Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Prometni propisi

  1. #1
    Eržen
    Guest
    Da li policija može naplatiti kaznu za neposjedovanje originalne prve pomoći (TOSAMA)!<br><hr>

  2. #2
    fergazer
    Guest
    Može, to mi se frendu desilo, trenutno nemam informaciju koliko je platio, nije ispod 300 kn...

  3. #3
    mytbyte
    Guest
    Onda su ga murjaci zajebali i otišli na cugu s njegovom lovom jer je kutija dio obavezne opreme auta zbog čega se ne kažnjava novčano već se šalje na izvanredni tehnički pregled...

  4. #4
    fergazer
    Guest
    Ja mislim da ne, jer mi je frend reko da su ga murjaci poslali da kupi novu prvu pomoc kako mu nebi pisali kaznu!

  5. #5
    alien5
    Guest
    Reklo na vijestima da te ne mogu kaznit jer se to gleda na tehničkom gdje te ne smiju pustit bez točne prve pomoći.

  6. #6
    fergazer
    Guest
    A koliko uopce <FONT COLOR="red">drapaju</FONT> za kaznu??
    Makar nebi ja kupio Slovensku prvu pomoc pa da je zadnja na svijetu. Sad nasi zapocinju proizvodnju i cijena ce koliko sam cuo bit 20% jeftinija od Tosame!<br><hr>

  7. #7
    mytbyte
    Guest
    Stanica za teh. pregled obavezna je provjeriti opremu auta i ne ovjeriti tehničku ispravnost vozilu bez propisane kutije za p.p...

    Dakle, stanica je odgovorna što nije provjerila i upozorila vlasnika vozila, pa ako te murja i oglobi (što ne smije) to utužiš stanicu po više točaka optužnice... )

  8. #8
    fergazer
    Guest
    Točno da stanica provjerava opremu automobila međutim ja mogu recimo posudit tu prvu pomoc od frenda, pokažem ju inspektoru i prođem sa njom registraciju te ju vratim frendu i zahvalim kaj sam ušparal 250 kn. A u svom autu zadržim staru prvu pomoć ...
    Tak da ono, vuko vuk magare ak nema kontrole...<br><hr>

  9. #9
    Fergazer od fiće
    Guest
    jel onda može naplatit ili ne može?!?

  10. #10
    fergazer
    Guest
    Nemam pojma, sad mi se sve mjesa, bili moji starci na tehnickom sa starom prvom pomoci i prosli su bez beda. A ja sam cul na radiju da ne treba imat novu prvu pomoc i kao da ne pise u novom zakonu kolika je kazna ak nemas novu prvu pomoc...<br><hr>

  11. #11
    konkretni
    Guest
    To znači ako imaš sve sastojke kutije koji su propisani u kutiji koja nije Tosamina da moraš na tehnički, a ako imaš praznu Tosamu to je OK? NA savjesti je vozača da ima potreban sadržaj pa makar i u hermetički zatvorenoj Tuppervare kutiji.

  12. #12
    gost2
    Guest
    dečki narodne novine zakon o sigurnosti na cestama i tam sve lijepo piše :smile21:

  13. #13
    fergazer
    Guest
    A piše piše, jeb... i na www.microsoft.com pišu kak su Windowsi naj naj naj...
    Ja ti velim kak su moji prošli na regi!!<br><hr>

Slične teme

  1. Prometni fakultet pod istragom USKOK-a
    By OS-300 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 16-09-2004, 11:50
  2. Prometni policajci
    By Hella in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 01-11-2002, 16:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •