Stranica 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Prikazujem rezultate 226 do 240 od 240

Tema: Sportski dizeli

  1. #226
    TRANS AM
    Guest
    <br><hr><font size="+1" color="green">Formula je quraz po potrošnji!</font>

  2. #227
    turbo-limac
    Guest
    sepra je dobio pocasni doktorat iz ove teme za svoje zasluge u istrazivanju voznje pod utjecajem...

    stoga nemojte ge vise zaj******

  3. #228
    GT
    Guest


    nemogu da vjerujem, sve poruke od 29.09 i one svadje sa 206 os i ostalima nisam napisao ja, pozdravljanje sa forumom i pljuvanje nisam napisao ja nek znate, kao sto sam naveo u drugoj temi, nisam bio na forumu jedno desetak dana i postoji mogucnost da je neko ( nije bitno ) koga licno znam malo pod moj nick se "' zezao "" na forumu

    Vidim da imam jednog obozavatelja koji pise poruke pod ime GT Unlog..., pisi sta hoces, ali nemoj moje ime upotrebljavat

  4. #229
    drugmirko
    Guest

    o, bog GT. jesi se vratio?

  5. #230
    sepra
    Guest
    Pod utjecajem čega crni sine, Sepra je najuzorniji vozač među vama halbfahrerima<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  6. #231
    turbo-limac
    Guest
    pod utjecjem mocnih francuskih masina dakako, cega drugog.....

  7. #232
    piquet
    Guest
    moćna francuska mašina!?!?!?!?

    dvostruka negacija turbo limač!

  8. #233
    turbo-limac
    Guest
    nemoj me potezat za jezik..... ti vozacu alfe s fiatovim blokom motora....

  9. #234
    piquet
    Guest
    i ferrarijevim mjenjačem!!!!

  10. #235
    turbo-limac
    Guest
    HE HE HE HE HE,...... u tome je i najveci problem....

  11. #236
    turbo-limac
    Guest
    ja bi radije imao ferrarijev motor s fiatovom getribom... nebi dugo trajalo al bilo bi guba.....

  12. #237
    piquet
    Guest
    ja ne bi.
    jesi li kad vozio ss?

  13. #238
    turbo-limac
    Guest
    zekam se...

  14. #239
    piquet
    Guest
    kužim. nema nikakve ljutnje.
    pošto je danas neki slab dan na forumu malo sam listao stare teme i naišao na 147 selespeed temu.
    uglavnom svi će reći da je selespeed sporiji od manuala iako tvornica navodi identične performanse.
    neki dan sam vidio 147 2,0 manual i baš bi volio probati paralelu da vidim da li postoji razlika.
    uglavnom moje zapažanje je da na startu svakako gubi selespeed jer kreće od ler okretaja. možda bi trebalo probati startati sa ručnom?
    ali poslije toga mislim da baš ne možeš brže promijeniti ručno. možda možeš brže strgati getribu!


  15. #240
    jurek
    Guest
    kaj je to b.m.e.p ? kaj nije to BMEP, IMEP, entalpija, entropija i te ×××××rije kaj nas zotim da prostite zaj.....u na faksu?

Slične teme

  1. Sportski kompakti 90-ih
    By rs turbo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 30-11-2004, 19:20
  2. Sportski lonac
    By pack0575_ in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-06-2004, 08:53
  3. Sportski exoti
    By drugmirko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 85
    Posljednji post: 19-04-2004, 00:16
  4. Sportski amortizeri
    By INTERCEPTOR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 13-04-2003, 14:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •