Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Tema: Prometni fakultet pod istragom USKOK-a

  1. #1
    OS-300
    Guest
    "Nakon višegodišnjih priča o raznim protuzakonitim radnjama na Prometnom fakultetu u Zagrebu, sumnji u prodaju ispita, diploma, magisterija pa čak i doktorata, jučer je iz Državnog odvjetništva potvrđeno da USKOK već neko vrijeme provodi predistražne radnje o čitavom slučaju."

    Ovo još jednom potvrdjuje ozbiljnost potonjeg fakulteta...

    Cijeli tekst možete pročitati na HTnet-u. <br><hr><font color="blue">911 is a joke...</font>

  2. #2
    pablo
    Guest
    nekim tzv. inženjerima će se sad lagano gaćice tresti.
    tko zna ima li ih i na ovom forumu?

  3. #3
    mc
    Guest
    Onaj tko je zavrsio bilo koji fakultet, zna da se na svakom od njih trguje ispitima i rade svakojake gadosti. I sad se svi zgrazaju i cude kao da im je netko otkrio Ameriku. Zaboravljate u kojoj zemlji zivimo? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  4. #4
    piquet
    Guest
    britney spears ili jazz?

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Slažem se MC. Mislim da u ZG nema fakulteta koji ne bi mogao biti pod takvom istragom.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  6. #6
    Brock
    Guest
    Ima, ima ×××××× na svakom faksu, školi, firmi... gdje god se okreneš...

    Baš čitam da se ispiti prodaju u kantini Ekonomskog fakulteta...

  7. #7
    Koko
    Guest
    A na akademiji za jahanje?

  8. #8
    OS-300
    Guest
    Ne u kantini, ali u hotelskim sobama da.

  9. #9
    OS-300
    Guest
    Eh, te naivne studentice.

  10. #10
    Brock
    Guest
    Ooooo da... kružile su priče o nekim studenticama i njihovom specifičnom polaganju ispita... usmenim ispitom u horizontali... baš me zanima kak bu USKOK to dokazal...

  11. #11
    piquet
    Guest
    usmenim ispitom

    brock vjerojatno si mislio na usneni ispit!

  12. #12
    OS-300
    Guest
    Vjerojatno istim testom kao i za droge.
    Ako se nešto miče na vati onda je test pozitivan.

  13. #13
    xyz
    Guest
    E pa sad je jasno, izmedju ostalog, zasto su u nasim gradovima a ponajvise u Zg.prometni zastoji...
    Sve vrvi od osoba na polozajima koje imaju prometnu: visu ili faks i odlucuju
    o regulaciji prometa.
    Usporedimo prometno oznacavanje i regulaciju prometa u susjednoj Slo sa nasim stanjem u cestovnom prometu

  14. #14
    mc
    Guest
    Nasa zemlja je opcenito puna "strucnjaka" raznih profila... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  15. #15
    Mehanicar
    Guest
    slazem se mc, trgovina, trgovina i trgovina - na ekonomiji ti je to samo + i nemas se sta bojati
    tehnika ima dosta provjera pa ajd' nekako ce proci ali sta s medicinom i stomatologijom, pravom a i tu se trguje na veliko ???????

  16. #16
    Koko
    Guest
    Za pravo nam se Hebe jer znamo da su svi odvjetnici lopine, a na Medicini i Stomatologiji baš i nije tako... Ne izlaze baš neznalice iz tih fakseva...

  17. #17
    xyz
    Guest
    Sjetimo se samo pustanja u promet autoceste prema Splitu i prometnog oznacavanja i one sramote sa putokazima sve se slaze - puckoskolci na polozajima

  18. #18
    Mehanicar
    Guest
    ma ×××× mi se za odvjetnike ali suci - to je ××××××, a ne izlaze neznalice s nitijednog faxa, samo je na tebi da odlucis hoces uciti ili kupovati !

  19. #19
    gnoy
    Guest
    To si ti samo mislis da s faksa ne dolaze neznalice
    Ima ih na prikolice!

  20. #20
    Vž-156 odlog.
    Guest
    Gnoy na faks dolaze svakakvi, ali završavaju samo oni koji uče ili koji plačaju!

  21. #21
    mc
    Guest
    To Mehanicar - bravo. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  22. #22
    alien5
    Guest
    Zajeb je šta u diplomi ništa ne piše kako si doša do nje!

  23. #23
    mc
    Guest
    Ako ne radis kod tate/strica/djeda/ujaka/rodjaka itd., to se brzo otkrije... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  24. #24
    alien5
    Guest
    Vjeruj mi iz iskustva da i kad se otkrije od toga nema previše koristi: nerijetko ga i unaprijede jer onda znaju da se njim može manipulirat!

  25. #25
    fergazer
    Guest
    Dođje pica na ispit, dekolte do nogu, po mojoj skromnoj procjeni 4, 4.5, uske bijele hlače sa čipkastim tangama, profač ju gleda, znoji se ko da je u teretani, pita ju dva pitanja i pusti ju, frend učio ko kreten došo iza nje i pao ko šljiva...
    Ja bio tam, da ne povjeruješ...<br><hr>

Slične teme

  1. fakultet za TURISTIČKI MENADŽMENT u Zagrebu
    By zanima me in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 13-01-2010, 18:32
  2. Prometni propisi
    By Eržen in forum Auto servisi
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 04-10-2004, 11:26
  3. Prometni policajci
    By Hella in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 01-11-2002, 16:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •