Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: bemti, zašto ovo zbilja ne naprave?!

  1. #1
    drugmirko
    Guest
    Jagular... kur** gospe, ovi znaju tak odlično upakirat moderno s klasićnim, ali nikako, da osvane na cesti:












    <br><hr>

  2. #2
    drugmirko
    Guest
    mislim, ak bi imao novce za takve aute, nebi ni pomišljao na neku fatherland konfekciju. čak bi i oko kakvog rasnog taljana dvaput razmislio.
    ovo je već između umjetnosti i arhitekture.<br><hr>

  3. #3
    Girrari
    Guest
    To me asocira na priču s Alfom i modelima Brera i 8c... puno ideja, a nigdje para.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  4. #4
    GT
    Guest
    ovaj R Coupe bi mogao biti buduci XK, isto kao kod Alfe (brera-gtv) ce buduci model biti puno slican konceptu.
    Za F Type su najavili da jos nije sigurno hoce li u proizvodnju.

    Citao sam jedanput o jaguaru i planovima o novim modelima. Najavili su kako ce nasljednik X Type imati potpuno novu platformu, nove motore, ovjes, sve i da ce imati zadnji pogon.
    Za buduci XK su najavili da ce biti slican R Coupe konceptu i da ce XKR imati oko 600 KS
    Sto se tice F Type, postoji mogucnost da ce doci 2006-2007.
    Volio bi da se Jaguar oporavi, isto ko alfa, jer te dvije marke zasluzuju da imaju jos vise vrhunskih automobila , ali je jedini problem novac, jer da Alfa i jaguar imaju love ko recimo BMW i vise samostalnosti ( tu mislim pogotovo na jaguara, jer Ford sve diktira )vidili bi vi sta bi oni sve radili, kakve bi automobile radili

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Tak je kak je.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  6. #6
    Brock
    Guest
    :smile25:

  7. #7
    TRANS AM
    Guest
    Koncept F-type nekak mi je najbliži staroj legendi E-type. <br><hr><font size="+1" color="red">GTA naperem i u rikverc!</font>

Slične teme

  1. "Papir" zbilja trpi svasta
    By mc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-03-2004, 15:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •