Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 101 do 122 od 122

Tema: Razmišljam o prodaji auta...

  1. #101
    Fresh
    Guest
    Malo griješiš kad kažeš, šta ćemi klima za dva ljetna mjeseca. Ja klimu u autu koristim cijele godine, bilo vani +30 (za rashlađivanje) ili -10 (odmagljivanje i grijanje).

    A o djetetu u autu ne moram govoriti, valjda bu se koji bebač napravio za vrijeme drugog Twinga.


  2. #102
    Brock
    Guest
    Pa, za prvo vrijeme bez felgi... ali muzika mam ide unutra... i to malo ozbiljnija... )

    Ali... nije ti loš prijedlog... budem vidio što će biti od ovog dogovora sa frendom... rekao mi je da se jako, jako mora potrudit da uspije skupit lovu za 3 mjeseca, ali da želi uzet baš moj auto jer zna da je sve 100% u dobrom stanju i zna da je auto pažen i mažen.

    Ako se njemu oduži skupljanje love... možda već bude i novi Clio u ponudi...
    Trebao bi doći na tržište sljedeće proljeće...

  3. #103
    Mario Haas
    Guest
    Broče, ne kužim, kaj te svrbi lova ili kaj?

  4. #104
    Brock
    Guest
    Glede bebača... nije u 5-godišnjem planu... )

  5. #105
    mc
    Guest
    Nije ni nekima bio... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  6. #106
    Brock
    Guest
    Zašto jel me svrbi lova?

    ... tek ju moram skupit sa 4 strane... )

    ... ma, počeo sam razmišljat o tome kad sam vidio da je popust 8000kn i stare trošarine...

  7. #107
    Mario Haas
    Guest
    Pa ostavi si stari auto ako te dobro služi. Evo ja se jučer totalno ohladio od novog auta.. Cijena mu je oko 360.000kn!!!<br><hr>

  8. #108
    Brock
    Guest
    :smile25:

    Pa, kaj je to za tebe!?!?

    Je... dobro me služi, samo... pitanje je koliko će još...

    Sad opet dolazim do onog... jel se auto kupuje srcem ili mozgom... prvi sam kupio mozgom, pa sam se zajebal, ovaj sam kupio srcem pa sam skroz zadovoljan.

    Sad opet mozak nešto kenja kao: "ajde, pa bilo bi pametno, pa ako nećeš sad, kad ćeš, pa... bla, bla..." a srce kaže: "ostavi auto tu di je i uživaj..."


  9. #109
    mc
    Guest
    Ne bude ovo dobro zavrsilo... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  10. #110
    Brock
    Guest
    Samo da ne traje ko' tvoje... )

    Možda i bude... za par dana je izvlačenje cedevitine nagradne igre.. stara je poslala jedno 10-ak koverti.. pa možda uleti novi Megane! :smile25:

  11. #111
    mc
    Guest
    Kaj ste 20 kila Cedevite popili u ovih par mjeseci??? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  12. #112
    Mario Haas
    Guest
    Ma niš, prava sitnica.

    Imam i rezervnu varijantu, za oko 170-200.000kn tak da mislim da bu to sve skupa sačekalo dok ne dobijem na lotu..


  13. #113
    Brock
    Guest
    Pa, svaku godinu-dvije bude nagradna igra od podravke, cedevite, plive, bla, bla... pa stara stalno skuplja ambalažu i šalje za nagradne igre...

    ... kao što prepostavljaš... još nikad nismo ništa dobili... )

  14. #114
    mc
    Guest
    Zamisli da ti se posreci da dobijes Mini Coopera na nagradnjaci, kao moja kolegica. Bi ga zadrzal? :smile22: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  15. #115
    Mario Haas
    Guest
    Dobra neka kolegica. Barem ima sreće ak niš drugo?

  16. #116
    mc
    Guest
    Par dana nakon Minija je dobila neku lovu na Lotu - taman za registraciju... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  17. #117
    Brock
    Guest
    Ili možda Mercedes ML kao moj susjed...

    Jel bi zadržal Minija? Pa, ako bi morao... bi, a ako ne bi morao... odmah bi ga prodao i dao lovu kao polog za stambeni kredit.

  18. #118
    mc
    Guest
    Krivi odgovor. Pa kakv si ti to zaljubljenik u aute kada bi se odrekao ovakvog draguljcica koji je super za voziti, odlicno izgleda, a slabe su sanse da bi si ga ikad priustio? Kolegica je dobila nekih 13-14 tisuca eura za njega sto je ziva steta, ali u njenom slucaju sasvim razumljiva odluka... :smile24: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  19. #119
    Brock
    Guest
    A, zašto ti nisi odmah kupio auto, nego si išao u kupovinu stana? Bit će da nisi neki zaljubljenik u aute...

  20. #120
    mc
    Guest
    Malo si pobrkal neke stvari - never mind. Ako bi bilo izvedivo, bilo bi steta ne zadrzati Coopera... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  21. #121
    Brock
    Guest
    Pa, nekak mi djeluje da nije za mene... možda bi jedna test vožnja promjenila moje mišljenje... )

    Sorry ak sam pobrkal neke stvari...

    Svaki čovjek u glavi sam sebi slaže prioritete... znaš i sam... recimo da si nisi složio HiFi mogao si uzet skuplji i bolji(?) auto... ali ipak si odvagnuo prioritete i sa tom odlukom si sretniji i zadovoljniji... zar ne?

  22. #122
    Brock
    Guest
    No dobro... pustimo da ova tema potone... ionako za sad više nije aktuelna...

Slične teme

  1. Kako objasniti fenomen da je Opel po prodaji drugi u Hrv.?!?
    By M in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 24-08-2002, 18:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •