Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: novi Porsche Boxster(sluzbene slike i podaci )

  1. #1
    GT
    Guest









    Porsche Boxster 2.7 240 KS 0-100 6.2 sec max. 256 km/h

    Porsche Boxster S 3.2 280 KS 0-100 5.5 sec max. 268 km/h


    <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="red">The new Lancer Evolution VIII is quite possibly the most amazing car you will ever drive. Nothing really prepares you for the sheer exhilaration that its power and roadholding provide.</font>

  2. #2
    Aero
    Guest
    S obzirom na to kako je izgledao, nije loše...

  3. #3
    GT
    Guest
    koliko ljudi ovjde voli Porsche, bas vidim )

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Bolji od prošlog kaj se izgleda tiće.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  5. #5
    piquet
    Guest
    ove ventilacijske otvore su kupili od forda.
    isti takvi u novom focusu samo su ih okrenuli za 90stopinj.

  6. #6
    sepra
    Guest
    Krasna Porša. Napokon sve kak spada.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  7. #7
    GT
    Guest
    ""ove ventilacijske otvore su kupili od forda.
    isti takvi u novom focusu samo su ih okrenuli za 90stopinj""""

    taman ce Porsche nesto kupovati od Forda

  8. #8
    mc
    Guest
    Slabi si mi ti Alfist GT... :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  9. #9
    GT
    Guest
    ""Slabi si mi ti Alfist GT...""""

    kakva ti je ovo izjava mc?

  10. #10
    GT
    Guest
    gdje sam ja rekao da sam "" alfist "", ja sam automobilist )

  11. #11
    sepra
    Guest
    Moraš razumjeti nas na ovom forumu jer navikli smo od pravih alfista da za njih nema drugih autiju.

    Vremenom smo naučili neke važne stvari a ja ću ih probati ponoviti jer dosta sam zaboravan makar ponavljam dnevno:

    1. Adam i Eva su vozili alfu
    2. Svaka alfa je lijepa ako nije baš lijepa onda je ekstremno brza
    3. drži zavoje kao vlak Osaka-Tokio
    4. u alfi vrhunski ×××ך!
    5. po alfi i vanzemaljci djeci daju imena (Alf recimo)
    6. sve kaj dizajnerski vredi na nekom autu sigurno je već viđeno na nekoj alfi čak početkom prošlog stoljeća
    7. ima bolju dušu od Majke Božje
    8. i na kraju najvažniji postulat - alfu ne vozi bilo tko

    <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  12. #12
    GT
    Guest
    , sepra legendo

  13. #13
    activa
    Guest
    ... jel to mali " kompakt " , gradska zujalica , za siroke narodne mase ...???? )

  14. #14
    mc
    Guest
    Sepra ludjace, sad sam se valjao po stolu od smijeha, a kolege u uredu su mi skoro hitnu pozvali. Klanjam ti se do poda... :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  15. #15
    Bmw Touring
    Guest
    dobar!!!!!!!! :smile25: :smile25: :smile25:

  16. #16
    GT
    Guest
    Neko ko cesto posjecuje ovaj forum a nezna puno o autima bi zakljucio slijedece : BMW je preskup, nije nesto ni kvalitetan, nema bas i neke vozne osobine, nevalja, ne nudi nista za svoje pare, porsche je nabrijana Buba, VW i Opel voze samo seljaci, samo se kvare, Mercedes je smece puno elektronike, inace svabe su preskupi lopovi koji nude samo "" solidne "" automobile ali koji opet nisu na razini nekih talijana. Ajom dalje, svi su japanci ruzni, dosadni, bezveze, pa cak i Honda nije nesto, motori ne vuku, novi dizel 2.2 je drek, ma bezveze.
    Sto se tice francuza, ma sta oni znaju, citava francuska autoindustrija nezna napravit auto koji je na nivou nekog zabara. Englezi su samo sminka, jedino je mini i lotus sto valjaju, ali opet Mini je bezveze, ipak nega Punto kolje po krivinama, lotus je dobar, ali je opet previse sportski. e sad o talijanima : Fiat radi izuzetno kvalitetne aute, jer na ovom forumu cujes sva najbolje o Fiatu, dok sve najgore o svabama i ostalima, Lancia je lijepa, pogotovo Thesis, ma fantastican dizajn, skuplji je od svaba ali vrijedi, nudi puno za svoje pare, ma pravi PapaMobil. E sad od Ferrariju, ma to je bog na kotacima, Maserati je sex zivi, ali lamborghini nevalja jer ga je svabo preuzeo i zgazio mu dusu( a ustvari ga je napravio boljim u svakom pogledu, boljim nego ikad ). E sad najvazniji dio, Alfa : pa to je nesto vanzemaljsko, lezi tako ××××no da nikad ne ustane, ma savrsenstvo, best buy u svim klasama, pa sve je preskupo, ruzno, dosadno, ma sve, dok je Alfa u svemu najbolji izbor.

  17. #17
    GT
    Guest
    PS. molim sve nove posjetitelje ovog foruma da procitaju ovu poruku, jer ovdje sve pise o cemu se radi na ovom forumu, nemorate bezveze ovdje gubit vrijeme, procitajte ovo i odmah znate sve kako stvari stoje. )

  18. #18
    activa
    Guest
    ... GT ...., ti to meni citas misli ...???
    ...mozes i mene potpisati ispod onog posta .....narocito za " svabe "...!!?? )

  19. #19
    mc
    Guest
    Da, to bi u kratkim crtama bilo to. Hvala decki, popravili ste mi dan... :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  20. #20
    600
    Guest
    sepra

  21. #21
    activa
    Guest
    ... a tek meni..!!??

  22. #22
    mytbyte
    Guest
    Auuu...počelo je s običnim narodnim Porscheom koji je nastao od narodnog auta a završilo se opet na početku...
    jer svi znamo da i abeceda automobilizma počinje s A(...) a završava sa Z(......)

  23. #23
    Brock
    Guest
    Sepra.......



  24. #24
    Brock
    Guest
    "a završava sa Z(......) "

    ZAPOROŽEC?!?! :smile25:


  25. #25
    activa
    Guest
    ... sa " turbo usisnicima "..!! ) )

Slične teme

  1. podaci o vw golf 2 1.3
    By golfer in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-09-2003, 18:34
  2. Golf V-sluzbene slike
    By 206-os- in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 133
    Posljednji post: 30-08-2003, 17:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •