Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 147

Tema: ZAŠTO NITKO NE VOLI OPEL??

  1. #1
    GOST-zg-43
    Guest
    Ne vozim niti jedan opel niti sam imao priliku vozit al sam zamjetio da na ovom forumu dosta ljudi ne voli opele i pljuje po njim. Šta ne valja s njim da su tako loši???
    Susjed mi priča da bi uzeo novu astru i kaze da opeli valjaju a na ovom forumu nitko ništa o njima dobro ne piše. Obrazložite svoje tvrdnje i recite mi šta ne valaj kad opela jer vidio sam novu astru i dobro izgleda pa razmišljam kčerki je kupit. A i novi focus mi je ok al previše sliči na mondeo

  2. #2
    mc
    Guest
    Moje lose misljenje o Opelu datira iz vremena kada smo u firmi imali Astre (2 generacije stare) i imali bezbroj problema s njima. Osim svakodnevnih kvarova, mjenjaci su bili katastrofa, kocnice uzasne, a i hrdja ih nije zaobilazila. I jos su k tome isle znatno losije nego sto bi covjek ocekivao od tih konja koje su imale.
    O novima ne znam nista i ne zelim ih pljuvati na slijepo, ali generalno nisam sklon toj marki. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  3. #3
    Brock
    Guest
    Meni je nova Astra apsolutno prekrasan auto. Usudio bih se reći... naljepši u klasi. I daje dosta za fer cijenu (u odnosu na Golfa i Mazdu 3).

    Zadnjih par godina je Opel radio loše aute(u odnosu na konkurenciju)... pa su ljudi nepovjerljivi...

  4. #4
    Brock
    Guest
    E, da i... ja sam neko vrijeme vozio Opela, pa sam odlučio da ga više nikad ne kupim...

  5. #5
    piquet
    Guest
    a ja sam se danas zbog opelove getribe morao probijati kroz gužvu. ovaj grad je pred prometnim kolapsom. za 2km mi je trebalo 20min.

  6. #6
    Dr. Strangelove
    Guest
    Otvaraču teme...
    Sjedni ti lijepo u sic Astre prethodne generacije, pa mi reci kakav je u usporedbi sa konkurencijom? U rangu Kie Pride... drugim riječim Opel nevoli nas! ..pa samim tim ni mi njega... )

    ...šala mala... nova Vectra GTS je fakat korak iznad svih Opela u zadnje vrijeme...

  7. #7
    mc
    Guest
    Istina Dr., kao da si sjeo u neku djeciju sjedalicu... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  8. #8
    Brock
    Guest
    A, ona mašina 2.0 DTI je jedna od neuspjelih kreacija doktora Mengelea...

  9. #9
    mc
    Guest
    One 16V masine u Astri (1,4 i 1,6) su imale takvu rupcagu u razvijanju snage - kao neki stariji TDI-i. A koliko puta sam se preznojio oko jaja kada bi preticao iz druge i trebao brzo ubaciti u trecu, a auto nece pa nece da ga ××××s - uzas. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  10. #10
    Calibra fan
    Guest
    Ma odakle ti to da ljudi ne vole OPEL????? Koliko ja znam, a znam, trenutno OPEL CORSA I ASTRA su dva najprodavanija automobila u Hrvatskoj i zauzimaju 12% cijelokupnog tržišta, a toliko hvaljeni VW,Renault, Peugeot nemaju zajedno toliko podanih modela!!! Na ovom forumu ima previše ljudi koji glume frajere i zato imaju takvo mišljenje o Opelu, jel bi im bilo ispod časti dati koju riječ pohvale.

  11. #11
    golf 2.0 TDI
    Guest
    ti calibra fan se odi sakrit u rupu i odspavaj malo, to kaj ljudi kupuju opel ne znači da ga vole već znači da nemaju para za niš drugo! a ja idem glumit frajera u svom novom golfu kako si me i sam savjetovao... btw. opel ima 15.03%, renault 13.55%, a volkswagen 10.27%! ako me moja matematika služi dobro, renault i volkswagen skupa imaju 23.82% i bez peugeota! IDIOTE! i još nekaj, opel ima najveću stopu pada u odnosu na prošle mjesece, dok renault i volkswagen imaju konstantu! i još nekaj, opel ima katastrofalne rezultate u prodaji u europe pa će morati smanjiti proizvodnju, a više o tome možeš čitati u našoj auto štampi! HA! CALIBRA FAN MY ASS!

  12. #12
    mc
    Guest
    Rugala se sova sjenici. Koliko je ono zaposlenika VW-a zavrsilo na cesti zbog lose prodaje Golfa V? Mislim da se radilo o nekih 5000... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  13. #13
    activa
    Guest
    ... ma opel je ......super ...!!??

  14. #14
    cdti
    Guest
    evo ja volim OPEL.MC slažem se s tobom oko motora 1.4(1.6 nisam vozio), taj motor stvarno loše ide.ovaj tjedan mi je na raspolaganju u astri B.

  15. #15
    cdti
    Guest
    imali smo kadetta iz '88 i s njim nije bilo problema osim opelove boljke posljednjih 15-ak godina-HRĐE.sada imamo corsu 1.7 cdti.

  16. #16
    GT
    Guest
    Opela volim koliko volim placat porez )

  17. #17
    hopl
    Guest
    Opel je primitivan automobil

  18. #18
    Aero
    Guest
    "Zašto nitko ne voli Opel? "

    To sam pitanje i ja svojedobno postavio (stariji članovi se možda i sjećaju), i mislim da je to čisto stav boljih poznavatelja automobilskog svijeta da je opel smeće. Evo ja još uvijek imam Vectru B 1,6 16V i Omegu 3,2V6 unatoć novoj petici. Ali ipak ih se skoro namjeravam riješit. Inače moj stav je da su to dobra obiteljska vozila.<br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  19. #19
    Mario Haas
    Guest
    Volim Opela ali mi ne paše uz frizuru.

  20. #20
    Bmw Touring
    Guest
    Volim i ja Opela.
    Pasala bi mi jedna Vektrica GTS

  21. #21
    Aero
    Guest
    Mario, ti? Nikad nebi rekao da bi od tebe nekaj takvoga čuo.

    Ispada da na ovom forumu ima mnogo tajnih obožavatelja Opela...

  22. #22
    Mario Haas
    Guest
    Aero, hoćeš reći da te nikad nije rajcao Kadett jaje GSI16V?

  23. #23
    GT
    Guest
    ××××te, ovdje ispada da je nekome priznati da voli Opela isto kao da prizna da je ×××××, suti i ne govori nikome, jer se boji da ce ga svi popljuvat

  24. #24
    Aero
    Guest
    Mario, je, kad bolje razmislim štošta se meni od Opela sviđalo. Ah, imao je opel nekad dobrih pila... (Ima ih i sad)

    GT u pravu si. Ja se dam kladit da pola forumaša ovdje voli Opele, samo se boje to priznat... ) ) ) Da nebi bili izopćeni iz zajednice...

  25. #25
    drugmirko
    Guest

    meni kod njih jednostavno srce ne zaigra. i to je u biti jedini razlog... nije, da ih ne volim (što sed vidi po broju postanih slika s Opelima)...prema njima sam... indiferentan. )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •