Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 69 od 69

Tema: Servis Tomić BMW

  1. #51
    Mario Haas
    Guest
    Ma znam da nisi ali kad sam pročitao meni je bilo glupo. Zanemari.

  2. #52
    Aero
    Guest
    Vidim da je Sepra kupil novu makinu. Svaka čast. Želim ti puno, puno sretnih km. Moj je odvrtil 11000 km...

  3. #53
    mara1
    Guest
    Fresch, nije mi se dalo citati sve nego samo prvu stranicu. da mi kazu da dolazim svakih 50 000tkm ja bih dosao svakih 7500 - 10 000km. ja ne vjerujem u te price i takva ulja. uostalom sto ako ti auto popije litru ulja na 10 000km, sto kazu da je normalno?(pokazat ce ti lampica ali ja se ne uzdam u danasnju elektroniku)

  4. #54
    OS FIAT>>>
    Guest
    Punto 1.2 8V "popije" tocno litru ulja svakih 10 000 Km i to je normalno.Ja svakih 5000 kontroliram i ulijem koliko fali.Bas sam danas kupio litru ulja jer sam vec presao preko 6000 od zadnjeg servisa i sigurno ga fali.

  5. #55
    Brock
    Guest
    I Twingo 1.2 8V popije točno litru ulja na 10000km.

    Ja na servis idem u ovlašteni Renault servis u Karlovac i skroz sam zadovoljan. Ljubazni su, susretljivi i imaju satnicu od 122kn po satu, bez obzira na vrstu posla koju rade na autu (za razliku od lopova u Zagrebu).

  6. #56
    Girrari
    Guest
    Ja Valenčića ganjam već 3 meseca da mi napravi račune za zadnja 3 servisa da mu mogu konačno platit jer mi je već neugodno dolazit. Svaki put veli da bude...<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  7. #57
    TRANS AM
    Guest
    Girrari, ... i ja bi takvog meštra! <br><hr><font size="+1" color="red">Zašto vozite brzo?</font>

  8. #58
    Brock
    Guest
    ... kupi Alfu... )

  9. #59
    TRANS AM
    Guest
    Brock, kaj se bumo sad još i vrijeđali??? <br><hr><font size="+1" color="red">Zašto vozite brzo?</font>

  10. #60
    Brock
    Guest
    )

    Nego... di ti nabavljaš dijelove za svog gutača benzina?

  11. #61
    Girrari
    Guest
    To nije uvreda nego najbolja želja! <br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  12. #62
    TRANS AM
    Guest
    Gutač benzina. Dobaaaar! Sad si mi dao ideju za novi avatar!

    Btw, Austrija, Njemačka i prek bare. Sve ganc novo, ništa rabljeno, ništa reparirano. <br><hr><font size="+1" color="red">Zašto vozite brzo?</font>

  13. #63
    TRANS AM
    Guest
    Je Giro! Isto super želja kao i kad ti netko zaželi: "Dao bog da ti se pica ogadila!" <br><hr><font size="+1" color="red">Zašto vozite brzo?</font>

  14. #64
    Brock
    Guest
    Moj frend za svoju Vettu dijelove obično naručuje net-om preko bare.
    Veli da su cijene dijelova smiješne, što se ne bi moglo reći za cijenu dostave.

    Mislim da mi je jednom rekao da je filter ulja 2-3 dolara. )

  15. #65
    Fresh
    Guest
    U Focusa između godišnjih servisa ne ide ni kap ulja.

    Drugim rječima, na 15.000 - 18.000 troši 0,00 litara.

  16. #66
    Brock
    Guest
    Godišnjih servisa? )


  17. #67
    Fresh
    Guest
    Šta je tu smješno

  18. #68
    TRANS AM
    Guest
    Da, točno je to što ti je frend rekao! Kad vidiš ponudu, počneš se grčiti od smijeha!
    Npr:
    filter ulja cca 3 $
    filter zraka cca 4 $
    svjećica cca 4-5 $
    klinasti remen cca 30 $
    glavni kočioni cilindar 45-50 $
    disk pločice (komplet)cca 100 $
    kompletni elektro kablovi cca 80-100 $
    rotor cca 5-8 $
    kompletni (od grane) originalni ispušni sustav s kromiranim cijevima 600-700$<br><hr><font size="+1" color="blue">Žedan kao dvogrba deva!</font>

  19. #69
    mc
    Guest
    Potpis je :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

Slične teme

  1. Subaru Servis u Hr
    By TurboManijak in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-11-2004, 22:35
  2. Servis za Mercedes
    By sepra in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 16-06-2004, 17:56
  3. GMC Servis ili zastupnik
    By Seatibiza in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2003, 14:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •