Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 102

Tema: Megane RS vs.FOCUS RS

  1. #1
    Cezy
    Guest
    Ajmo malo,zestoka rasprava,uvid u tehniku,sta je nenad××××vo,sta bi moglo biti bolje,kojeg bi vi,etc....<br><hr><font face="Impact">Racing is life...
    ... anything that happens before or after is just waiting.
    </font>

  2. #2
    OS FIAT>>>
    Guest
    Posto me niti jedan od ta dva ne zanima, a jos manje odusevljava, nisam nista o njima citao tako da nisam upucen u njihovu tehniku.
    Mislim da bi prije uzeo Focusa, jer mi jos nije sjeo Megane i njegov zadnji kraj u stilu Amia 8.

  3. #3
    Hondo
    Guest
    Hmmm, ja mislim da ta dva auta jedino zajedničko imaju tu oznaku RS.
    Drugo sve je na strani Focusa.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  4. #4
    drugmirko
    Guest

    već obični Foki ima glas o dobrom ležanju i je kao "drivers car" tog segmenta, tak da je po tom pitanju vjerojatno bolji. ali za razliku od OS F, meni Meganov zadnji kraj izgleda super, pa mi je zat Megane ljepši. ali kod RS verzija to nekak i nije najbitnije ) .

  5. #5
    drugmirko
    Guest

    ) a i Hondo me preduhitrio. i to veoma direktnim mišljenjem .

  6. #6
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja taj megane uopće ne shvaćam kao beskompromisan trkač tipa Focus RS i Type R.

  7. #7
    Cezy
    Guest
    Ako je vjerovat novinarskim smradovima i mjerenjima Megan je brz do 200kmh

    Beskopromisan ili ne,Renault Sport je tu imao svoje prste,a to je vec "team" koji se mora respektirat.

    Inace ja bi isto Foki-a. Privlaci me taj auto,steta kaj su ga prestali radit...

  8. #8
    Koshpa
    Guest
    Bez razmisljanja Foucs! Bolji upravljac, ovjes, LSD, 10 KS slabiji motor, al mi je i puno ljepsi!

  9. #9
    GT
    Guest
    Focus RS je sportas, dok je Megane RS samo kompakt sa jakim motorom.

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    31
    Rep Power
    0
    Focus bolji, ima i šperu i bolje podvozje, a Megane ima veliku manu bezosjećajan električni servo i ne baš najbolji nissanov mjenjač.
    Jedino mislim da su kočnice bolje kod meganea jer ima ogromne Brembo diskove i po svim testovima koči fenomenalno.

    u kompaktnoj klasi najbolji ovjes ima ipak alfa 147!

  11. #11
    206-os-
    Guest
    Danas sam dobio tri broja jednog francuskog casopisa u kojem ima zanimljivih usporedbi tipa Clio rs-206 rc, Megane rs-civic type-r itd..

    Zadnju je usporedbu dobio Type-r, dok je prvi 206..no ono sto me je iznenadilo je da je megane po ubrzanjima i max. brzini dosta bolji od civica..naravno, to je jedino u cemu je bolji..ostale discipline je type-r osvojio..

    zakljucak je-megane je udobni gran turismo koji moze biti jako brz..focus i type-r su bezkompromisni trkaci..

    jedino ostaje da si odredis sto ti vise odgovara..i neces pogrijesiti..

  12. #12
    mytbyte
    Guest
    "Biti brz" ne znači "biti brz na pravcu"...

    Zato:

    1) Type-R
    2) Focus RS
    3) Megane RS<br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  13. #13
    Wheeler
    Guest
    Focus, ××××nije zgleda, a jos kad imas na umu da za kikiriki cijenu od 16000 mos kupit V8 od FPPa... Ne cekaj, onda je to vec dosta za Mustang... Ipak, medju ova dva biram, kao sto rekoh, Fokija.

  14. #14
    VEX_RC
    Guest
    206-os molio bih te ako ti nije problem da mi scanniraš ta 2 testa i pošalješ na mail pls.

    Focus je do a . PRAVA sportska pila...

    <br><hr><font face="Impact" color="blue">PEUGEOT RULEZ
    206 RC 2.0 16v 180 KS

    klik ovdje - :URL=http://www.hraweb.com/forums/index.php?&act=Garage&CODE=12&CID=129:206 RC:/URL:
    </font>

  15. #15
    R32
    Guest
    Mislim da bi u ovom slucaju izabrao Megane RS. Prije svega udobniji je i ima vise rastojanje od tla, sto je pogodno na nasim cestama. Kad kupujem automobil uzimam nesto za svaki dan, a tu Megane RS mislim da je ipak bolji. Nema sumnje u to da je Focus RS stabilniji, brzi, zabavniji za voznju, ali...

  16. #16
    R32
    Guest
    Jedan ovakav bi odgovarao...


  17. #17
    activa
    Guest
    .... ipak focus ..??..

  18. #18
    ghost003
    Guest
    Ali ovdje je na ime auta stavljeno RS, a zna se što to znači...

    ZNAČI u drugi plan ide udobnost,komfor, broj pretinaca, litraža prtljažnka itd...

    U PRVOM PLANU ; neudobnost, ubrzanje, kočnice, handling, odziv na gasss, držanje ceste, izgled, izdržljivost motora (da ne crkne hehehehe)... a tu je FOCUS ipak no.1

  19. #19
    ŠULE
    Guest
    Teško bi bilo odlučiti se.
    Meni obadva izgledaju izvrsno. Obavezno probati, pa donjeti sud.
    Nažalost samo sam sjedio u njima.
    Iako mišljenja sam da bi malo tko od nas došao do svih potencijala ta dva auta.

  20. #20
    Hondo
    Guest
    U jednom auto-salonu u Njemačkoj sam imao priliku malo pobliže razgledati jedan rabljeni primjerak Focusa RS. Iako nisam ljubitelj Forda, a ni Focus mi baš nije nešto, RS je ipak priča za sebe. Kad vidiš velike kotače i iza njih velike kočnice, naglašeni rubovi blatobrana, fantastična sjedala i ona plava crta na volanu, metalna ručica mjenjača, ma sve u svemu jako ukusno i po meni onako - pritajeno moćno.
    S druge strane, Megane mi je nekak 'prekonfekcijski', umjetan i više mi liči na neki solo uradak kvartovskog 'tunera', nego na serijski top sport model.
    No svakako stoji to što Šule kaže. Treba isprobati i onda odlučiti (mada ja znam kakav bi za mene bio ishod ) ).<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  21. #21
    600
    Guest
    Samo tri slova: GTA!

  22. #22
    Wheeler
    Guest
    Focus mi ××××nije izgleda.

  23. #23
    600
    Guest
    To je istina, ali ne puno!

  24. #24
    R24
    Guest
    600

    Je li misliš na ovo ? )

    <br><hr><font face="Impact" color="blue">Createur d Automobiles</font>

  25. #25
    600
    Guest
    )
    Ne, ali skidam kapu tom bolidu!

Slične teme

  1. FORD FOCUS
    By R24 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 29-08-2004, 23:09
  2. FORD FOCUS
    By max35 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 02-04-2004, 10:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •