Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Zima, kisa, snijeg...

  1. #1
    Black Knight_
    Guest
    ×××××, popravim punteka i eto vec kisa i ×××××rija.. Nemres razvrtavat drugu, samo proklizuje.... Jucer se pokusavam ganjat s BMW 5icom 4.4i sa semafora.. meni proklizuje, njemu proklizuje... i nis od toga... (naravno da bi me naprao, nije u tome stvar.. )

    I kad krenes razmisljat, barem cetvrtinu, mozda cak trecinu dana u godini je vlazan ili mokar asfalt... pa ×××××u, to je previse dana u godini da ja ne mogu razvratavat drugu :/


    AJ KALIBRO MOJA GDJE SI!!!!


    E da, dao sam otkaz na poslu :/ idem studirat i otvorit svoju firmu paralelno pa malo nes radit sa strane.. cim sjedne neka para ubadam kalibru turbo da ga ××××s... ovo nema smisla ://

  2. #2
    Brock
    Guest
    Ti si puk'o brale!


  3. #3
    Black Knight_
    Guest
    Pa ×××××u mater, meni je cak i nakon 4 godine voznje najveca a ponekad i jedina radost u danu voznja na posao i natrag, i ××××× mu sve kad ja nemrem razvratavat drugu i uletavat okolo jer mi kotaci proklizuju. Ko je vidio radit aute bez pogona na sva cetiri. Kak neko moze napravit auto sa ispod 6-7-8s do 100 a da nema 4x4? Nikad mi to nece bit jasno..

    Tu se ekipa busa u prsa s tim alfama, bmwima, traction controlovima, ovjesima i drugim ×××××ma materinama. Pa ×××××u auto bez 4x4, trecinu dana u godini nemres stisnut gas, koje li promasene investicije. Samo trosis benzin bezveze. Bolje ic tramvajem nego ko invalid u autu sa 6-7-8s do sto ali SAMO NA SUHOM.

    Ne kuzim ja ljude... ili je fora u tome da si ljudi kupe jake aute pa jednom tjedno ga negdje stisnu pa je to guba, jednom tjedno i bude koji suh dan pa se moze..al ak oces svaki dan kaj onda?

  4. #4
    Brock
    Guest
    Dobro, dobro... polako... smiri se... )

    Ima istine u tome što kažeš... nije da nema... samo ti lijepo radi na svojem planu, a ja ti od srca želim Calibru turbaču ili barem neku Imprezu ili EVO u bližoj budućnosti...

  5. #5
    Black Knight_
    Guest
    Ma ne pizdim ja, zajebavam se..

    I malo mi je krivo kaj mi je pobegla ona kalibra turbo iz 96te..

    Jel znas ti mozda di bi ja mogao kupit/narucit infinity dvosistemce kaj sam reko? Budem pito i na hi-fi temi...

    Kad slozim to nadjemo se na kavici opet, dil?


  6. #6
    mc
    Guest
    Infinity ti dila Media Audio/Dobar Zvuk u Gajevoj...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  7. #7
    Black Knight_
    Guest
    Fala mc

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    E Bleki Bleki vis' ja i ti imamo isti problem.
    Meni isto proklizava kad se u Opel Astri DTI idem trkat s Mercedesom E55 AMG.Majku mu on ima sve moguce uredjaje pa ne proklizava na startu.
    Al svejedno ga ja stignem i lijepim mu se na guzicu pa se covjek u×××× i na kraju ubacim u nizu i proletim pored njega ko avion. :smile25: :smile25: :smile25:

  9. #9
    MONSTER
    Guest
    black....jel tvoj punto obljepljen nekim naljepnicama....proletio sam dosta brzo pored tebe negdje u gradu ali u drugom smjeru pa sam samo skuzio da je rijec o crvenom puntu sa nekim naljepnicama!?

    cuj....trebas probat clia sport....nemres vjerovat kako su dobro napravili prijenos snage na asfalt cak i po mokrom!!! vozio sam milion auta i mogu reci da je kod sporta to idealno napravljeno...!

  10. #10
    Black Knight_
    Guest
    Taj punto crveni s crnim vratima i pragovima i naljepnicama vozi covjek koji mi je popravio auto

  11. #11
    MONSTER
    Guest
    bas sam mislio da je to tvoj!?


  12. #12
    Black Knight_
    Guest
    Moj je skroz serijski, crveni, ima unutra crvene presvlake (pimp my ride baby!)
    I ak vidis da imam ispred sebe 100-200 metara prazne trake a ne dajem gas do daske onda znaj da to nisam ja

  13. #13
    MONSTER
    Guest
    ovaj se vozio laganini kod autobusnog kolodvora....jer sam ja isao nekih 130-140 i da je ovaj isao barem 100tku ne bi ga ni skuzio...! tako da ocito to nisi ti bio...!


  14. #14
    Girrari
    Guest
    Ja moram priznat da mi je put kroz grad doma nekaj najgore u danu. Barem 5x tijekom toga dobijem napadaje akutnog popizditisa.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  15. #15
    mc
    Guest
    Cuvaj zivce Girro, jos su duge godine pred tobom, a jos se nisi ni ozenil... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  16. #16
    Black Knight_
    Guest
    Ja lijepo odem brdima doma, lijepo se prodjiram, malo razmrdam auto na dijelovima gdje su grabe i to je to

  17. #17
    Brock
    Guest
    Bleki... nažalost... nemam pojma di pitat za Infinity... a za kavu/pivu nema frke!

  18. #18
    Girrari
    Guest
    MC, ni nebum se tak skoro. Još koji mesec i bum zamjenil staro za novo.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  19. #19
    Brock
    Guest
    ?!?!

  20. #20
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Staro za novo :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25:

    Giro , dragi prijatelju , kod tebe se već mjesecima vidi da kod tebe nešto ne štima, pa mislim da ovo staro za novo bi te diglo iz depresije.Nadam se da mi nečeš zamjeriti na ovome.

  21. #21
    mc
    Guest
    Girro, jel se i to moze u AC-u zrihtati? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Ma kaj bi zameril, lepo velim. Jedino kaj se još nisam odlučil za neki model i opremu. Do tad "vozim" kaj imam.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  23. #23
    MONSTER
    Guest
    girro.....javi se za mlado meso....imam ih par na lageru!!! ali iskljucivo ako doletis sa 166!!


  24. #24
    Girrari
    Guest
    Nemre mi AC pomoći. Bum videl... ili radim generalku ili ide staro za novo. Ionak sam do sad imal praksu izmjene svakih 2-3 godine.

    Bežim sad... imam danas kaj radit do 5 ujutro. Pozdrav!<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  25. #25
    MONSTER
    Guest


    ja mislio da girra mijenja zenu za drugog komada!!!

    ...a on o autima...!


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •