Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: FORD FOCUS

  1. #1
    R24
    Guest


    <br><hr><font face="Impact" color="blue">Createur d Automobiles</font>

  2. #2
    R24
    Guest




    <br><hr><font face="Impact" color="blue">Createur d Automobiles</font>

  3. #3
    mc
    Guest
    Usudit cu se reci da mi je stara linija cak i ljepsa iako i ovaj izgleda sasvim solidno. Malo me jedino kod ovog novog brine kosina straznjeg kraja krova. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  4. #4
    R24
    Guest
    Stari mi je izgledao puno bolje, barem zadnji kraj, ali treba vidjeti uživo.<br><hr><font face="Impact" color="blue">Createur d Automobiles</font>

  5. #5
    mc
    Guest
    Unutrasnjost mi je izvrsna... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  6. #6
    Fresh
    Guest
    Gledajući slike

    bljak

    i iznutra i iz vana.

    Opet su stavili megalomanski radio, a kontrolnjak je isti kao VW grupaciji.

  7. #7
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ne svidja mi se zadnji kraj.Izgleda nekako spljosteno.Meni se isto aktualni Focus vise svidja.

  8. #8
    chevy
    Guest
    Interijer je prihvatlj, čak i odlično dizajniran, no izvana stražnji kraj automobila je malo promašen. Stražnji kraj, kao i stražnja svijetla su bezrazložno previše nakošena, premala i pretpostavljam s vrlo lošim svjetlosnim efektom. Mislim da je bolje da su ostavili stari izgled stražnjeg kraja automobila, dok odnaprijed je OK, prati prepoznatljivi izgled fordovih modela.

  9. #9
    mytbyte
    Guest
    mc,
    ne stane fridge u gepek kad spustiš stražnja vrata, ne bu dobro...

    sve u svemu, nešto mi smeta al ne mogu točno odrediti što...a iznutra: makni alu-look i nije baš nešto...

    šteta, nekad je Focus bio originalan i bio mi je ozbiljna opcija, sad se ne ističe od ostatka kompaktnog svijeta...čini mi se da Citroen ponovo stiče svoju staru reputaciju extravagantnog dizajna sa C4 i novim Picassom dosk su ostali većinom podlegli "copycat" sindromu... <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  10. #10
    GT
    Guest
    nije mi ni lijep, a nije ni ruzan, uostalom to je Ford, a Fordovi me ne zanimaju )

  11. #11
    mytbyte
    Guest
    osim GT40 naravno... )

  12. #12
    mc
    Guest
    Ovo je bilo puno inventivnije:


    <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  13. #13
    mytbyte
    Guest
    Šizofreno ali originalno...

  14. #14
    mc
    Guest
    ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  15. #15
    Cezy
    Guest
    Uuuuu...

    Lose,nazalost lose,cak je i kokpit banana.Razocaran sam,stari foki 3p. ostaje kralj.

  16. #16
    GT
    Guest
    malo mi vuce na BOV

  17. #17
    drugmirko
    Guest
    ooo vidi, i tu ga ima a ja kreten, postao slike u Ford club. šta reći? C4 mi odjednom izgleda luđački dobro . a njegova armatura prema ovoj, ko da nije s ovog planeta .<br><hr>

  18. #18
    Cezy
    Guest
    Slazem se za C4,ok je on.Cim dode u butige,odmah idem na test drive,zivo me zanima kak se onaj volan,sa fiksnim srednjim djelom ponasa u praksi.

  19. #19
    drugmirko
    Guest

    ugrabi nekog crvenog VTS coupea, ne nekakvu familjarnu verziju. tek onak, ak te volan razočara.

  20. #20
    Axl
    Guest
    unutrasnjost je mnogo lepsa kod novog Focusa , a izvana

  21. #21
    Rossonero
    Guest
    Napravil sam do sad jedno 2000 kilometara s rentanim Focusom 2.0 automatik i auto mi se ne svidja previse. Ne znam dal je plastika ista kod americkih i eurospkih modela, ali je totalna katastrofa. Ono pravi, tvrdi jeftilen. Jedino kaj je ovaj kojeg rentamo posteno opremljen. Od klime, tempomata, centralno, abs, servo, cd, podizaci... dosta igrackica za jednog kompakta. Samo je spor do bola, a hoce popit da ne vjerujes. Sve u svemu, nis posebno.<br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  22. #22
    mytbyte
    Guest
    Američki i europski Focus nisu posve isti, automatik koji se isporučuje u USA gotovo sigurno nije isti koji dobiješ u Europi, moguće je da niti ovjes nije jednako ugođen tako da mislim da je europski mnogo bolji od američkog...a otkad je to Amere briga koliko im troši auto i kakva je plastika unutra...amerima bi kvaliteta plastike iz clija bila ko da si im dao malog mercedesa... )

  23. #23
    HONDAA
    Guest
    Da zato su im Toyote, Honde, Nissani okupirali trziste.

  24. #24
    mytbyte
    Guest
    vidio sam nekoliko Focusa kad sam bio u USA i čak nekak osjetno drugačije zgledaju i izvana...

  25. #25
    Aero
    Guest
    Lošeeeeeeeeeeeee...

    Sprijeda izgleda ko neki SUV...

Slične teme

  1. Megane RS vs.FOCUS RS
    By Cezy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 101
    Posljednji post: 11-09-2004, 15:56
  2. FORD FOCUS
    By max35 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 02-04-2004, 10:14
  3. FOCUS povoljno
    By Dalibor in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 16-07-2002, 21:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •