Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Čačić plaća kazne 'pijanim' vozačima

  1. #1
    doc
    Guest
    Predsjednik Središnjeg odbora HNS-a najavio je osnivanje fonda, iz kojega bi se pokrivala naplata prekršaja za vozače s do 0,5 promila alkohola u Varaždinskoj županiji.


    VARAŽDIN - Predsjednik Središnjeg odbora HNS-a Radimir Čačić rekao je da će HNS u Varaždinskoj županiji, ako ne dođe do promjene Zakona o sigurnosti prometa na cestama, osnovati fond iz čijih će se sredstava pokrivati naplata prekršaja za vozače s do 0,5 promila alkohola.

    Na konferenciji za novinare u Varaždinu Čačić je rekao da će u fondu, koji bi se osnovao uz pomoć sponzora, osigurati milijun kuna, a taj će iznos, prema izračunu haenesovaca, pokriti oko 3000 kazni.

    Naveo je kako je struka potvrdila da razina od 0,5 promila alkohola ne utječe na kvalitetu vožnje, te da bi odredba o 0,0 promila trebala vrijediti samo za mlade vozače.

    Haenesovci su najavili i da će osnovati fond putem kojega će financirati nabavu 1100 kaciga za male bicikliste.

    "Donošenjem ovakvog zakona arogantna vlast pretjeruje u svom dokazivanju moći i dovodi Hrvate do toga da se osjećaju potencijalnim kriminalcima, kojima zbog čaše vina prijeti prekršajno sankcioniranje, a ako dođe do nesreće, tada i kazneno", rekao je Čačić.

    copy/pasta sa iskona!

    Evo, možda se i drugi ugledaju na njega!
    Šta mislite o ovome?
    Po meni, samo skupljanje političih poena.

  2. #2
    activa
    Guest
    .... kakav " dobrotvor " ..??

  3. #3
    drugmirko
    Guest

    ) zar se i kod vas bliže izbori?

    mislim, da to neće ni obrodit nekim plodom oko zakona a i neće uhvatit korijen .

  4. #4
    Wheeler
    Guest
    Activa, potpis.

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Dobra ideja, ali mislim da od svega toga niš. Bolje bi bilo da subvencioniraju onu litru više (ili nešto manje) benzina koju potrošim u bespotrebnoj vožnji gradom s upaljenim svetlima po danu. <br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  6. #6
    turbo-limac
    Guest
    mogli bi subvencionirati servise vlasnicima starijih automobila, to bi najvise podiglo razinu sigurnosti u prometu.....

  7. #7
    doc
    Guest
    u pravu si TL.

    Čitao sam negdje da je bilo ideje da bi u VŽ pijanim vozaćima bio omogućen besplatan prijevoz do kuće. Baš me zanima kak bi to kod nas funkcioniralo, pa ljudi bi jos vise pili samo da se besplatno voze doma! )

Slične teme

  1. Ima li kazne i za takve
    By Pato in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 20-07-2004, 12:44
  2. ..::kazne za folije na staklima?!
    By satoshi in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-03-2004, 01:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •