Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Michelin gume

  1. #1
    Car
    Guest
    Pozdrav!
    Dali netko ima problema sa gore naznačenim gumama, meni do 130km/h sve u redu a nakon navedene brzine osjeti se na volanu i cijeloj karoseriji da auto trese, radio sam optiku kupio i zadnje gume nove savine i dalje trese, pitao sam u servisu kazu da su uzrok gume a michelinke imaju 10 tkm prijeđenih ali od samog početka sam imao taj problem, a u trgovini gdje sam kupio i montirao gume i obavio optiku i balansiranje guma su mi rekli da je ovjes u pitanju.
    Unaprijed hvala

  2. #2
    chevy
    Guest
    Čudno je to što su na servisu rekli da je do guma, a gume već imaju 10 tisuća prijeđenih kilometara. Prema tome, ja mislim da je ipak problem s ovjesom. Pitanje je da li je auto imao teži karambol, nakon kojeg je trebalo raditi popravke i na ovjesu, kao ponovno centriranje istog.

  3. #3
    ki
    Guest
    care,nije gumama ništa,odi k pravom majstoru jer je u pitanju ovjes ili u najgorem slučaju upravljač.pozdrav

  4. #4
    car
    Guest
    U ovlaštenom servisu su mi rekli da je ovjes ok. auto sam vodio kod dobro poznatog liumara koji je rekao da auto nije karamboliran, a od drugih sam cuo tko je takodjer imao michelin gume da je imao problema sa podrhtavanjem auta.
    Te su gume bile na popustu, mozda su malo vise odstajale sto vjerujem da nebi smjeli takve prodavati ako su stare.
    Hvala, Car!!!!

  5. #5
    roby
    Guest
    bez obzira sto su gume nove moguce je da so tvornicki defective ako neko u gradu ima uredjaj za balansiranje guma with road force on vam mogu na licu mjesta reci je li guma ili felga

  6. #6
    fabian
    Guest
    imao ja sličan problem !!!!!!
    aj ja na balansiranje i sve OK prek 100 km trese ja na testiranje amortizera sve OK ja opet na balansiranje i sve OK kad je zemo vratio kotač na auto ja onako tužan okrećem kotač (dok je auto bio na dizalici) i vidi vraga guma nekako jajasta a to uređaj za balansiranje ne pokazuje kaže zemo da on može i kocku balansirati a ta moja jajasta guma pod određenim brojem okretaja valjda počne tolko vibrirati da te strah voziti pa sad neznam!!!!!!!!!!

  7. #7
    fabian
    Guest
    e da kad sam kupio nove gume toga više nema a nema i 1700 kuna

  8. #8
    k0vac3v1c
    Guest
    ma da i meni se to dogadja nakon 120 strah te se voziti , kakve gume kakav ovjes , gledajte ceste kojima vozite !

Slične teme

  1. Zimske gume Michelin Alpin Pilot
    By Rott in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-10-2003, 13:54
  2. Gume Michelin Pilot HX
    By Gogo 29 in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-04-2003, 14:55
  3. Michelin ili Dunlop?
    By Dr.Nele in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 76
    Posljednji post: 07-04-2003, 07:24

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •