Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: kupujem auto

  1. #1
    željka
    Guest
    kupujem novi auto 99% diesel ali ne znam koji odabrati. Naravno ne za puno novaca do 16 000 a da budem na duže vrijeme mirna sa popravcima te da ima malo više opreme(klima). Tko ima nešto pametno za predložiti???<br><hr>

  2. #2
    roki
    Guest
    kupi si benzinca s tvornički ugrađenim plinom (znam da Fiat, Peugeot i Citroen to nude)

  3. #3
    pak
    Guest
    Uz sadašnju cijenu dizel goriva,teško da će ti se takav auto isplatiti prije 80 000km, ovisno o modelu možda i nakon 160 000km.Dizeli su u pravilu skupli 2000 ili 3000e u odnosu na jednako snažne benzince....ali ako ti misliš da će ti se dizel ipak isplatiti ok.
    Preporuka se odnosi na sljedeće:Japanci,Koreanci.Europejce pokušaj izbječi pogotovo francuze...fiat punto multijet jtd je prilično dobar,ali su toyota yaris 4d,ili neka honda s dizel motorom (ako imaš love)bolji izbor.Hyundai Accent ili Getz imaju odličan omjer uloženog i dobivenog,tako da za oko 12 000e otprilike imaš solidne aute s dobrim motorima(cdi) i mislim, maksimalne opreme i 3g jamstva.Za nešto malo više love (od 16 000) imaš Toyotu Corolu 4d...fenomenalan autič i Hyundai Elantru...limunzinu 4,5m dugu....pa sad,ti biraj. (ipak provjeri sve cijene,nisam siguran,to se tako i onako iz mjeseca u mjesec mijenja)

  4. #4
    roki
    Guest
    ako hoćeš diesel, imaš akciju Xsara HDI za 13 600 eura. ali uzmi plin. nemoj da ti na pameti bude "strah" od plina. sjeti se prije toga da o njemu ne znaš ništa pa ne možeš niti donositi zaključke. hoćete prirodu i čist zrak - onda ne serite nego vozite na plin!

  5. #5
    čupko
    Guest
    za tebe je 206 xs 2.0Hdi.idealan izbor. to je pravi auto za cure.

Slične teme

  1. kupujem auto do 5000 eura
    By fav in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 06-09-2004, 09:48
  2. kupujem auto male potrošnje
    By ona in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 31-10-2003, 15:58
  3. kupujem r4
    By ioiio in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-04-2003, 23:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •