Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Tema: Auto vašeg djetinjstva

  1. #1
    Sarajevo
    Guest
    Tema jako dobra da bi ostala samo na www.sarajevo-x.com (odakle je preuzeta).

    Dakle kažite i kačite slike. Moj je bio Stojadin - zastava 101 ona odvratna miš boja sa bijelim cukicom što mrda glavom na onoj plastici pozadi
    Od dodatne oporeme imao je stolarski napravljenu kutiju(ukrašena crnom izolir trakom) između vozača i suvozača za "stereo auto reverse" :smile25: uređajem.
    A mjenjač ona fina crna kugla što je lutala čini mi se s kraja na kraj unutrašnjosti, pa ti vidi u kojoj si brzini-ako je potrefiš

  2. #2
    drugmirko
    Guest
    prvo DKV Junior s tri brzine i ručicom mjenjača na volanu, ultra dvotakter a onda Citroen GS .


    <br><hr>

  3. #3
    Wheeler
    Guest
    Moj je bio (a jos i uvijek je, ceka popravak pa cu ga i ja vozit) VW Passat LS 1.6 iz 1977.



    Moj je ista boja, jedino ima onu masku sa po jednim svjetlom na svakoj strani. Ali mislim da cu stavit ovu masku, i negdje stavit kamionsku trubu da se ne vidi. Jeli ovo sa trubom legalno napravit?

  4. #4
    activa
    Guest
    ... peugeot 204 ..!!


    ... i WV k 70.. !!

  5. #5
    Aero
    Guest
    Audi 80, imao ga deda... Zvao sam ga "didi papa" )


  6. #6
    Wheeler
    Guest
    Znaci Aero iz istog smo kampa!

  7. #7
    Hondo
    Guest
    Fiat 125 i to baš ovakav:
    <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  8. #8
    GT
    Guest
    moj prvi auto je bila Alfa 33 1.4 )

  9. #9
    activa
    Guest
    .... dobar pocetak .... !!

  10. #10
    177
    Guest
    p 106

  11. #11
    Brock
    Guest
    Prvo su moji starci vozili nešto ovakvo u bijeloj boji...



    A, onda su prešli na ovo...



    Nakon toga smo odjebali svjetske firme i prešli na ponos bivše nam države... stari je kupio crveni Yugo 45 iz prve serije koja je išla u prodaju(tamo negdje 1982-1983)... imao je motor od Fiata 127 i vjerno nas je služio dugo, dugo godina...


  12. #12
    Aero
    Guest
    Wheeler, da.

    Inače moj starci i djedovi su imali brdo auti. Fićeke(i one sa suprotno otvarajućim vratima), Opele (stari je imao mantu i Rekorda), Fordove, Renaulte... Ali nikad Yugiće. )

  13. #13
    ŠULE
    Guest
    Pazi sad!
    SIMCA 1000! )

  14. #14
    mc
    Guest


    Ja sam ju zvao "Lada cokolada" sto se pokazalo kao pravi odabir boje jer je uspjesno prikrivala hrdju... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  15. #15
    Bmw Touring
    Guest
    definitivno najjaci

    Krali smo ga skoro svaku vecer nekoj staroj dok nije shvatila da joj svako jutro fali benzina.Jednu vecer smo nasli ceduljicu na brisacu na kojoj je pisalo "Molim vas da napunite pun benzina. Hvala!"
    Vise ga nikad nismo uzeli )

  16. #16
    Mario Haas
    Guest
    Mi smo imali ovakvu


  17. #17
    mc
    Guest
    E Haas, takvu su imali susjedi u nekoj groznoj zelenoj boji. Kada su auti totalno strulili, dali smo promijeniti komplet limariju, pa smo mi svoju pofarbali u bordo, a susjed u neku zutosmedju. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  18. #18
    Aero
    Guest
    BMW... ) ) ) ) ) )

  19. #19
    Girrari
    Guest



    Ovak nešto, sa crvenim skajem unutra, ogromnim Hellinim maglenkama napred i Abarthovim felgama.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  20. #20
    Koko
    Guest
    Moj prvi je bio nešto ovakvo samo u "drek metalih smeđo zlatnoj boji" (prljavština se nikada nije vidjela). Motor 1.6 75 KS, 4 brzine, ali zato oprema do bola - GLS. Centralno zaključavanje, pokazivač trenutne potrošnje, Lapica za šaltanje (obrtomjer nije imao). Išao je 175... Nije da se previše ponosim, no prvi je uvijek prvi...:URL=http://www-public.tu-bs.de:8080/~y0007819/kpros/blau4zylk.jpg:null:/URL:<br><hr>

  21. #21
    activa
    Guest

  22. #22
    mytbyte
    Guest
    mc, majstore, pa naši starci su imali iste aute...naša Lada je bila boja trule višnje...sjećaš se čukice u sredini koja nikad nije točno pokazivala vrijeme???

    A sad nas dvojica imamo iste aute...iste boje...hvala bogu da je broj vrata različit... )

  23. #23
    activa
    Guest

  24. #24
    S V T
    Guest
    Legendarna Z 750 3 kom.



    Simca 1000

    Fiat 1300

    Ford Capri mk I<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  25. #25
    alfa099
    Guest
    ...evo i mojih autiju iz djetinjstva, ne kronološkim redom...



    Ford Capri, poslije prefarban u žuto...<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

Slične teme

  1. Auto mi je u k......
    By INTCP in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 21-01-2003, 21:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •