Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 79

Tema: Auto vašeg djetinjstva

  1. #51
    activa
    Guest

  2. #52
    Dr. Strangelove
    Guest
    Kad uzmognem vremena, moram ovo izrezat, zaljepit i pofarbat u crveno... )

    :URL=http://www.renault4.nl/engels/BOUW.HTM:Obavezno za sve fanove R-4:/URL:<br><hr>

  3. #53
    activa
    Guest

  4. #54
    maxmax odlog.
    Guest
    Doktore uvijek me uspiješ zadiviti!!!-svala čast! ) )

  5. #55
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ovo je interijer novije varijante...

  6. #56
    maxmax odlog.
    Guest
    ovaj htio sam napisati "svaka" čast )

  7. #57
    Dr. Strangelove
    Guest
    fala fala )

  8. #58
    TRANS AM
    Guest
    Kad sam ugledal svjetlo dana, deda je imal Audi 80 (baš onakav sa slikice, samo bijele boje), onda je kupil Simcu, ak se ne varam 1300. Rista ju je dobil nakon nekog vremena u nasljedstvo. 80-tih smo imali stojku 55 pa 128. Onda sam ja kao svoj prvi auto u nasljedstvo dobil 128-icu. <br><hr><font size="+1" color="blue">Samo krepani golf je dobar golf!</font>

  9. #59
    activa
    Guest
    ... ovo je valjda ona stara ..??

  10. #60
    activa
    Guest


    1953: Messerschmitt Kabinenroller
    1 Zylinder, 0,2 L, 9 PS, 80 Km/h

  11. #61
    Member
    Datum registracije
    Jun 1972
    Postova
    37
    Rep Power
    0
    Ja sam imao Renault 4. sredinom 80-tih.
    Crvene boje i motor 850ccm3.
    Kupio sam ga sasvim slučajno.
    Bila je povoljna cijena.
    Za cijenu FIĆE 850 plus jedna plaća.
    Problem je bio u skupim rezervnim dijelovima.Dobar je R4 za to vrijeme.
    Došle su godine,a politika je podržavala
    Yugo.
    1988god uzimam novi Yugo koral55 kojeg sam vozio 12godina.
    I njega sam se riješio u akciji staro za novo(Renault Thalia).
    Sad opet ispočetka Renault.....

  12. #62
    Mario Haas
    Guest
    Naša lada je imala dupli Weber i 62KS, to je ujedno bio i moj prvi auto kojeg sam vozio kad sam dobi šaru... I bila je u odličnom stanju, izuzev prednjih blatobrana koji su skroz istrulili.

    Sličke:




  13. #63
    mc
    Guest
    Kromirane ratkape - di toga jos ima, ha? ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  14. #64
    Mario Haas
    Guest
    Auto sam početkom 92' osobno odfurao na Jakuševac i prodao nekom tipu iz okolice VŽ za 1900DM. Auto je imao 12+ godina i 59.000km, super limariju i lak osim trulih prednjih blatobrana. Dao sam mu i dva potpuno nova zamjenska blatobrana i kanticu boje. Unutra sicevi od skaja, stanje stvarno kao iz dučana, naknadno ugrađeni VDO turnić i ručicu mjenjača od pleksija s autićem unutra. Tog turnića mi je najviše žao, a gdje mi je ručica mjenjača ostala ne znam.

    A seljačina me bezbroj puta, putem do kuće pitao koliko smo kilometara skinuli!<br><hr>

  15. #65
    mc
    Guest
    Mi smo nasu prodali '91. kada je imala 17+ godina i cca. 250tkm za nekih 1200 DEM, covjeku iz kvarta. Poslije smo ju vidjali jos bar 3 godine... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  16. #66
    petak
    Guest
    Je Čvrkica je zakon (R4).
    Moji su je kupili novu tamo negdje '78.
    850 TL sa unutrašnjošću ko na slici šta ju je Activa stavija na str 3.
    Bila je srebrno sive boje, A nakon nekih 10-tak godina je limarija dala svoje pa je postala žuta (i otud ludost prema žutoj boji).
    Nažalost stari ju je proda (to mu nikad neću oprostiti)za neku bezveze lovu jer je ima drugi auto (R19)a nju nije ima ko voziti (ja još nisan smija) i još vozi.
    A od nas je otišla sa 500tkm.

  17. #67
    petak
    Guest
    Je li se sičate vi koji ste ju imali cvileža u petin vratima?
    I ručne ispod volana?
    To je bija auto! Šmrc

  18. #68
    Seatibiza
    Guest
    Jebate kak se nebi sjecal toga.....stari je kupil '77 R4 GT Specijal ( specijal zato jer je imalo svijetlo u kabini)
    Bila je to ××××na cetvorka od 850 ccm boje bijele kave....stara ga je skoro ubila kad je videla boju......

  19. #69
    Dr. Strangelove
    Guest
    Bravo Activa majstore! TO je taj legendarni "kokpit".... ××××te koji deja vu... nisam to vidio jaaako dugo... eh dobra stara vremena...

  20. #70
    Brock
    Guest
    Moj stric je imal R4 koji je kupil kao rashod sa aerodroma... bio je žute boje sa rupom u krovu(sa vanjske strane je bila zakrpana) di je prije bila rotirka! :smile25:

  21. #71
    mytbyte
    Guest
    A ovo:



    ...prvi auto mog starog, zabio se s njim u stablo i prevrnuo na krov...ostao je neozlijeđen (otad je govorio da ga je lim Wartburga spasio)ali kako je znao imati namočeni ručnik oko glave zbog vrućine škvadra je priskakla u panici misleći da je ozlijedio glavu... ) <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  22. #72
    mc
    Guest
    Rrrrriiing-digiding-digiding-ding-ding-puff-pant-ding-pant... :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  23. #73
    Brock
    Guest


    četri metra lima... pet meteri dima... )

  24. #74
    mytbyte
    Guest
    :smile25:

  25. #75
    mytbyte
    Guest
    Skršio ga je prije nego je doživio ozbiljniji kvar...naime, kupio ga je nedugo prije nego se razbio...

Slične teme

  1. Auto mi je u k......
    By INTCP in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 21-01-2003, 21:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •