Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: UGRADNJA PLINA

  1. #1
    Tonči
    Guest
    Mene zanimaju cijene ugradnje plina u auto,gdje se to obavlja,kako se to rješava sa atestom,pa molim one koji znaju da mi odgovore!

  2. #2
    Brock
    Guest
    Evo odi na :URL=http://www.autoweb.hr/autozine/index.php?sectID=4&storyID=2×××:OVU:/URL: web stranicu, pa prosurfaj... budeš našao odgovore na sva svoja pitanja...

  3. #3
    Hondo
    Guest
    Ak se dobro sječam, takva operacija sa svim papirima košta cca 1000€.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  4. #4
    TRANS AM
    Guest
    Hondo, malo ti pretvrda kvačica. Ups, izgleda mi netko nešt stavio u kavu pa se pretvaram u lektora!
    Izgleda da su špije načule da se spremam uključiti u izbornu utrku za "precednika"!

    Btw, početna cijena je 7000kn, a penje se ovisno o tipu automobila, odnosno o vrsti motora. Da li je četvero, šestero ili osmerocilindraš, da li ima elektronsko ubrizgavanje ili fergić ... <br><hr><font size="+1" color="blue">Samo krepani golf je dobar golf!</font>

Slične teme

  1. UGRADNJA TURBINE
    By Type R in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-08-2004, 22:19
  2. Ugradnja PLINA
    By luda_bara in forum Auto servisi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-07-2004, 22:40
  3. UGRADNJA PLAVIH LED-ICA
    By ???????? in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-10-2002, 12:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •