Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: peugeot, renault ili toyota

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    željka
    Guest
    <font face="Courier" size="+1" color="blue">već sam krenula kupiti toyotu ali slušajući druge još otišla u par salona i pomutili mi misli pa sad od ovih izabranih što uzeti:toyota corolla 1,4 vvt-i,renault megane 1,6 16Vdolazi u obzir i 1,5 dci ili peugeot 307 1,4 hdi</font><br><hr>

  2. #2
    roki
    Guest
    ne budi luda, kupi Toyotu. tko god je kupio japanca nikad više nije razmišljao o europskom autu. Toyota, toyota,toyota...

  3. #3
    Smrklj
    Guest
    Nemoj slusat Rokija pa znas kako on izgleda - tupavo, a ko tak izgleda otprilike tak i razmislja i otprilike si takav auto kupuje.
    Kupi si radje Peugeota, taj auto bar dobro izgleda , ili ako bas hoces trenutni best buy Stilo 1,4 mislim da trenutno kosta cca 13tis eura

  4. #4
    roki
    Guest
    ma ima pravo, poslušaj Šmrklja. čovjeka sa sto argumenata. sjaši ti željka dolje s ovog foruma i odi kupit ono što ti se sviđa, popušit ćeš lovu i ovako i onako.

  5. #5
    pak
    Guest
    ..ej, ako se pališ na tipove zamazanog lica uljem koji stakno nešto čačkaju oko tvog auta u servisu i najčešče ne znaju u čemu je probleb,tada su Pežo i Reno prava stvar za tebe....a opet,ako si pametna kao što mi se čini..onda češ kupiti TOYOT-u, i posjedovanje auta pretvoriti u užitak ...a svoje slobodno vrijeme češ u tom slučaju najrađe provoditi za volanom vozikajući se uokolo i slušajući dobru muziku...pored toga,sve ostalo neće ti puno značiti...

  6. #6
    pak
    Guest
    ...osim toga danas je cool imati Japanca,samo to nekima još nije došlo do glave....

Slične teme

  1. renault megan 15 dci i peugeot 307 1.4 16v
    By divlji in forum Auto servisi
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 13-05-2004, 12:29
  2. jel bolje kupit vw ili renault ili peugeot???
    By kola in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-10-2003, 19:48
  3. peugeot 406-renault laguna??
    By francuz in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-03-2003, 21:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •