Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Tema: Remus na izdisaju... traži se nasjednik...

  1. #1
    Brock
    Guest
    Dakle... nakon skoro 6 godina došlo je vrijeme da se zamjeni stražnji lonac... ovaj je opet počeo pucati na ulazu, a mislim da nebu preživil zimu...

    Ima li kakvih preporuka koje me neće previše opalit po novčaniku? Definitivno nemam 1500kn za Remus/Supersprint/Sole...

    Bitno mi je da pristojno izgleda i da se može dobit sa ovalnim završetkom cijevi.


    Ima li tko kakvih iskustava i zna li kako se kreču cijene kod auspuff majstora?

  2. #2
    Fu Fu
    Guest
    Rudek iz Bedekovčine ti napravi auspuf kakv očeš, može i s tri cijevi...

  3. #3
    Brock
    Guest
    Ovak... zvao sam Durlen i dečki vele da bi ovak nešto (krajnji desni) došlo oko 700kn sa ugradnjom.

    Kaj mislite? Valja?


  4. #4
    mc
    Guest
    Oblik zavrsetka mi se dopada i to je na zalost sve sto ti mogu reci. Kako to da vise neces okrugli?<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  5. #5
    Fresh
    Guest
    Kakav je sad završetak na raspadajućem Remusu.

    Mene bi zanimao samo nastavak za postojeći spuh...

  6. #6
    Koshpa
    Guest
    Ja ti imam ovakav u sredini, platio sam ga 380 KN (bez ugradnje) i mogu ti rec da se nakon godinu i pol sasvim dobro drzi! )

  7. #7
    Brock
    Guest
    Pa, vrijeme je za malo promjene... )

    Sad je okrugli završetak promjera 90mm.

  8. #8
    Fresh
    Guest
    Moram izmjeriti, da vidim jel stane.

    Ako stane, onda uzimam pilu u ruke i stižem

  9. #9
    mc
    Guest
    Smijem gledati kako to radis? To bude bio "A je to" special edition... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  10. #10
    Brock
    Guest
    Lik iz kvarta ima takav Powerfull na 206-ici i opako se čuje i sve je OK već 2 godine... pa mislim da ne bi bilo loše isprobati...

  11. #11
    Brock
    Guest
    Oy Freshinjo!

    Kaj misliš rezat kraj mog Remusa?!?!? Kaj se mene tiće.... nema frke ali...

    ...kak buš ga pričvrstil na svoj auspuh?

    Mislim da ti je to Mission Impossible...

    Prvo moraš flexericom odrezat svoj završetak cijevi... i onda nekak navarit završetak...

  12. #12
    mc
    Guest
    Daj, pusti ga nek radi. To bude bila scena... :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  13. #13
    mc
    Guest
    A moze mu to i Rudek srediti - samo da nam prijatelj Fu-Fu da brojceka... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  14. #14
    Brock
    Guest
    Fresh... ovaj moj nastavak ti je već lagano apšisal i ima sitne točkice hrđe...

    ... a neki pošteni buš platil 200-300kn...

    ... a zašto si ne staviš novi stražnji lonac, pa si bez brige, a i malo buš zvuka dobil... sorry, ali stavljat neki nastavak na originalni stražnji lonac mi je malo bezveze...

  15. #15
    MoschuS
    Guest
    Probaj Lastovcica, ovako nesto kao na slici koju si stavio bi te trebalo doci nekih 600kn. Meni je radio prije par mjeseci ali sa dva izlaza (okrugla jedan do drugoga) i sa montazom me je doslo 1000kn ravno s tim da su mi rezali i branik da izlazi sjednu malo vise unutra. Ja sam jako zadovoljan i poslom i zvukom a i jako puno ljudi je radilo kod njega u zadnje vrijeme i svi su zadovoljni. Naravno nije to klasa Soleta ili Supersprinta ali za trecinu love dobijes jako dobru stvar.

  16. #16
    Brock
    Guest
    Je... to veli i Sepra...

    .. poslal sam im upit, pa ću vidjet što će reći...

    Fala!

  17. #17
    Fresh
    Guest
    Moj zvuk je meni savršen, čekaj da ga čuješ.

    A kako vidim iz tvojih postova, ne želiš mi ga dati, dobro, sve mi je jasno ) )

    Meni ne treba neki pohabani remus<br><hr>

  18. #18
    Brock
    Guest
    A jooooooooj frende! Pa, ×××××u sve... ak' treba... mam bum ga danas odšarafil!

  19. #19
    Fresh
    Guest
    Sad ga više neću


  20. #20
    mc
    Guest
    Ti fakat konzumiras zenske hormone u zadnje vrijeme... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  21. #21
    Brock
    Guest
    )

    Fresh... naj se srdit... to ti ja velim iz vlastitog iskustva... probao sam napravit nešto slično na svom bivšem autu, pa je ispalo bezveze... otpilil sam završetak i stavio nastavak sa šelnom... iznutra je zahrđavio za 6 mjeseci i više se nije dao skinut... zahrđavila je i matica i šelna i sve...

    Jedan frend je spičkal svoj Remus na rinzol, pa je kupio "normalan" auspuh i zavaril nastavak sa starog Remusa... nakon par mjeseci je to skinuo dole i kupio novi Remus stražnji lonac.

  22. #22
    Fresh
    Guest
    Da, da, sad se izvlači...

    Reci, hoću svog remusića sačuvati u komadu, preparirati, uokviriti i staviti iznad televizora.

    I svi ćemo to shvatiti ) ) <br><hr>

  23. #23
    Cezy
    Guest
    CSC Marmitte probaj..

    Oni rade po obliku izvana,sve kao seriski,a iznutra su onak malo finiji...

    Inace osnivac te firme,je bio dugo vremena neki vazni baja u Supersprintu...<br><hr><font face="Impact">Racing is life...
    ... anything that happens before or after is just waiting.
    </font>

  24. #24
    DeLux unlog
    Guest
    Momci di ja mogu kupit ovaj Powerfull lonac. Ima neko broj ili mejl???

  25. #25
    Aero
    Guest
    Onaj krajnji desni je pre××××n.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •