Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: KVAR?????

  1. #1
    Tamni
    Guest
    Šta znači kad se upali lampica -"sustav za samokontrolu motora"?? motor je nacrtan na toj kao slikici upozorenja

  2. #2
    fergazer
    Guest
    Pogledaj u upute :smile25: :smile25: :smile25: ...
    Šala mala ...

  3. #3
    Brock
    Guest
    Elektronika ti javlja da nekaj nije OK... odi u srvis da ti naprave dijagnostiku...

  4. #4
    sepra
    Guest
    Velika mogućnost je i da si natočio neko smeće od goriva pa ti senzori malo divljaju. <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  5. #5
    Bmw Touring
    Guest
    a o kojem se prometalu radi?

  6. #6
    Mario Haas
    Guest
    Ne želiš da ti pišem kaj sve može biti, vjeruj.<br><hr>

  7. #7
    tamni
    Guest
    fiat punto 1.9 multijet. daj napiši mario has!

  8. #8
    Sven
    Guest
    Imam Xsaru 1.4 i izgleda da je lamela pri kraju pa me zanim jel se ona može poštelati ili se baš mora mijenjati

  9. #9
    Brock
    Guest
    Sorry Sven, ali... da slučajno nije stara 2-3 godine?

    Bit će da im je to serijska greška... zamjena je neminovna... samo nedaj da ti ugrade serijsku... odi negdje kupit Sachs ili tako nešto... bit će bolja i jeftinija.

  10. #10
    Sven
    Guest
    8.mjesec 99.

    Inače,mogao bi napisat knjigu o kvarovima na tom autu

  11. #11
    Brock
    Guest
    Piši... istresi svoju napaćenu dušu... :smile21:

  12. #12
    mytbyte
    Guest
    Nemoj...naši dragi članovi-Citroenoljupci Activa i Drugmirko će se skupno bacit s mosta zajedno sa svojim vozilima... )

  13. #13
    T-IE
    Guest
    Sven, probaj malo otpustit sajlu od kuplunga. Meni je pomoglo.

  14. #14
    Sven
    Guest
    Kupljen s klimom(besplatna) isporučen bez,9 puta reklamacija lampice za aktivator zračnog jastuka,potrošena 4 stražnja lonca(2 pod garancijom),potencirometar gasa (mali ficlek Made in Italy) koji uzrokuje gašenje u vožnji i nacukavanje a košta oko soma kuna-no taj kvar je ustanovljen tek nakon nekoliko mjeseci i servisa,ljetos neprolazak na tehničkom zbog stražnjih kočnica-idioti u ovl.servisu znaju samo sve kompletno zamjenit makar je otišao samo cilindar,prođem na tehn. i za par dana ode novi cilindar-curi ulje,kotač uopće ne koči,sad lamela i akumulator.....vjerojatno sam još dosta toga preskočio

  15. #15
    mytbyte
    Guest
    To si ti samo sanjao...ne može se toliko toga događati jedom autu... :smile21:

  16. #16
    mc
    Guest
    Za akumulator nije nikakvo cudo da je otisao, a ni za lamelu ako imas puno km. BTW, koliko km ima auto? Sve ostalo bas i ne zvuci dobro... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  17. #17
    Sven
    Guest
    Nisi prvi koji mi je tak nešto slično rekao! Ali istina je!!!

    A da ne govorim koliko je sve to koštalo!

  18. #18
    Sven
    Guest
    Laganih gradskih 70 :smile21:

  19. #19
    mc
    Guest
    Uffffff, premalo je to za lamelu, a i za auspuhe i ostalo. Zao mi je... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

Slične teme

  1. KVAR MJENJAČA NA PASSATU
    By arriva in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 18-03-2003, 18:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •