Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Mazda 323 F DITD

  1. #1
    Fergazer od fiće
    Guest
    Ima li ko kakva iskustva s tim autom i servisom na 90.000 km? Koliko vrijedi model iz 2000. s tim motorom i elegance paketom opreme. Hvala na pomoći <br><hr>

  2. #2
    vega
    Guest
    Imam baš tu Mazdu kojoj se okrenul 87- tisućiti km, tak da nemam iskustva, ali sam se raspital. Od bratića šogor je radil u Mazdi Austrije- navodno za 150 eura dobim materijal potreban za 90k servis. Radna snaga je kod nas jeftinija pa bum to obavil tu negde. O tom potom.

  3. #3
    Fergazer od fiće
    Guest
    Hvala na odgovoru, znači u Austriju po dijelove...

  4. #4
    vega
    Guest
    Zaboravil sam napomenuti da je moja Mazda 99.god. Ako je tvoja face-liftirana možda ima razlike u servisima.
    Jedno pitanje- kod malo jačeg stiskanja gasa Mazda stvara poveći crni oblak. Iako znam za još jednu s istom pojavom, zanima me kakvo imaš ti iskustvo?

  5. #5
    Fergazer od fiće
    Guest
    Pa zasad ne dimi baš, prošla je sad na ekotestu, istina prvo stiskanje gasa je ispustilo crni dim, ali daljnja 3 su bila ispod 3 što je u granicama i stalno se spuštala vrijednost tako da prvo stiskanje gasa nije ni ubilježio.
    Inace moja nije face-liftana, to je valjda među zadnjim serijama prije face-lifta-

  6. #6
    Fergazer od fiće
    Guest
    Jel imao netko problema s našim lošim (Euro)dizelom. Toliko se priča o tome i sad više nisam pametan ima li istine da ne valja ili je sve prenapuhano?

  7. #7
    Fergazer od fiće
    Guest
    Preporuka za neki dobar servis? Ovlašteni ili ne?

Slične teme

  1. Koliko vrijedi Mazda 323 F 2.0 DITD
    By Fergazer od fiće in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 31-08-2004, 12:21
  2. Mazda Premacy DITD
    By E-type in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-10-2002, 16:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •