Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: za turbo limca

  1. #1
    mara1
    Guest
    turbo limac....zanima me kako ocijeniti koji je motor sportski? 0-100 kazu da nije mjerilo. sto onda je? 0-1000m? ili krivulja okretnog momenta? po kojem mjerenju mozes vidjeti je li motor samo nabrijan ili je sportas?
    kojje ti aute preferiras? i na kraju sto mislis o alfama? jel oni pretjeruju ili je to sve stvarno tako? ja mislim da su vecinom u pravu ali su cesto jako zarazeni i malo pretjeruju .

  2. #2
    piquet
    Guest
    ako je nonplusultra onda je sportaš!

  3. #3
    GT
    Guest
    mara1, ma Alfe su sa drugog svijeta, neka vanzemaljska tehnologija, dok su se drugi zajebavali sa vesmasinama, masinama za kosenje trave itd..., Alfa je radila motore sa dvije bregaste, potpuno od alumunija i imala je najbolje ovjese, performanse, ma ima i sada, ma Alfa je najljepsa, najbolja, najvecu dusu ima, ma sasvrsenstvo.
    :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25:

  4. #4
    MONSTER
    Guest
    ja se u potpunosti slazem sa GT a s druge pak strane....kruze price po gradu da turbo limach vodi onu rubriku PITAJTE g. MUŠNJAKA!!!!


  5. #5
    GT
    Guest

Slične teme

  1. za turbo limca
    By Jake in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-10-2004, 06:34
  2. 205 v6 turbo
    By vertel in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 29-02-2004, 22:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •