Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 53

Tema: Golf V

  1. #26
    mytbyte
    Guest
    A jel'se može pljuckati po golfu ak imaš stari golf...jer ne vidim neki drastični napredak... :smile25: :smile25: :smile25:

  2. #27
    mc
    Guest
    Dobaaaaar :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  3. #28
    B.S. gost
    Guest
    Eto igrom slučaja i ja sam kupio Golfa V
    1.6 102 Ks . Do sada sam vozio 3 god Peug.407 1.6. Nisam posebno sretan ovom odlukom , ali nije bilo moguće hitno ništa drugo dobiti u roku od nekoliko dana. Inače sam čekao Mazdu 3, ali od toga ništa. Ne znam kakav je ovaj Golf. Vjerujem da će izdržati 3 god. i mijenjam dalje ...

  4. #29
    INTERCEPTOR
    Guest
    28 000€ <br><hr><font face="Courier"></font>

  5. #30
    mc
    Guest
    Kaj kosta Golf V 1,6 s klimom? Nedavno sam prostudirao dosta automobila te klase pa me zanima.<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  6. #31
    INTERCEPTOR
    Guest
    A tko je uopće spominjao alfu? Izgleda da golf fareri imaju noćne more od alfi pa su im samo one na pameti




  7. #32
    B.S. gost
    Guest
    Golf 1.6Trendline 75 kW sa uključenom akcijom VW za klimu i doplata za automatsku klimu, 4 vrata, naslon za ruke sprijeda, crna boja uz ostalu serijsku opremu koja je dobra košta 17800 E. do registracije.

  8. #33
    mc
    Guest
    Puno. Jel ima muziku i alufelge, koliko zracnih jastuka, ima li ESP?

    Moja Corolla je sa rucnom klimom, 4 zracna jastuka, metalik bojom, alu-felgama, muzikom, bez ESP-a, 1,6/81kw kostala cca. 16500 eura.<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  9. #34
    B.S. gost
    Guest
    Ovaj ima zračne jastuke i zavjesu, CD sa 6 zvučnika , ABS,ESP,centr. zaklj.,sve prozore i retrovizore grijane na struju. Nema alu felge.Mazda 3 sedan -koja se ne može kupiti do iduće godine s istom opremom košta 137.000 kn ili 18.000 E , ovisno o tečaju.

  10. #35
    mc
    Guest
    Da, Mazda 3 je dosta skupa. I jos u toj cijeni nema ni alu felgi niti cd-a (samo tuner), niti esp-a...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  11. #36
    B.S gost
    Guest
    Ma model koji sam ja avansirao M3sedan ima CD sa 6 zvučnika , bez alu felgi, ali su problem Japanci što taj model u potrebnoj količini ne isporučuju na EU tržište , a mi idemo preko Austrije, tako da je ove godine prodano samo nekoliko komada.Žalim za tom Mazdom ali nadam se da su i Golfa dobro napravili , jer nisam imao previše izbora tako da je ostala vjera u sreću,a zna se što je očekivati od auta 1.6 102 Ks, samo da nema nekih većih grešaka.

  12. #37
    R-18
    Guest
    AutoZinex govori totalne nebuloze.

    Baš me zanima koji on model 5-ice ima ,kad najskuplji 2.0 TDI sa 140 KS i 6 brzina i opremom kaj blata, košta 25000 E.
    O čemu on priča???

    Frend je prije 2 mjeseca kupil taj model sa 6 airbagova,automatskom klimom alu 16" felgama, senzorima svim mogučim, ....sve,sve,sve i s registracijom ga je koštal 25200 E.
    Full Oprema !!

    I kaj je to onda kupil Auto Zinex, pitam se ja ???<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">R-18</font>

  13. #38
    autozinex
    Guest
    Momak imam Golf 2.0 TDI s DSG mjenjačem,koža,cd changer,i 17" koje sam naknadno kupio pa ako mi nevjerujete šta ću vam ja!Tvoj je frend platio 25000 i sad plus ove moje sitice koje sam nabrojao i dakako imam drvene umetke.Uzmi cjenik dodatne opreme od Golf pa ćeš povjerovati!!!

  14. #39
    TRANS AM
    Guest
    Sorry stari al' za te novce si mogao imati i bolji auto od narodnog traktora! Čist' moje mišljenje, al' ak' tebe veseli.

    I daj se skockaj s izjavama tipa: "Imam Golfa V,mislim nije da se hvalim" ili "Pa ja sam Golf platio 28000eura...pa mogo sam uzeti čitav lager vaših šitova i još bi mi ostalo za para za kuću napravit" ... jer na ovom forumu ima dosta ljudi sa skupljim, kvaltitetnijim i bržim autima od tvojeg narodnog traktora. <br><hr><font size="+1" color="blue">Žedan kao dvogrba deva!</font>

  15. #40
    transamamamam
    Guest
    Al ima tu ljudi koji imaju i 10 puta jeftijnije kante pa ×××× po tim skupljim a da im nisu ni nemreju ni primirisati blizu......tu je glavni problem

  16. #41
    golf 2.0 TDI
    Guest
    zinex, fascinantno je kako tvoj golf ima drvene umetke kad se u novi Golf V za sada ne mogu naručiti drveni umetci!!! ja imam golfa v, tornado rot, 2.0 tdi sportline, 17" polirana, esp, radio s 10 zvučnika, maglenke, naslon za ruku, paket svjetla 2, rezervnu gumu sa alu felgom i još sitnica pa me izašo 24.500 do registracije! a ulovili smo te da muljaš samo zato kaj si se hvalio da imaš nešto u golfu kaj se uopće ne može naručiti! debos

  17. #42
    mc
    Guest
    Nikad necu shvatiti kako netko moze dati 28000 eura za kompakta, a da nije neka jurilica. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  18. #43
    golf 2.0 TDI
    Guest
    za×××× sam se ljudi, sad tek vidim da se čak mogu naručiti drveni umeci "korijen oraha"! my bad! al ne vjerujem da ima debosa koji bi to stavio u golfA!

  19. #44
    golf 2.0 TDI
    Guest
    pa slušaj, novi gti će u njemačkoj koštat 24.900 ojrića, a kako je golf 2.0tdi jeftiniji u hrvatskoj negi u njemačkoj, potajno se nadam da ću piknut bijelog gti-a za koji mjesec<br><hr>Iz ljubavi prema automobilu!

  20. #45
    mc
    Guest
    Jednom prilikom je moj kompic imao komentar tipa: "Frend je kupio 206 S16. Koja ×××××× - dao je 16000 eura, a cak u njemu nema nista drva..." (inace vozi stari A4 s imitacijom drveta u kokpitu). A drugi je na to dodao kako je mogao jos malo dodati za osnovnu Lagunu 1,6. Nakon toga sam predlozio da vise ne pricamo o automobilima... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  21. #46
    TRANS AM
    Guest
    ) ) strašno, prestrašno ) ) ) <br><hr><font size="+1" color="blue">Žedan kao dvogrba deva!</font>

  22. #47
    piquet
    Guest
    Baš me zanima koji on model 5-ice ima ,kad najskuplji 2.0 TDI sa 140 KS i 6 brzina i opremom kaj blata, košta 25000 E.


    ja sam imao u ruci račun za peticu 2.0tdi sa dsg-om na iznos od 31000+ ojrića.
    sve je moguće!

  23. #48
    mytbyte
    Guest
    B.S., kakav je to popust od 1000€ (koga si za to ubio), jer golf 1.6 trendline s tvojom opremom košta oko 18800€... <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  24. #49
    johnny_
    Guest
    drvo u autu može imat samo cigo u svom mercu 123 linije, a dati za golfa 25 tisuca je za dobit oscara za budalu godine.

  25. #50
    sve je moguce
    Guest
    x

Slične teme

  1. VW Golf: Golf prestigao Bubu
    By Karl H. Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-04-2004, 22:46
  2. Golf TDI vs Golf TDI 4motion
    By Dvojba in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 09-09-2003, 03:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •