Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 122

Tema: Razmišljam o prodaji auta...

  1. #26
    Brock
    Guest
    Smisao prelaska sa Twinga na Twinga?

    Pa, za sad mi ne treba veći auto, a uskoro planiram uletit u stambeni kredit, a onda se mogu pozdravit sa novim autom... ovo je jedino što mogu izvest u nekom kraćem vremenskom periodu.

    A, ovaj novi bi ipak bio novi, brži i bolje opremljen...


  2. #27
    Brock
    Guest
    Bravo mc! )

  3. #28
    Fresh
    Guest
    Ponavljam pitanje, kad je iz planova ispao 206 karavan

  4. #29
    Mario Haas
    Guest
    radi sličnih potreba Broče ostajem na svojem 306, a nemaš pojma kako sam bacio oko na par novih auta..

  5. #30
    Mario Haas
    Guest
    radi sličnih potreba Broče ostajem na svojem 306, a nemaš pojma kako sam bacio oko na par novih auta..

  6. #31
    mytbyte
    Guest
    Mislim da je upravo izišao novi blagi facelift Twinga...Daj Brock, ak uzimaš uzmi krovni otvor, po mogućnosti stakleni...ja bih i quickshift al nije u ponudi kod nas bojim se...

  7. #32
    mc
    Guest
    Koja boja je u igri? Jesi uspio negdje iskopati onu ××××nu petrolej plavo-zelenu boju ili ces ici na nekaj drugo?<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  8. #33
    Brock
    Guest
    Fresh... nemam love za to... a u biti ni potrebe...

    Je... izašao je novi facelift(nova stražnja svjetla, nove boje unutrašnjosti i više opreme za istu cijenu)... i quickshift je u ponudi.

    Jedva mogu skupit za osnovni 1.2 16V Dynamique sa dodatkom metalik boje, tak da nebum uzel krovni prozor... ni klimu.

    U igri je ili neka nova crvena boja ili srebrna. One petrolej plavo-zelene više nema u ponudi.

  9. #34
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Meni to recimo liči na moj slučaj , kada sam prodao 156 1.6 i kupio 156 2.5 V6.Osim drugog motora i naravno nešto bolje opreme, impresija je s novim autom je kratko trajala.I nakon 2 godine godine sam uvidio da u biti imam isti auto, a lova je otišla.

    Po meni Brock , nemoj više kupovati Twingo , jer taj auto je već na odlasku u mirovinu, nego si kupi bilo kaj drugo, kaj je modernije i novije linije.

  10. #35
    mc
    Guest
    Steta za tu boju - meni bi isto bila broj 1 da kupujem Twinga. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  11. #36
    mc
    Guest
    Ima nekaj i u ovome sto kazes Dom... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  12. #37
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Pa pokušavam samo pomoći prijatelju iskustvom koje sam stekao na svojim greškama.Ja sam u to vrijeme htio uzeti 147 SS , ali su me nagovorili na 156 V6.Ecco , povijest se dalje zna....

  13. #38
    mc
    Guest
    Pa u toj dvojbi bi i ja uzeo 156 2,5, prije nego 147 ss... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  14. #39
    mytbyte
    Guest
    Twingo bez cakica mi nekako ne izgleda kao dobra kupnja kad je riječ o novom autu...ima za tu lovu korejaca s klimom (što je važno ako nemaš krovni otvor)... )

  15. #40
    mc
    Guest
    Ne znam bas da mozes dobiti bolje za 7 i sitno tisuca eura... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  16. #41
    MONSTER
    Guest
    BROCK....evo, sa domom se slazem u potpunosti!!!!

    ja bi isto tako pogledao nesto drugo...

    ne znam ali....2 puta ne bih kupio isti auto (ok....clio 1.4 i clio sport nisu isti auti!)!

    uzmi si pandu,ladu,daciu.....bilo sto samo ne isti auto!!!

    super mi je twingo 16V ali....cisto zbog promjene bi ja pogledao i nesto drugo!


    a kada si vec prodao twinga u par sati....daj i mog monstera uvali nekome!!!! dobijes proviziju!


  17. #42
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Kome je prodao Twinga??

  18. #43
    MONSTER
    Guest
    mislim prodao......susjed ili tko vec mu je rekao da moze ako priceka par mjeseci......mene jos nije nitko ni zvao iz oglasnika!!! kao da ga uopce nisam ni dao u oglasnik!??!?!


  19. #44
    mc
    Guest
    Frendu. Ne citas?

    Koliko god da ste u pravu, opet ne vidim kaj bolje moze dobiti za te novce. Ako nemate konkretan prijedlog, radije ga nemojte skretati s puta... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  20. #45
    Dom Dom unlog.
    Guest
    mc , ja ga onda ne bi niti prodavao, ako nema dovoljno novaca.

    I uopće mu ne mislim nametati nekakve svoje prijedloge, to sam rekao da više nikada,nego mu samo dajem savjet.

    Zamisli Renolista se slaže sa Alfistom, majke ti , to bu potop nebeski. :smile25:

  21. #46
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Monster , daj mi reci kog si vraga kupovao taj motor za tri mjeseca vožnje???????????

  22. #47
    MONSTER
    Guest
    ja bi bez razmisljanja uzeo mazdu2....bas sam se danas vozio iza te mazde i izgleda opasno dobrno ako ima neke 16' felge i mala spulja iza!u taj auto bi stavio muzikui uzivao u voznji!!!

    nekako me vise uopce ne pali divljanje.....za to imam motor!

    ali je uzasno skupa ta mazda!!!

    a vidio sam i novog Colta danas u gradu....aj bas idem naci cijene colta da vidim koliko uopce kosta to cudo

  23. #48
    mc
    Guest
    Pa on si prije svega misli uzeti novi auto da mu se ne bi zbog kupnje stana desilo da vozi ovog Twinga narednih 15 godina. To mi je sasvim razumna odluka.<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  24. #49
    MONSTER
    Guest
    dom.....motor je ok ali kao prvi motor mislio sam da je to to! a tek sada kuzim da u biti hocu jaci i sa boljom zastitom od vjetra jer dosta putujem i izvan grada! inace je monster sigurno najbolji GRADSKI motor, ali ne bas i za putovanja!


  25. #50
    mc
    Guest
    Cesto mijenjas filozofiju Monster... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

Slične teme

  1. Kako objasniti fenomen da je Opel po prodaji drugi u Hrv.?!?
    By M in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 24-08-2002, 18:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •