Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Tema: Auto Blic - maraton test Opel Vectre C

  1. #1
    Aero
    Guest
    . Otprilike je takva bila moja faca kad sam otvorio stranicu sa testom. Naime naslov je glasio: "Pouzdana poput zrakoplova". Dakle uglavnom nijednom ih nije ostavila na cesti, jedino kaj su popravljali je bilo desno poprečno rame koje je zbog zračnosti na kuglastom zglobu proizvodilo buku, ali taj kvar još nikome nije poznat (ni u pismima čitatelja, ni Opelu). Prigovaralo se nespretnoj peteljci za žmigavce i kompliciranom središnjem zaključvanju. Začudo ništa nije škripalo ni nakon 100,000 km, a završna obrada je vrhunska. Ističe se kao vrhunski udobni putni auto s velikim i prilagodljivim gepekom, te odličnom zvučnom izolacijom. Motoru prigovaraju samo visoku potrošnju (2,2 l benzinac).

    Nakon rastavljanja komentar je bio: "Uvjerljiva kvaliteta od prednjeg do stražnjeg kraja", a prigovara se samo brazdasto istrošenim stražnjim disk kočnicama, koje su ipak pouzdano kočile cijelu testnu rutu. Hrđi ni traga

    Eto, to bi bilo to, samo ću reći: Bravo Opel! <br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  2. #2
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Čim sa pročitao da je pouzdana kao zrakoplov sve mi je bilo jasno.Ipak je nakladnik ritobris Auto Blic.

    A da su se poboljšali to stoji , ali ovakva naslovna pretjerivanja

  3. #3
    GT
    Guest
    ""Začudo ništa nije škripalo ni nakon 100,000 km""

    pa to je normalno, pa ako bi neki auto skripio, klepeco poslije 100.000km onda je kvaliteta 0. Vozio sam svakakve Audije, BMW-ove koji su presli i preko 300.000 km pa nikad skripanja ili nekog pucketanja, dok kad pogledas talijane koji su presli toliko , tek onda osjetis razliku u kvaliteti izmedju talijana i svabe.

  4. #4
    Aero
    Guest
    I zrakoplov ponekad padne... )

  5. #5
    GT
    Guest
    Aero, koliko si presao km sa 545?

  6. #6
    Aero
    Guest
    GT, to je Opel a ne BMW...

  7. #7
    Dom Dom unlog.
    Guest
    GT , Girrarijeva 164 ima 500000km i trebaš se u njoj voziti , pa daj onda takve zaključke.Stvari previše generaliziraš , jer sam i ja doma imao hrpu BMW-a , nešto mojih , nešto od šogora i nije uvijek bilo sve tako bajno , do modela E39, tu se vidi ogromni napredak u kvaliteti, tako da puno ne pričaš.

  8. #8
    activa
    Guest
    ... a da li je istrulila tokom testa ..?? )

  9. #9
    Aero
    Guest
    GT, 16 somova...

    Activa, nije istrulila. Ostala je bez trunkcie hrđe. Koliko vidim čak nema ni na ispuhu...

  10. #10
    GT
    Guest
    Aero, pa nema veze o temi, pitam te onako, koliko si presao sa svojim 545, onako me interesuje.

    Dom , ma neda mi se natezati, uvijek ima iznimka, kao ta 164, ali generalno su BMW-ovi daleko kvalitetniji od Alfi i ostalih talijana, pa ti misli sta hoces.

  11. #11
    activa
    Guest
    ..zabluda i predrasuda ..??

  12. #12
    GT
    Guest
    BMW-ovi su uvijek u globalu bili kvalitetniji od Alfi i ostalih talijana, tako da me ne zanima ostala prica oko toga.

    Dom , nisi ti jedini koji se je navozao svega i svacega.

    Jos nesto, Sta se uvijek ima neko javljat da brani Alfu ili cast talijana, ide mi vise to na ×××××, ja cu reci sta hocu o nekim autima, to je moje pravo, tako isto nek neko kaze sto hoce, i neda mi se raspravljat oko nekih stvari.

  13. #13
    Aero
    Guest
    "Aero, pa nema veze o temi, pitam te onako, koliko si presao sa svojim 545, onako me interesuje. "

    GT, ja sam bio prokomentirao tvoj komentar o škripanju Opela i usporedbi sa BMW-om i Audijem.

  14. #14
    GT
    Guest
    activa, ko tebe sta pita, svoje misljenje temeljim na iskustavo i sta sam vidio i cuo, ali to ne znaci da kazem da su Alfe ××××××, jer nisu, to su dobri auti( znam iz iskustva ), ali talijanofili pljuju po svemu a Alfu uzdizu gdje joj nije mjesto, a sto se tice kvalitete , Alfa nema sta trazit pored BMW i gotovo.

  15. #15
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Slažem se GT da nisam ja jedini koji se navozio auti , ali mislim da sam ih zbilja jako puno vozio što svojih , što tuđih, što se za tebe ne bi moglo reči, pa zato i prihvati neki savjet.I baš me briga jel češ ti kupiti Alfu ili ne, to mi je najmanja briga u životu, ja ti samo hoću reči da ne generaliziraš stvari.

  16. #16
    Aero
    Guest
    Hej, nemojte sada da izbije neki fight u kojem bi se moglo naći mnogo povrijeđenih osoba...

  17. #17
    GT
    Guest
    aero, pa ko je poredio Opel sa BMW i Audijem, sta je tebi??

    Inace , za Opel me boli ×××××, nebi ga nikad kupio, niti cu ikad, a htjeo sam da kazem iz osobnog iskustva koje imam sa svabama, posebno BMW i Audi, kakvi su to auti u usporedbi sa ostalima.A VW i Opel su prosjek po kvaliteti, na rangu talijana, dok su BMW, Audi, Honda, Toyota i sl. daleko iznad prosjeka.

  18. #18
    piquet
    Guest
    šta si se ti jutros popišao na koprivu?

  19. #19
    mc
    Guest
    O neeee, samo ne opet... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  20. #20
    Aero
    Guest
    GT, možda sam se pomalo nespretno izrazio, ali na ovo sam mislio:

    "pa to je normalno, pa ako bi neki auto skripio, klepeco poslije 100.000km onda je kvaliteta 0. Vozio sam svakakve Audije, BMW-ove koji su presli i preko 300.000 km pa nikad skripanja ili nekog pucketanja, dok kad pogledas talijane koji su presli toliko , tek onda osjetis razliku u kvaliteti izmedju talijana i svabe."


  21. #21
    GT
    Guest
    DomDom, pa ja sam imao Dvije Alfe, sad imam trecu Alfu, isto sam imao dva BMW vozio hrpu i BMW-va i Alfi i VW i ostalih kanturina ) )
    Otac mi je imao dosta BMW-va, dvije Alfe, Audije itd. nekoliko japanca, znaci dosta iskustva imam sa autima, a to jer ti imas vise ili manje, nije bitno, naravno da imas pravo na svoje misljenje, kao i ja.

    Samo dom, nemoj govorit da ja generaliziram, jer to ne radim, znam da uvijek ima i losih i dobrih primjeraka od svih proizvodjaca, ali ja svoje misljenje temeljim na osobno iskustvo, isto kao i ti. Opet ti kazem, to sve zavisi, neko moze imati lose iskustvo sa nekim BMW-om , dok neko drugi vrlo dobro sa nekom Alfom, to sve zavisi, i neda mi se vise pisat, zivcan sam danas i ne tipka mi se vise ) ) ) ) ) ) )

  22. #22
    GT
    Guest
    piquet, nisam na koprivu, nego na tvoju Alfu

  23. #23
    activa
    Guest
    .. kao sto ti imas pravo na svoje misljenje , svi drugi takodje imaju pravo na svoja misljenja..!!

  24. #24
    Aero
    Guest
    Hej, krenuli smo u krivom smjeru...

  25. #25
    GT
    Guest
    pa ko je rekao da nemaju ,activa???

    ma ovo je sve bezveze, nek svako misli sta hoce, koda je to sad bitno koji je auto kvalitetniji, bolji itd......

Slične teme

  1. Klub mrzitelja Opel Vectre
    By Fekonja in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 21-04-2003, 16:40
  2. Auto Blic o Alfi:
    By Interceptor in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 24-01-2003, 19:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •