Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 104

Tema: koji gradski autić odabrati???

  1. #1
    sony
    Guest
    pratim ovaj forum i došao sam do zaključka da nijedan auto ne valja! ili svako hvali svojeg.. pa me zanima koji auto da kupim obavezno dizel: clio,206,c3,polo,ibiza,corsa ili da pričekam modusa??japanca neću jer su svi redom RUŽNI(gradska klasa)! ajd vas molim komentirajte kojeg i zašto?

  2. #2
    Aero
    Guest
    Merivu.

  3. #3
    Bmw Touring
    Guest
    Clio Dci

  4. #4
    U-turn
    Guest
    ibiza

  5. #5
    miletrecento
    Guest
    sto ne bi punta

  6. #6
    drugmirko
    Guest

    C3 HDI!

  7. #7
    Aero
    Guest
    C3 ima jeftinu plastiku.

  8. #8
    drugmirko
    Guest
    ma to spada pod "svaki svojeg konja..." <br><hr>

  9. #9
    Aero
    Guest
    Ali i dalje ima jeftinu plastiku...

  10. #10
    drugmirko
    Guest

    ima! cicije jedne! )

  11. #11
    Aero
    Guest
    Ha, priznao je... )

  12. #12
    drugmirko
    Guest
    da si samo vidjeo kak sam izvređao Citroen i posvađao se s prodavcem zbog toga, kad sam otišao prvi put u salon, da ga vidim ) . moja se makla dva auta dalje a nakon toga nije razgovarala samnom cijelo posljepodne. u stvari je... svako malo rekla mi je "kreten" ! <br><hr>

  13. #13
    HDI
    Guest
    ...apropo jeftine plastike, živa je istina da se danas više nikako ne isplati praviti unutrašnjost auta od nekadašnje vrlo kvalitetne plastike, ja sam imao BMW 318 i, koji je imao super kvalitetnu plastiku u unutrašnjosti, a kad sam na auto sajmu u Zagrebu popipao malo plastiku na novoj petici, ostao sam neugodno iznenađen jako lošom kvalitetom, pitao sam curu koja je pokazivala auto kako je moguće da ugrađuju jeftilensku plastiku u tako skup auto i da je u mojoj staroj 318-ici bila puno bolja, mala se samo zagonetno smješkala, nakon toga je došao neki frajer i pojasnio da zbog "ekoloških" razloga moraju stavljati tkzv. reciklažnu plastiku i bla...bla...ali ipak u nove šestice i sedmice ugrađuju "dobru staru" plastiku....a kao sad su ekološki svjesniji i te fore....
    Zapravo, pravi i jedini razlog je veliki nedostatak prave smjese koja služi za tiskanje plastike, odnosno njezina skupoća i otežana dobavljivost, pa mnogi, a nažalost i nekadašnji pojmovi u autoindustriji poput spomenutog BMW-a, pribjegavaju uporabi jeftilen plastike...
    Štednja i naftna kriza uzimaju danak, i uskoro će plastika biti i još gora....

  14. #14
    OS FIAT>>>
    Guest
    Aero rece:


    "C3 ima jeftinu plastiku."



    Ima i Punto, a i Polo tvrdu plastiku.
    Stilo ima mekanu i kvalitetnu plastiku koja stvarno odlicno izgleda.

  15. #15
    Fergazer od fiće
    Guest
    Getz, Getz, Getz

  16. #16
    golf 2.0 TDI
    Guest
    stilo ima mekanu i kvalite.... screw you guys, i'm going home! <br><hr>Iz ljubavi prema automobilu!

  17. #17
    mc
    Guest
    Nemojte me nasmijavati s plastikom u Stilu - pola je ok (nista vise od toga), a pola je za k...c
    Drugo, na svim auticima male gradske klase koji imaju prihvatljivu cijenu, na plastici velikim slovima pise JEFTINO. Na nekima to izgleda malo bolje, na drugima malo losije, ali je sve to na kraju krajeva jeftilen i ne treba se s tim previse zamarati.
    Trece - ljudi ako vec kupujete nesto i trazite savjet, onda dajte bar neke kriterije jer inace cijela prica nema smisla. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  18. #18
    piquet
    Guest
    najjeftinije - corsa 1,3cdti
    ok kupnja - seat ibiza tdi 100
    zanimljivo - fiat punto sporting
    jako povoljno - clio dci

  19. #19
    ŠULE
    Guest
    Ono u napred Stilu nije plastika ono je štand. Bojao sam se i dodirnuti ga.

    Piquet-ov zdrav poredak.

  20. #20
    golf 2.0 TDI
    Guest
    ibiza- radi kvalitetnog motora (dizelskog), a i prihvatljive cijene, uz to zgodan dizajn i stalne akcije, najbolje otić do salona i pogledat o čem se radi. ako imaš para uzmi od 130ks (performanse vrlo solidne), nećeš požalit, a ak ne i 100ks je dovoljno. kaj se tiče vw pola, pričekat peti mjesec i opaki facelift!

  21. #21
    golf 2.0 TDI
    Guest

  22. #22
    mc
    Guest
    Uzasno klaustrofobican auto, po meni... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  23. #23
    sony
    Guest
    o kakvom faceliftu pola se radi?? a kakav vam se čini modus??

  24. #24
    mc
    Guest
    Sa slika izvrsno. Treba vidjeti u zivo, probati i cuti cijenu da bi se moglo vise reci...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  25. #25
    drugmirko
    Guest
    ak si pogledam piquetov post (za razliku od nas ostalih, koristan ) ), onda je Seatova ibiza najracionalnija kupnja. dobiva se daleko najviše auta (u fizisu, molim ljepo, ne u neopipljivim vrednotama ) ) a kak sam imao priliku to (dizlo) i vozit kao nadomjestni auto servisa, mogu reć, da je jako pristojan auto za vozit. malkice tvrd ali mašina mu je skoro pa taman. o ljepoti, dizanu, dojmovima unutrašnjosti a pogotovo o plastici kod ovog auta nebi sad .

    meni doduše taj auto nebi bio izbor ali nikako ne zbog toga jer mi se tijekom vožnje u njemu ućinlo da je loš, već zbog onih metafzićkih vrijednosti ljepote&co oko kojih se na forumu ljepo i zdušno svađamo i osobne pristranosti .<br><hr>

Slične teme

  1. koji odabrati
    By neodlučan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 28-06-2003, 09:37
  2. Audi, BMW ili Mercedes... koji odabrati ?
    By Alfa 147 1.6 - 105KS in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 25-11-2002, 21:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •