Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: WANTED : They, who know more, need more, want more ...

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Auto Expert
    Guest
    Vrlo bih rado da mi se jave osobe koje zaista "znaju" o automehanici, autoelektrici i elektronici, dijagnostici, tuningu etc..

    Bilo bi predivno kad bi se uspjela skupiti jedna dobra i pametna ekipa ljudi koji npr. rade po servisima raznih marki, kuže teoriju i praksu, te bi si mogli pomoći međusobno a i drugima iskustvima, savjetima i sl... Također bi mogli razmjenjivati literaturu, iskustva i sl. Ozbiljnima mogu jako mnogo ponuditi tako da .... Samo molim spamere i neozbiljne da me NE ZAMARAJU glupostima!!!

    Uglavnom, ako ima zainteresiranih - javite se! Toliko od mene za početak! Ugodan dan svima <br><hr>I am only one, but still I am one. I cannot do everything, but still I can do something;
    And because I cannot do everything I will not refuse to do the something that I can do.

  2. #2
    Auto Expert
    Guest
    P.S.

    tu je i moj mail autoexpert_AT_softhome.net

  3. #3
    DodoRI
    Guest
    ja sam zaista imao dobru volju upustiti se u vode dijagnostike i EMS dorada ali nakon vise od godinu dana potrage za informacijama tipa: komunikacijski standardi ECU-a u autoindustriji, tablice (ili funkcije) referentnih vrijednosti u memoriji racunala, sheme instalacija EMS-a i sl. sam morao odustati. i skoro zaboravio na to dok nisam procitao ovaj post

  4. #4
    fergazer
    Guest
    U svrhu čega bi se skupila ta "ekipa", (nešto poslovno ili...) jer razmjena iskustva i savijeti se takodjer mogu pronaći na stranicama ovakvoga tipa. Ja npr. nisam automehaničar nit slično, dapace fizičar sam stoga bi mi pomogao malo konkretniji opis onoga šta nudite.<br><hr>

  5. #5
    Auto Expert
    Guest
    @DodoRI:
    pa recimo da velim da bi se našlo mnogo informacija o OBD-u i ostalim stvarima (in)direktno vezanim uz to. Ako te i dalje interesira, drop me a mail!

    @fergazer:
    Ne gledaj sve kroz lovu, stvar je zasada znanstveno-entuzijastičkog tipa i za istinske zaljubljenike u autotehniku. Mnogo informacija koje su prikupljene uglavnom su i teoretskog i praktičnog smisla, a uskoro će vjerojatno prerasti u prvi hrvatski portal auto-tehnike! Ako si fizičar, to bolje, dobro dođe netko tog profila... ...mail me ...

  6. #6
    DodoRI
    Guest
    jesi siguran da ti je ono mail?

Slične teme

  1. Autolakirer... WANTED!
    By Brock in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 10-02-2004, 12:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •