Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Clio 1.6 90ks-PRODAJEM

  1. #1
    clio 1.6
    Guest
    auto je OK, nemam love da ga vozim pa mora na nj. nema klimu, ali ima svu ostalu opremu-ABS, alu felge, sve one stvari na struju (i putni komp).
    nikada nije bilo ševe u njemu (nažalost, ali priznajem..mislim da je ženama ipak bitna veličina-i to AUTA).
    zainteresirani zovite i pišite na ×××/613-393

  2. #2
    Brock
    Guest
    Pa, nabaci još koji komentar...

    koliko ima km, boja, prvi/drugi vlasnik, koliko vrata, koja godina, koja cijena... tak da ti se javljaju samo oni koje će stvarno zanimat...

  3. #3
    Grad
    Guest
    Mene bi zanilmala cijena, godina, km...

  4. #4
    clio 1600
    Guest
    auto ima 97000 km, 99. je godište (5. mjesec), 3 vrata, srebrni metalik, ja sam drugi vlasnik, a prvi je moj stric koji mi ga je poklonio (bog mu dao zdravlje), tražim 6 tisuća eura, ali sam spreman spustiti cijenu nekome tko me urazumi...
    zaboravio sam šifru za stari nadimak pa je ovo dopuna pod novim.

  5. #5
    clio 1600
    Guest
    + registriran je do 10.05.2005. ima servisnu knjižicu, novi katalizator i stražnji-sportski lonac, remenje i remenice su mjenjane na 90000 km, tako da ga ne treba mijenjati sljedećih 60000...

  6. #6
    mica-maca
    Guest
    A oglasa:
    -nije bilo ševe u njemu
    A da je bilo, misliš da bi ga lakše prodal?
    Ili ti je ovo ipak taktika pod sloganom:
    kupite clia, deflorirajte ga!

  7. #7
    clio 1600
    Guest
    5000 eura za CLIO 1999.g., 90 KS, 3 VRATA, METALIK SREBRNI, ABS, DALJINSKO CENTRALNO, PROZORI I RETROVIZORI STRUJOM POKRETANI, ALUMINIJSKI NAPLACI, RADIO KAZETOFON SA 6 ZVUČNIKA, MAGLENKE, RETROVIZORI U BOJI KAROSERIJE, 97000KM...
    još jedan pa nestalo...

Slične teme

  1. PRODAJEM
    By INTEL INSIDE in forum Arhiva
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 19-10-2007, 19:03
  2. Corolla D4-d (90ks) ili 307 HDi (90ks)
    By na dugi period in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 28-04-2003, 19:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •