslovima kako na cesti tako i van nje bespredmetno je razgovarati.

    A sad sa novijim dizel motorima postali su i sasvim dovoljno dinamicni i za svakodnevnu voznju.A potrosnja nije toliko strasna.

    Zadnja linija Pajera je jako lijepa i za vidjeti,grand cherokee takodjer.

    Kroz neko vrijeme mislim da ce postati jos popularniji nego sto su sad.

  17. #17
    drugmirko
    Guest

    ma znam vule, ali ima toga... ćak organiziraju "evente", pa udri preko proplanka i potoka... .

    a malo sam i negativan trenutno. par zadnjih dana gledam Chevroletovog Avalanchea, parkiranog blizu moje zgrade.... pa je**te, ćemu služi takvo vozilo? križanac između tenka, kamiona i lokomotive. treba mu 4l V6 samo da se makne s parkirališta....

  18. #18
    vule
    Guest
    Nisi ga još ni upalio a on poloče kojih 20 litrica

  19. #19
    mytbyte
    Guest
    Meni bi neki SUV tipa RAV4, Outlander, Tucson sasvim dobro legao i bio dovoljan...nisu skupi kao pravi terenci a imaju 4x4, pa ako gdjegod prosklizne u blatu, šoderu, kamenju, lišću da AWD lijepo izvuče auto...nikakvi usponi od 45% i slične brije me ne zanimaju osim u terencu koji nije moj... :smile23: <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  20. #20
    activa
    Guest

  21. #21
    activa
    Guest

  22. #22
    Black Knight_
    Guest
    Infiniti FX, najljepsi SUV ikad.

  23. #23
    INTERCEPTOR
    Guest
    Jeep Wrangler sa što većim benzincem.

    Ostalo - ne hvala.

    X5 i slično ne smatram terencima u punom smislu riječi.

  24. #24
    pablo
    Guest
    Ne bi bilo fer izostaviti LR Defender.
    Inače, za X5 i slične šminkere se slažem.

  25. #25
    Girrari
    Guest
    Meni bi X5 bio sasvim dovoljan, a i ova Alfica Crosswagon isto tak.

    Sve to samo u varijanti da imam neku GT 3.2 ili Masera 4.2 Coupe u garaži.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

Slične teme

  1. Terenci, sakrijte se
    By Mazdohist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 15-02-2003, 16:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •