Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: BMW opoziv za X5

  1. #1
    Axl
    Guest
    sad sam vidio na autobild-u zbog elektronike nesto<br><hr>

  2. #2
    OS FIAT>>>
    Guest
    Za danasnje automobile to je vec ocito postala uobicajena stvar.

  3. #3
    mytbyte
    Guest
    Bilo je tvorničkih grešaka i po sigurnost opasnih problema i ranije, samo su danas sudske tužbe tako česte i skupe i to za svaku sitnicu da si niti moćni BMW ne može priuštiti da ih hladnokrvno plaća...nekad je trebalo nekoliko ljudi izgorjeti u Mercedesu Gullwing da bi se nešto promijenilo, danas i kvar na elektronici u nekoj konstelaciji skoro nemogućih okolnosti može uzrokvati pogibiju ljudi... <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  4. #4
    OS FIAT>>>
    Guest
    Cemu byte ici toliko u povijest kad je dovoljno sjetiti se TT-jca.

  5. #5
    mytbyte
    Guest
    E da...

  6. #6
    GT
    Guest
    opoziv, pa sta??? pa skoro svaki dan ima opoziva, svabe, talijani, francuzi, pa cak i japanci vrse opzive, to je postalo sasvim normalno ) ) )

  7. #7
    Axl
    Guest
    u pravu ste, opoziv je OK, firma se brine , otklanja kvar o svoj trosak.

    Ali mislim da je najtezih reci bilo kad su Alfa i Lancia opozvane. Za Peugeot i BMW samo konstatacija da je to OK.Kao i za Toyotu prije neki mesec

  8. #8
    drugmirko
    Guest
    neznam, meni je to uvijek bilo O.K. to sam u nekoj od ovih mnogobrojnih opoziv temama već rekao. ak me nešto već smeta kod opoziva je baš to što kažeš. kad se MB A klasa popiknula na krov i kad je Audi TT padao s ceste i ubiao ljudi, nikom ništa a kamo li, da slučajno naškodi renomeu marke. a da se to desi nekom iz "druge" lige ajd, recimo Hyundaju, odmah bi mogao zatvorit i butigu i tvornicu.<br><hr>

  9. #9
    HONDAA
    Guest
    Cuo sam da talijani uvode nove rules za polaganje vozackog ispita a to je poznavanje kako voziti s otvorenom prednjom haubom? ) ) ) ) ) )

  10. #10
    OS FIAT>>>
    Guest
    ...po uzoru na vec postojecu skolu u Japanu i Njemackoj. )

  11. #11
    HONDAA
    Guest
    Japanci su vec davno prestali biti kamikaze

  12. #12
    OS FIAT>>>
    Guest
    Takuma Sato naravno dokazuje tvoje tvrdnje... <br><hr><font color="blue">www.fiat-klub.batcave.net</font>

Slične teme

  1. opoziv peugeot 307
    By mmm in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 26-08-2004, 16:58
  2. Renault zanijekao opoziv svojih dizelaša
    By nove greske in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-08-2002, 20:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •