Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 52

Tema: Loža i državni inspektorat

  1. #26
    Hondo
    Guest
    Ćemu tajne???
    Još će Hrvatski puk pomisliti da je sve to teorija zavjere. ) <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  2. #27
    Aero
    Guest
    )

  3. #28
    Bmw Touring
    Guest
    e stvarno Trans am,zar je to tako tajnovito?

  4. #29
    TRANS AM
    Guest
    Ne, nije. Samo nemogu javno iznositi proceduru rada institucije koja ne spada u moju domenu. <br><hr><font size="+1" color="blue">Žedan kao dvogrba deva!</font>

  5. #30
    Hondo
    Guest
    TRANS imaš mail!<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  6. #31
    Bmw Touring
    Guest
    Trans am ako ti nije problem mozes meni napisat isto na mail.
    francuz007@net.hr
    Hvala lijepa!

  7. #32
    TRANS AM_odlog
    Guest
    Idem sad na čakru pa sastančit. Pišem i šaljem sutra u cik zore!

  8. #33
    Girrari
    Guest
    Ma prolazil sam tam s brodom ispod mosta kad je kreten proglisiral kraj mene. Super osjećaj kad ti netko tam napravil valove i to dok si s jedrilicom koja na ××××nu dlaku tam prođe.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  9. #34
    Aero
    Guest
    Više puta su nautičari lomili jarbole tamo. Jako gadno mjesto za prolazak.

  10. #35
    Bmw Touring
    Guest
    Girrri kad si to prolazio s brodom?

  11. #36
    Rossonero
    Guest
    Taj je zakon isti kad i Kinezu odrezu ruku jer je maknul kilu kruha. Imovina je u civiliziranom svijetu svetinja.

  12. #37
    mirek
    Guest
    I kaj novi BMW 530d ide na lozu? Ja sam cuo da neki modeli BMW-a imaju neke senzore kompjutere i sl. i da se auto može zablokirat ak se stavi loža.Ali samo neki modeli, jel zna neko koji točno?

  13. #38
    Bmw Touring
    Guest
    ma koji senzori.
    to su samo price mirek

  14. #39
    mirek
    Guest
    To sam i ja mislio al su mi fakat tak rekli da je auto zablokirao i da su morali zvati servis da ispumpaju lozu i srede elektroniku.Kao da to ima samo na nekim modelima a ja neznam na kojim?A fakat mi se svidja bilo koji BMW sa 3.0d mašinom.

  15. #40
    Bmw Touring
    Guest
    To su samo price da zastrase ljude.
    Bas senzor prepozna koja je boja nafte

  16. #41
    Rossonero
    Guest
    Loza nije ista ko i novi dizel, bar nije bila kad se pojavil eurodizel jer je stari dizel imal puno vise sumpora od ovog eurodizela. Ili sam nekaj zabrijal?

  17. #42
    TRANS AM
    Guest
    Rosso, upravo država u kojoj ti sad boraviš je u cijelom svijetu poznata po zapljeni imovine zbog utaje poreza i upravo u toj državni ima najviše osobnih bankrota zbog dugova prema državi. A u ovom "našem" slučaju se upravo radi o utaji poreza, što spada u porezni prijestup.
    Da i nemojmo zaboraviti da je češći slučaj da se loža koristi u kamionima, a upravo se s tim kamionima obavlja gospodarska djelatnost te se na taj način osim što se vara država, stvara i nelojalna konkurencija.
    Mislim, sorry... ali svi bi neku pravnu državu, a stalno buna i dreka protiv ovog ili onog zakona i stalno bi se nešto muljalo, utajivalo i varalo državu. Ako se ne možemo pridržavati zakona, onda mi nismo zreli za pravnu državu. <br><hr><font size="+1" color="blue">Žedan kao dvogrba deva!</font>

  18. #43
    Hondo
    Guest
    TRANS-AM hvala za informacije.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  19. #44
    Fergazer od fiće
    Guest
    Trans AM, ja molim isto informacije na mail: murter_apartmani@yahoo.com<br><hr>

  20. #45
    TRANS AM
    Guest
    Hondo <br><hr><font size="+1" color="blue">Žedan kao dvogrba deva!</font>

  21. #46
    Girrari
    Guest
    BMW, pretprošlu nedelju negdje oko 11:30.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  22. #47
    Fergazer od fiće
    Guest
    Trans am, Hondo!
    mogu li dobiti taj mail s povjerljivim informacijama?

  23. #48
    Bmw Touring
    Guest
    Trans

  24. #49
    Fergazer od fiće
    Guest
    Trans am

  25. #50
    Fergazer od fiće
    Guest
    Kako se ubacuju ovi smajlići?????

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •