Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 60

Tema: Za psihopata

  1. #1
    GT
    Guest
    Sta ti hoces? Zasto se nemozes normalno ponasati?
    Znas sta mi je smijesno, ti se trudis da otvoris 100 tema, tipkas svakakve gluposti, jer ocito nemas boljeg posla, znaci ulozis i truda i rada samo da bi nas nasmijao, a nemoj zaboravit da kad moderator dodje , njemu treba 3 min da obrise sve ove tvoje poruke i teme, a ti si ulozio 30 puta vise vremena da ih napises <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="red">The new Lancer Evolution VIII is quite possibly the most amazing car you will ever drive. Nothing really prepares you for the sheer exhilaration that its power and roadholding provide.</font>

  2. #2
    5555555
    Guest
    nocna moraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  3. #3
    Aero
    Guest
    I onda on tvrdi da smo mi svi hrpa idiota koje vrijeme beskorisno provodi ovdje. A vidi njega... Super su mi takvi likovi...<br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  4. #4
    Mehanicar
    Guest
    Covjek se navuko - e sad kad te zaustave na biciklu i testiraju na forume - na×××× si do jaja - oduzimanje lanca, ispustanje guma i kao najradosnija vjest, skidanje sica i voznja sjedecki do kuce ti ne gine !!!
    pa ti tipkaj ××××vjetarske fore ovdje !!!

  5. #5
    DeLux
    Guest
    Biće kreten ima neki svoj forum pa bi tija ka da nama dosadi ovde da priđemo u njega.. <br><hr><font color="blue">TAMO DI JE MORE</font>

  6. #6
    GT
    Guest
    ""ako mi dignete fibru spojit ču se sa par ljudi i forum učinit u papar!""""

    sad si nas prepo, nemoj molim te

  7. #7
    GT
    Guest
    Bora Lee i kompanija, vi ste izgleda djeca od 12 godina i nemate boljeg posla nego se glupirate ovdje, ma samo nastavite, jer opet vam govorim nikoga nije briga , a vi bezveze gubite vrijeme sa glupostima

  8. #8
    GT
    Guest
    Kad nas vec zabavljas, ispricaj par viceva da se svi malo vise smijemo ) ) )

  9. #9
    GT
    Guest
    ""da da nije vas briga...reka san ti sinko da imam firmu sa 13 kompjutora i sve ću vas naučit da poštujete ostale!!!!!1""""


  10. #10
    Koshpa
    Guest
    Ovo mi smrdi na hraweb! Tj. ne na forum vec na neke bolesnike od tamo!

    Pa sta law ne moze vidjet IP i blokirat ga da ne salje ove bolesnoce! <br><hr>

  11. #11
    GT
    Guest
    izgleda da ce neko tebe naucit redu i sjebat ce tvoj computer sa jednim finim virusom, samo ti nastavi zajebavat ) ) ) ) )

  12. #12
    GT
    Guest
    """"×××××ne ja sam taj koji pravi ×××××× drugimo...vidim još nemaš poštovanja...ali pomalo..nisam ni počeo sa sranjima...!!!"""""

    jesi opasan

  13. #13
    S16
    Guest
    Bilo je ovakvih ×××××× i od prije... Brzo su bila rješena. A ovom bolesniku, ma tko god bija, ću jebat mater ako ga vidin!

  14. #14
    S16
    Guest
    Svaka čast osobi(ama) koja(e) brišu njegove debilne teme...

  15. #15
    mc
    Guest
    Toliko o njemu... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  16. #16
    S16
    Guest
    Napokon... :smile25:

  17. #17
    mc
    Guest
    Ma sve se to ekspresno rijesi. Cijelo ×××××× je vidjelo troje ljudi i trpilo maksimalno pola sata - al nas je sjebao... :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  18. #18
    law
    Guest
    Ne daj da se sutra ne vidimo... la.. la.. laa...

  19. #19
    GT
    Guest
    paranoja

  20. #20
    Koshpa
    Guest
    Za svaku bolest postoji lijek!!!
    Il noz! :smile23:

  21. #21
    Aero
    Guest
    Aha. I meni to miriše na hraweb.<br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  22. #22
    drugmirko
    Guest

    joj Law, daj pogledaj kretenkov ip pa zatvori to van. pliz! dosta su me jebali cijeli dan, daj da barem forum mogu proćitat u miru.

  23. #23
    drugmirko
    Guest
    ok. sad me je s "nema ni jedne cure na forumu" ipak uspjeo nasmijat.

    Poleeee, znao sam, da ponekad znaš bit oštra i na jeziku i na volanu ali, da ti je izrasla i alatka.... to nisam znao! <br><hr>

  24. #24
    Aero
    Guest
    ) ) ) ) ) <br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  25. #25
    S16
    Guest
    Druže...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •