Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: Trabant 601 L protiv gojpela jaje 1.3

  1. #1
    trabant gt
    Guest
    koji je bolji, ja i kolega se stalno svadjamo pa pomozite ljudi da presudimo.

    Napomena: trabant sam tunirao tako da prestize dnojpela tako da ne mislite da je
    opel brzi

  2. #2
    GT
    Guest
    najbolji je Fico biturbo sa dvije bregaste, transaxle, recaro sjedala, keramiske kocnice, felge 15 cola , dok drugo mjesto naj pila drzi Wartburg GTI Evo, sa cak 50 KS ( to su uspjeli izvuci iz 1.4 motora zahvaljujuci turbu ) , zadnji pogon naravno, raspored tezine 50 : 50, 0-100 od sumraka do zore.
    Trece mjesto naj pila drzi uvjerlijvo Zastava 128 QV, sa specijalnom sperom, zadnji pogon, transaxle, 150 KS, leti ko metak a a drzi cestu koda ima krila.

    a sto se tice trabanta ( isto izuzetno ××××na pila ) mislim da je tek na 4 mjestu naj pila, jer mu fali jedan bregasta, fali mu trubo i nema transaxle, ali ima vrhunski "" double wishbone "" ovjes, sto znaci da lezi ××××no kad je parkiran.

    :smile25: :smile25: :smile25:

  3. #3
    Wheeler
    Guest
    GT... care ) )

  4. #4
    fergazer
    Guest
    <FONT COLOR="white">Peace</FONT> man!!

  5. #5
    trabant gt
    Guest
    ma taj trasakle bi mi narusio aerodinamiku pa to necu da ugradim. keramicke plocice netrebam jer su dobosi bolji kod ostre voznje. te elektronike i bregaste isto netrebam jer je dvotaktni motor a i tunirao sam ga da daje najvecu snagu...

  6. #6
    GT
    Guest
    trabant gt, moras vodit racuna da su japanci najavili Suzuki harakiri turbo, pravi ubojiti auto( bukvalno ) koji dolazi iduce godine, bit ce to opak konkurent Fici, trabantu i ostaloj ligi top sportasa. kazu kak ce taj suzuki imati cak i tri begaste ( novitet neki, ne pitaj me kako ) i uz to ce imati aktivni ovjes, sto znaci ako letis sa ceste, da se taj proces ubrza, tako da sto prije sletis sa ceste, sto je sigurnije jer neces naletit na nekog fapa. a sto je najzanimljivije kod tog suzukija je motor, naime, zahvaljucuji najnovijoj tehnologiji uspjeli su ugraditi takozvani BRT, sistem koji omagucava da se auto vozi na 10000 obrtaja, sto znaci da se dere ko lud a ne ide sa mjesta, jer ima samo 29 konja, to je ako ne racunas onog jednog konja koji ga kupi.

    :smile25: :smile25:

  7. #7
    trabant gt
    Guest
    redovito pratim tehnologiju, ali nisam cuo za tog japanca, ali bi ga tunirani trabant sigurno pobjedio. 690 ccm, standardna snaga 22 konnja ali nakon mog tuninga sigurno je duplo veca, tako da taj japanac ne moze ni da mrdne. mislim da nebi ni kolegu sa gnojpelom pobjedio

  8. #8
    GT
    Guest
    trabant, zaboravio si spomenuti legendu na legendama, Isettu, pazi, bio je usporedni test u Evo magazinu izmedju Isette turbo i bossa sportasa, fice biturbo. po pitanju lezanja kazu da fico zahvaljujuci transaxle sistemu lezi dobro dok stoji, ali kad se uleti u prvu krivinu, pocne da plese ko balerina, jer iako ima svu najnoviju tehnologiju, ima jednu slabu tacku , a to je da je sjedio ×××××× za volanom dok su ga testirali. Zakljucak testa Fice biturbo je glasio : dobar, ako se zelis ubit.
    E sad gledaj ovo, dosla isetta na red, prvo su srali citavu stranicu o fantasticnom dizjanu automobila, Giugiaro i Pininfarina su se skupa udruzili da nacrtaju to remek djelo. Nokaon toga su poceli rondat o kvaliteti izrade, itd... e sad, voznja, kazu da takvo nesto nikad nisu vozili, auto se moze bacit u krivino kako god hoces, leti na sve strane, ima izvrsne kocnice, neke keramicke kocnice koje je razvio Proton. Slusaj ovo sad, ovjes, kazu nesto fenomenalno, isto koda ga nema.
    o motoru kazu sve najbolje, isto koda ga nema.
    e sad zakljucak : isetta je ××××na pila, ako si prerastao biciklo.
    Test je na kraju pobjedio fico, jer je bio brzi 0-100 ( isetta 2 dana, fico minutu brzi )


  9. #9
    trabant gt
    Guest

    netreba meni taj transaksel jer imam otraga spojler koji pojacava lezanje do maximuma tako da zavoji nisu problem.
    jedino bi da uredim jos neonke ali nije radilo sa standardnim pa cu morat kupit specialne (u boji) ali dosad nisam nasao nista pa moram da vidim u zagrebu

  10. #10
    activa
    Guest
    ...trabolina CC..!!

  11. #11
    activa
    Guest
    ... da li je bolji od gnojpela ....???


  12. #12
    drugmirko
    Guest

    trabant... možda bi ipak uzeo keramičke pločice... granitogres u pravoj boji izgleda praktički jedank Travertin mramoru. znam, da nije to to al je za razmislit. ak je dobro položeno ipak izgleda prilično šik...

  13. #13
    golf 2.0 TDI
    Guest

    sudnji dan!!! :smile25: :smile25: :smile25:

  14. #14
    activa
    Guest
    .... mmmmm..... BMW ..!!??

  15. #15
    activa
    Guest




  16. #16
    golf 2.0 TDI
    Guest
    trabant gt... utopija, kaj ne?

  17. #17
    activa
    Guest

  18. #18
    activa
    Guest

  19. #19
    activa
    Guest

  20. #20
    activa
    Guest
    ...plavi grom ..turboooo...!!!

  21. #21
    activa
    Guest

  22. #22
    activa
    Guest

  23. #23
    activa
    Guest

  24. #24
    activa
    Guest
    ...kad imas trabonju , mozes si nabaciti i ovakvu ribicu ...!!??

  25. #25
    Ajme majko
    Guest
    Pazi znak na ovom trabiju s ribicom :smile25: :smile25:

Slične teme

  1. audi 80(jaje) PROBLEM
    By necko-sa in forum Auto servisi
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 10-04-2003, 16:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •