Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 120

Tema: Nova Alfa 147

  1. #1
    GT
    Guest






    Alfisti i ostali, sta mislite o novoj 147? :smile25: <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="red">The new Lancer Evolution VIII is quite possibly the most amazing car you will ever drive. Nothing really prepares you for the sheer exhilaration that its power and roadholding provide.</font>

  2. #2
    GT
    Guest
    meni izgleda dobro i dosta agresivnije, samo mi je cudno sto nisu najavili 2.0 JTS, ostaje i dalje samo 2.0 TS , pa sta cekaju, sto ne stave fino 2.0 sa 165 KS u Alfu 147 pa nek auto ima konacno posten motor koji zasluzuje. 1.9 JTD 16V ce imati 150 KS, Selespeed je poboljsan, Ovjes je malo doradjen.

  3. #3
    piquet
    Guest
    na slikama baš i nije neki napredak, ali treba vidjeti uživo.
    ni 156 mi nije izgledala bolje na slikama, a uživo puno bolja.

  4. #4
    mc
    Guest
    Kakav napredak?!? Ne treba njoj nikakav napredak! Pa taj auto je savrsen... :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  5. #5
    activa
    Guest
    .. skoro nista novo ..??

  6. #6
    INTERCEPTOR
    Guest
    GT Twin Spark je bolji vozački motor od JTS ti pričaj što hoćeš.

    Moje mišljenje da će uživo ovaj auto izgledat dobro. U crvenij ili crnoj boji s 3 vrata i TI paketom opreme biti će OK. Meni je i GTA izgledala jadno na slikama i 147 i 156.

  7. #7
    GT
    Guest
    ""GT Twin Spark je bolji vozački motor od JTS ti pričaj što hoćeš."""

    mozda jest, ali JTS je moderniji, jaci i malo manje trosi od 2.0 TS.


  8. #8
    600
    Guest
    Jel ovo službeno?

  9. #9
    mytbyte
    Guest
    Jaoo, ima mi farove ko Seat Ibiza...

    Ufff, doboro je, nema lexus svjetla straga...

    Bregić iznad znaka popalili su od Corolle (NAPOKON)!!! :smile23: :smile23: :smile23: <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  10. #10
    doc
    Guest
    Izgleda da jesu službene, takve su i na italiaspeed.

    Da, na žalost svijetla su slična Ibizinim. Ali nema veze.

    Inače, meni se 147 nikad nije previše sviđala na slikama, dok je uživo....
    Tako da uopće ne sumnjam da će ovo idalje biti najljepši kompakt.

    Nadao sam se da će ugradit 2.4 JTD od 175 KS, i tako uz najjaćeg benzinskog komapkta imati i najjačeg dizelskog kompakta.

  11. #11
    206-os-
    Guest
    Da, sluzbeno je..

    INTCP, svaki auto izgleda dobro u crnoj boji..

  12. #12
    doc
    Guest
    mytbyte, tog bregića je bilo i prije, samo ne toliko izraženog.

  13. #13
    doc
    Guest
    Alfa 147 definitvno nije fotogeničan auto! Osim GTA

  14. #14
    INTERCEPTOR
    Guest
    206-0s, onda može crvena, dapače 147 mi nekako bolje izgleda u crvenoj nego u crnoj, stvarno čudno, inače crvenu baš ne volim.

  15. #15
    206-os-
    Guest
    Kada alfa 147 nije fotogenicna, sve je ok, ali kada serija 1 nije fotogenicna, onda se radi o ruznom autu..

  16. #16
    206-os-
    Guest
    A siva, plava, srebrna, boja pjenusca, i sve ostale boje koje su na njoj moguce?

  17. #17
    doc
    Guest
    ×××× se meni za seriju 1.

  18. #18
    mytbyte
    Guest
    Doc, jezik pregrizo...

  19. #19
    GT
    Guest
    za razliku od Alfe, BMW ima muda da uvede novi dizajn, znaci moderan dizjan koji je okrenut prema buducnosti, dok je kod Alfe klasican dizajn, dosta gledaju proslost, znaci nisto novo, nego samo moderna vrsta dizajna koji je vec davno bio izmisljen. BMW je krenuo isto kao I Renault prema skroz drugom smijeru, nova vrsta dizajna. Moje misljenje je da ljudi savremenog doba zasluzuju bolje i nesto novo, znaci novi dizajn, i zato cijenim dizajn novih BMW-ova, jer imaju dizajn koji je okrenut prema buducnosti dok je kod Alfe obrnuto. Jos nesto, kako nekima ovdje moze 75 biti lijepa itd. a za BMW 1 kazu sve najgore, stvarno pretjerano vrijedjate taj auto. , Iz dosta poruka se izmedju redova vidi ljubomora prema BMW, nekima je krivo kako je BMW u svemu napredniji od Alfe, krivo im je jer znaju da, osim finog dizajna alfe ne nude nista posebno u odnosu na konkurenciju.

  20. #20
    doc
    Guest
    Istina, Alfa je kao i Audi, Mercedes itd.

    156 je samo blaži redizajn od 155, a 147 je skoro ista kao 145. A GT, isto ništa novog.

  21. #21
    INTERCEPTOR
    Guest
    GT meni se općenito više sviđaju stariji auti od novih i za razliku od većine smatram da i dizajn oblikovajn sjekirom može biti lijep dok ne mora značiti da je sve oblo lijepo. A ovaj BMW je odvratan kao i serija 7 koja je vrhunac odvratnosti, serija 6 također sprijed ai straga može biti originjalna koliko god hoće i može biti suvremena koliko god hoće, zar to mora značiti da je lijepa? Serija 5 također mi nije savršena, al nije mi ni stara bila. M5 izgleda prihvatljivo, ali ne da bimu skinuo kapui. Z4 je dobar, X3 niej loš, a X5 i serija 3 coupe su odlični. Nova trica što će doći otraga izgleda upravo zastrašujuće UŽASNO.


  22. #22
    INTERCEPTOR
    Guest
    GT da si malo provirio ispod lima alfi bi znao šta nude, ovako ne može ni znati. Istina alfa je nešto kao opel i kompanija, ništa posebno u biti oni su propali jer ulažu novce u tehnička rješenja koja su niš koristi.

    To je sve ××××××, dovoljno je imat 16v, polukrutu, mcpherson i široke gume-

  23. #23
    INTERCEPTOR
    Guest
    206 os što ti hoćeš sad nas uvjeriti da je 147 ružna?



    Niej istina da niej fotogenična nego us ove slike loše.

    Inače vdijeli smo i alfu i bmw u stvarnosti.

  24. #24
    206-os-
    Guest
    Doc ja rekao da nije fotogenicna..
    A ruzna je kao i serija 1..dakle nije ruzna..

  25. #25
    Girrari
    Guest
    Nije loša iako po mom mišljenju redizajn nije bio potreban. Trebalo je samo staviti nove motore i bok.

    O dizajnu ne bih; onaj ko Alfi ima nešto bitno prigovoriti u pogledu dizajna posljednji 10-ak godina (osim 166) zaista nije baš priseban. <br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

Slične teme

  1. Nova BMW-ova 3-ca
    By Mazdohist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 13-02-2003, 19:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •