Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: Golf V

  1. #1
    autozinex
    Guest
    Imam Golfa V,mislim nije da se hvalim..., i namjeravam ofarbati stražnji branik u boji vozila.Mislim na onaj veliki crni koji stvarno ne znam zašto su tako napravili,mogli su fino ga bar pola ofarbati.Auto je srebrene boje pa mi branik tako u oči upada.Na crnim peticama nije tako uočljiv.No da pređem na stvar,ne znam dal bi ga bilo pametno ofarbat cijelog u boji auta ili samo domju poloicu ili napravit crtu preko.Ako neko možda ima sliku ofarbanog nek stavi ili mi recite što vi mislite o tome.

  2. #2
    Aero
    Guest
    Evo, otprilike možeš vidjeti (istjuniran):


  3. #3
    piquet
    Guest
    na vw club pa malo prolistaj.

  4. #4
    mc
    Guest
    Nisam bas ljubitelj Golfova, ali mi ovo ××××no izgleda... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  5. #5
    autozinex
    Guest
    Moram reć,ne gledajući na špulje i ovaj sportski branik, da mi malo kičasto izgleda.Ko da ga je neko nakalmio bezveze..hm..sad baš i ne znam dal ću to radit

  6. #6
    golf 2.0 TDI
    Guest
    khm..khm... dobar dan! pofarbaj ga cijelog, fenomenalno izgleda!

  7. #7
    golf 2.0 TDI
    Guest

  8. #8
    golf 2.0 TDI
    Guest

  9. #9
    TRANS AM
    Guest
    Fakat izgleda ××××no dobro! Baš mi frend iz slavonije misli uzeti jednog takvog. Treba mu za njivu orat! <br><hr><font size="+1" color="red">Zašto vozite brzo?</font>

  10. #10
    Molim???
    Guest
    A kaj vi bre ××××te....pa kad ste pišali u gace tj. do prije godinu-dve svi ste sanjali i mastali o golfu GTI-u a sad kao govno-ovo govno-ono....NE nema ja Golfa i nisam golfista....al ××××ta ga da to nije istina
    Pa VW je konacno napravio simpaticnog Golfeka.....mamicu im raspalu

  11. #11
    Fu Fu
    Guest
    Simpatični Golfek , pa Zetor je ljepši

  12. #12
    ???**???
    Guest
    FU FU kaj i ti si neki bolesni alfista sa 13-14 godina......jooooj koja debilana je taj forum

  13. #13
    autozinex
    Guest
    E dečki nisam ništa dugo htio govorit ali stvarno ste prevršili svaku mjeru!!!Golf je shit,××××××,ne ide smjesta... ono u sebi mislim sigurno čovjek ima Mecu ili Bemburu,Golf je ipak škart naspram njima...kad vi ono vozite neke Alf 33,164 i glumite facu u njima.Pa ja sam Golf platio 28000eura...pa mogo sam uzeti čitav lager vaših šitova i još bi mi ostalo za para za kuću napravit!Pa ×××××u kako možete takve gluposti govorit.Ajde da imate Alfu 156,166 ili 147 nego su vam auti s mojom babom u godini...stvarno...nemam riječi.znam da je većini san imati novog Golfa!dajte malo poštovanja!Pa mogo bi i ja nekom što ima s600-auto ti je švapsko govno,mečke se raspadaju...a kad bi imao mečku bi pjevo po mjesec dana od sreće...

  14. #14
    mc
    Guest
    Sorry, a s kim se ti svadjas? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  15. #15
    activa
    Guest
    .... istina je da si za 28 000 E , mogao zaista kupiti DOOOOBAR ,auto....!!??

  16. #16
    drugmirko
    Guest
    uh, baš dobro... izmorili me na poslu, mala mi se dere ko antikrist odkako sam došao s posla... ali autozinex, sad bar znam šo mi je sanjat. zajedno sa svima vama ) .
    eto, bar jedna briga manje . <br><hr>

  17. #17
    activa
    Guest
    .... uzivaj dok mozes ...!!!
    ... bar u snovima ....!!?? ) )

  18. #18
    Aero
    Guest
    Jebate odmah mjenjam svoj 545i za Golfa. Bar me više pun spremnik neće koštat 600 kn. ) ) ) ) <br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  19. #19
    activa
    Guest
    .... to bi bio " pravi " potez ...!!?? )

  20. #20
    autozinex
    Guest
    aero sad ga i ti....pa šta nisam u pravu?zamisli da ja sad tebi ili ne znam neki forumaš sa Alfom 33 počne srat koji šit imaš,da ne ide smjesta,da nije cuore sportivo,da je totalno ružan...pa mislim malo respecta ne bi škodilo.zar ne

  21. #21
    spidi
    Guest
    Sto vise budes vozit Golf to vise i vise ces cjenit 156-cu )

  22. #22
    spidi
    Guest
    Nadam se da ces i ti progljedat i da ces parkirat koju A.R, ili prvu alternativu Hondu naravno. )

  23. #23
    mc
    Guest
    Autozinex, znaci da ako vozis staru kramu, ne mozes imati svoj ukus i sve novije i skuplje ti mora biti super???
    Cudnih ljudi ima...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  24. #24
    Girrari
    Guest
    Ja nemam pravo glasa budući da vozim 164.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  25. #25
    TRANS AM
    Guest
    Dobro, a kaj ja smijem pljuckati po golfu? Mislim, ne vozim alfu, a jedno od prometala mi je godišta autozinexove babe, ali zato vrijednosti veće (u svakome pogledu) od njegovih narodnih kola. Kaj ja ispunjavam kriterije za pljuckanje po golfu? :smile24: <br><hr><font size="+1" color="blue">Žedan kao dvogrba deva!</font>

Slične teme

  1. VW Golf: Golf prestigao Bubu
    By Karl H. Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-04-2004, 22:46
  2. Golf TDI vs Golf TDI 4motion
    By Dvojba in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 09-09-2003, 03:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •