Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Akumulator

  1. #1
    leffe
    Guest
    Došao je dan kad je i meni riknuo akumulator a kako nisam u životu "to dirao" molim vašu pomoć.

    Sadašnji je Vesnin ( 45Ah, 12V,220 )i izdržao je 6 godina.

    E sad koji uzet i šta je bitno za paziti, samo koliko ima Ah ili i štogod drugo.
    <br><hr><font face="Impact" color="blue"></font>

  2. #2
    Brock
    Guest
    Uzmi minimalno 45 Ah, možeš i 50 ili 55... ovisi na kak naletiš. Samo gledaj da imaju + i - na istoj strani kao i tvoj dosadašnji.

    A, sad koju vrstu... nemam pojma... ja sam bio uzeo u Metrou neki Baren (2 godine garancije) za nekih 230kn.

    Uglavnom... sve ti je to isti vrag...

  3. #3
    Hondo
    Guest
    Nija Baren, nego valjda Beren bateries. To su inače dobri akomulatori, a od 'domaćih' sa kojima imam vrlo dobrih iskustava svakako preporučam Toplu.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  4. #4
    mc
    Guest
    6 godina je jako dobar staz za akumulator - zar ti treba bolja preporuka? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  5. #5
    mc
    Guest
    I nemoj pretjerivati s amperima. Max. 50. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  6. #6
    leffe
    Guest
    Da nije loše, 6 godina. U subotu sam bio na par mjesta ali nigdje nema Vesninih (ni prodavači neznaju gdje ih ima ), pa ako netko od vas zna...

    Inače, Tokić ima neku akciju sa Bosch-ovim akumulatorima. Ima li tko kakva iskustva sa njima?

  7. #7
    mc
    Guest
    Po Vesnu si odi u Breganu (odn. u ono selo iza granice) - ja sam si tamo svojedobno kupio jednu za neku smijesnu cijenu (meni je izdrzala "samo" 4 godine).
    Imao sam Bosch Silver, ali prekratko da bi mogao suditi o izdrzljivosti.<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  8. #8
    Brock
    Guest
    Hondo...





  9. #9
    sepra
    Guest
    Ä je bio kamen spoticanja gospodo. Predlažem jednu ljutu pa da krenemo dalje.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  10. #10
    Hondo
    Guest
    Ma ja i njemački smo ti na pas mater )
    Uzeto na znanje: BÄREN BATTERIE <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  11. #11
    Brock
    Guest
    Sepra... jel imamo razloga za ljutu!?! :smile25:

  12. #12
    mc
    Guest
    Ti bi sam cugal... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  13. #13
    TRANS AM
    Guest
    Ma nekak ste obojica bili i u pravu i u krivu. Brocku su falile točkice na "a", dok se u biti izgovara onak kak je Hondo napisao. Ti to Hondo, jel po Vuku?

    Btw, MC ti je dobro napisao nemoj uzimati iznad 50-ice. Očito je riječ o malom motoru kojemu ne treba velika snaga akumulatora. S druge strane ak uzmeš prejaki akumulator u odnosu na snagu motora, neće ti se puniti kak spada. <br><hr><font size="+1" color="blue">Samo krepani golf je dobar golf!</font>

  14. #14
    sepra
    Guest
    Da? Ne bu se punio kak spada? Nisam to znao, doduše ja sam uvijek imao velike potrošače pa mi je trebao jači accu.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  15. #15
    sepra
    Guest
    Brock ne brini, biti ćeš obaviješten u roku odmah <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  16. #16
    leffe
    Guest
    Ma da, motor je slab, 1.2 60ks.
    Ok, hvala na pomoći
    pozdrav<br><hr><font face="Impact" color="blue"></font>

Slične teme

  1. Akumulator
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 25-02-2004, 18:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •