Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 122

Tema: Razmišljam o prodaji auta...

  1. #51
    MONSTER
    Guest
    bas gledam na www.mitsubishi-motors.com.hr novog colta i mogu reci da je ovo NAJGORA WEB STRANICA u HRVATA!

    nema niti cijene....niti tehnicke podatke....ma nista!


    moja filozofija je da sam se ispucao sa sportom ida mi je drago zbog toga zbog novih zakona!! a za motor ovaj novi zakon kao da ne vrijedi tako da.... obavezno treba imati motor i nesto malo i slabasno...colt,mazda2 ili nesto slicno tome!

  2. #52
    mc
    Guest
    Najjeftinija Mazda 2 kosta prek 11k eura. Primjecujes razliku u cijeni? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  3. #53
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Dobro , ja se baš u motore ne kužim , ali za mene je gradski motor neka Vespa ili Scooter , a Ducati.Al , dobro.

  4. #54
    MONSTER
    Guest
    ma znam MC....zato i kazem da je steta sto je tako skup a auto je odlican!

    ja bi isto trebao razmisljati o nekakvom auticu koji je ispod 10000e!!!

    probat cu iskemijat tu mazdu 2 ali zanimaju me cijene colta a na netu ih nema!! koja stoka!

  5. #55
    Dom Dom unlog.
    Guest
    BTW , prije dva tjedna sam bio u tunelu Učka na mjerenjima rasvjete, pa sam u tunelu, dok je bio izmjenični promet jednom trakom , stao frajer sa nekavim Ducatijem sa dva auspuha, nekakva totalna sportiva , ××××te koji zvuk.Mrak!!!!!!

  6. #56
    MONSTER
    Guest
    kako vam se cini micra???? malo je zenskast ali je meni odlican autic!!! vozio sam se u onom 1.2 16v....to đubre ide preeedobro za taj motoric!

  7. #57
    mc
    Guest
    Kakvi su zastupnici, dobro je da uopce imaju stranicu.

    Jos bolje od Mazde 2 mi je Honda Jazz - udobnija, prostranija, prakticnija i na zalost, skuplja... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  8. #58
    mc
    Guest
    Meni je Micra guba - koliko to cudo dojde?<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  9. #59
    MONSTER
    Guest
    eeeeee...taj jazz je isto tako u igri!!!

    vidio sam na netu neke sa 16-17 colnim felgama i malo spusteni....i u njega staviti postenu muziku i to je to!

  10. #60
    mc
    Guest
    Steta kaj se taj Jazz ne moze dobiti bar s 1,6 motorom - to bi vec bila odlicna osnova za slaganje gradskog mangupa... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  11. #61
    MONSTER
    Guest
    bas gledam....cca 90 000kn sa fuul opremom! 1.2 sa 80 konja i ACENTA opremom!

  12. #62
    mc
    Guest
    Opet debelo van Brockovog budgeta... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  13. #63
    MONSTER
    Guest
    skupo je to za micru!

    eee,ypsilonka mi je mrak!!!

    vozio sam se u 1.4 16V GLORIA!!!

    to je to! premrak autic! valjda jedini takav talijan!

  14. #64
    mc
    Guest
    Tog sam dreka vidio po moru svako malo - skupo za nas. Iako, za dvoje ljudi bez djece, taman... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  15. #65
    MONSTER
    Guest
    skupa je i ypsilonka!!! cca 14000e za 1.2 8v ali sa full opremom!!

    nista.....jedino mi preostaje SMART!!! cek da i to pogledam!

  16. #66
    MONSTER
    Guest
    MC.....jos si u firmi???????

  17. #67
    mc
    Guest
    Jap <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  18. #68
    MONSTER
    Guest
    ja bi trazio povisicu!!! pa nemres raditi 9-10 sati!?=!??!?!O?"#)T%43ž$=#&"$=Z/

    trazi povisicu ili sluzbeni auto.....nesto da ne osjetis puno put do doma nakon 10sati rada.....recimo ESPACE 3.0 dci sa automatskim mjenjacem!!!!

  19. #69
    mytbyte
    Guest
    Chevrolet Matiz 63KS s klimom, servom etc. = 8000 €...i nemoj misliti da ne ide...ja sam navukao sa starim od 51 KS 150kmh s 3 osobe... ) ) ) <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  20. #70
    MONSTER
    Guest
    pazi napomenu u smartovom cjeniku:

    1) Cijena osnovnog modela. U cijenu nisu uključena državna davanja, PDV, zavisni troškovi i troškovi transporta.

    dalje ne trebam niti gledati-cijena je cak i bez trosarina?!!!! ovi valjda ni svoju marzu nisu stavili.....mogli su staviti cijenu presanog metala jos prije proizvodnje tog govna i litru plastike i litru boje!!!

  21. #71
    MONSTER
    Guest
    a pazi prvu recenicu za SMART:

    Mnogo auta za malo novca.


  22. #72
    mc
    Guest
    Monster :smile25: :smile25: :smile25:

    Mytbyte, ja sam se cudom cudio jednoj plavusi u Matizu koja je uredno ××××la 160 km/h po autoputu...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  23. #73
    mytbyte
    Guest
    Pa da, a ima mjesta toliko da je sprijeda sjedila cura visoka preko 180cm a straga frend visok nešto malo više od 2 m, kraj njega frend "komarac", ja 100-kilaš za volanom, na krovu 3 bicika...i nisam stizao s Korčule do Zagreba ništa sporije nego sada s Corollom... )

    ...jednom je stalo četvero, što odraslih, što šesnaestogodišnjaka na stražnji sic...ali na kratku relaciju unutar Zagreba...

    Matiz mi je bio prvi auto, zato možda zvučim malo uzbuđeno...prva ljubav... <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  24. #74
    mc
    Guest
    Ma super, ali ja bi opet dao prednost Twingu... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  25. #75
    POLOVNJAČA
    Guest
    hm , mislim da Brocku nije jednostavno odlučit , čak smo i u sličnoj situaciji , jer i ja idem sa dva kredita , pa se mislim , zbrajam , oduzimam ....

    ali , ja sam našla riješenje

    ne želim voziti nešto u čemu nemam gušta , a nisam ostarila toliko da ne mogu zarađivat narednih dvadesetak godina i uživat u tom svom trudu .... na koncu , znaš zašto se trudiš , jednostavno .

    moj savjet je da odmah uđeš sa tim novcima u stambeni kredit ( cca 30 000 kn si spomenio ) , kod Volksbank - 4,49 kamata , ili Erste ....

    a u drugoj banci cijeli iznos sa autom ...

Slične teme

  1. Kako objasniti fenomen da je Opel po prodaji drugi u Hrv.?!?
    By M in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 24-08-2002, 18:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •