Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 69

Tema: Servis Tomić BMW

  1. #26
    mirek
    Guest
    Ili si iskopajte grabu, ili nađite prijatelja koji je ima, ili nađite nekog "fušeraja" u kvartu i sve napravite sami.Meni je nepojmljivo da se u sat vremena zaradi 100 eura.Pa kakve škole taj serviser ima da mu je satnica tako visoka? Da ja još magistriram i doktoriram i opet neču imati toliku satnicu.Ako materijal košta nekih 500 kn (ulje+filteri), kako imaju srama ispostaviti račun na 1300, 1500, 1700kn!!!Sam svoj majstor, ja redoviti servis napravim za sat vremena i uopče me ne zanimaju ti ovlašteni lopovi

  2. #27
    golf 2.0 TDI
    Guest
    Nekaj mi je tu sumnjivo... da pogodim! NNN- PA TI SI JEDAN OD BRAĆE LINIDIĆ!

  3. #28
    Seatibiza
    Guest
    Ja recimo kod Zubaka ni mrtaf
    Meni su an servisu na 15 000 km samo zamjenili ulje bez ijednog jedinof filetra, naravno sve su naplatili i kada sam dosao poslije kod njih tj. kod Voditelj servisa, koji je btw. dobio otkaz u Peueotu jer je tam nekaj sral, koji mi je reko da je to nemoguce???!!!!
    Da mi je barem reko OK sve je moguce cemo to provjeriti ili sl. ma LOPOVI
    A kaj se tice kave kod Zubaka.... bok mater ja pustim 1300 kuna za servis i SAM si moram platiti kavu a u Slovenij gdje sam idem dobim 5 kava ako ocu i to zabadaf.....×××× Zubaka i njegove fus masjtore....
    Pogotovo zato jer znam da šefic servisa, onaj debeli visoki sivi, ima doma radionu i servisira auteke na crno i jos mores dobiti i štambilj u knjizicu ako oces.....tam su i zavrsili moji filteri.

  4. #29
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ja znam za neke ljude koji rade kod Zubaka... ekipa krade di stigne mušterije... zato svi i voze ××××ne aute.. samo fuš fuš i fuš....

  5. #30
    Dr. Strangelove
    Guest
    Uglavnom još nisam čuo ni za jedan ovlašteni servis u sklopu neke veće dilerske kuće koji nije po "čerge" sistemu....

  6. #31
    NNN
    Guest
    Vidi...vidi golf 2.0 TDI, ipak se nisam zmislil !
    Kaj sad ne veliš svima da lažu !

  7. #32
    mc
    Guest
    Dr., mene je sjebal i fuser, koji je kao frend od frenda, pa mi je bar zbog toga mogao biti korektan. Ugradjivao je dijelove znj kvalitete (kocnice), naplacivao dijelove koje nije promijenio (filter zraka), posao od dva sata radio cijeli vikend, nagovarao me na promjenu onoga sto nije trebalo mijenjati i sl. Ima stoke sitnog zuba di god se okrenes.

    U Zubaku smo mi imali grdih problema s jednim sluzbenim autom. Da ne duljim, nisu znali/htjeli pozabaviti se s jednim problemom koji je zahtjevao pravog majstora. Kao i vecina nasih servisa, samo znaju ulje i filtere mijenjati, a za sve ostalo slijezu ramenima ili prodaju foru kak je to normalno...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  8. #33
    Dr. Strangelove
    Guest
    Krivo sam se izrazio.... mislio sam na zubakove majstore.. koje dok rade svoj posao samo misle na to kaj će maznut i ugradit u fušu (lik valjda u glavi već kombinira kaj bi mu dobro došlo od dijelova)....
    Ja sam jako zadovoljan dvama malim ovlaštenim servisima.... Jaković za Škodu i Valenčić za Fiat... svijetli primjeri...

  9. #34
    Mario Haas
    Guest
    U satnicu mehaničara ovlaštenog servisa uračunati su svi troškovi firme...valjda vam je to jasno. Glupo je urlati na visoki sat servisa, otvorite sami servis, stavite stvari na papir pa ćete vidjet šta ćete dobit.

    A da su lopovi, jesu. Mehaničar=lopov, u 99% slučajeva.<br><hr>

  10. #35
    golf 2.0 TDI
    Guest
    Dr Strangelove, baš me zanima kog ti to znaš kod Zubaka!? NNN daj si nađi život, MC obrati mi se za problem koji si imao na službenom autu a kod zubaka ga nisu riješili, zanima me jako. Znate kaj me ljuti jako? to kaj svi nekaj ××××te po zubaku a 95% vas nikad nije bilo tamo. samo ××××te, ja sam tamo na svakom servisu zadnjih 7-8 godina i iz godine u godinu nude nekaj novo i uvijek bude bolje. ne serite zato jer vam je frend od frendovog frenda nekaj reko da kod zubaka kradu. a kaj se tiče mehaničara to me još više intrigira! pa vi znate sve kaj i kolko zubakovi mehaničari kradu? ja ne vidim kako vi to drukčije znate ako niste mehaničari kod zubaka? nije vam palo na pamet da mehaničari kao zaposlenici imaju posebna prava prilikom kupnje robe kod svog poslodavca? kupe dijelove koji kasnije doma u fušu su jeftiniji vama nego kod zubaka a on svejedno zaradi jer ih proda skuplje nego kaj ih je kupio kod zubaka! ××××te a nemate pojma!

  11. #36
    xyzž
    Guest
    E. a da nisi ti suradnik Žubaka kad ga tako lijepo hvališ :smile25:

  12. #37
    Mario Haas
    Guest
    MC; daj se obrati čovjeku vidiš da oče pomoč.

  13. #38
    Dr. Strangelove
    Guest
    golf 2.0 TDi.... Ok kužim otprilke tvoju poantu..ali reći ću ti samo da sam ja iz Velike Gorice, ko i većina zaposlenika u toj firmi...

  14. #39
    TRANS AM
    Guest
    Je i to mu hitna pomoć treba kak' mi se čini, obzirom da dotični vozi golfa i to traktora, a još mu ispod piše "Iz ljubavi prema automobilu!" pa pretpostavljam da čoeka boli srce. <br><hr><font size="+1" color="red">Zašto vozite brzo?</font>

  15. #40
    mc
    Guest
    Problem sa Zubakom? Ne sjecam se tocno sto je bio problem, ali nije ni bitno jer se prica ionako odnosi na problem servisa, a ne auta. Uglavnom, svaki put kada bi dosao kod Zubaka, objasnjavao bi problem drugom covjeku i nakon "popravka" bi otisao s podjednako pokvarenim autom. Kada bi ponovno dosao, morao je opet ispocetka objasnjavati cijeli problem nekom drugom servi×××× i tako u krug godinu i pol dana. U tom periodu je bilo svega - razgovora s pretpostavljenima, pa s njihovim pretpostavljenima , pa prijetnje da ce pisati u Njemacku itd. Na kraju su bili manji od makovog zrna, ali mu i dalje nisu znali rijesiti problem. Na kraju je otisao u Miramarsku i tamo su mu u vrlo kratkom roku sredili stvar. Nedugo nakon toga, auto je ukraden na sveopce veselje.<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  16. #41
    Ing
    Guest
    mc ) , po toj logici ak nebreš niš riješiti kod servisera najbolje da ga lopine odfuraju.
    nego kaj je sa posjetom Vz??,pa daj malo razvozi taj auto konačno )

  17. #42
    mc
    Guest
    Na kraju smo se rijesili kante i jos smo i zaradili na razlici leasing-kasko...

    Krajnje je vrijeme da se zaletim malo do Varazdina na jednu kavicu. Budemo to organizirali. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  18. #43
    TRANS AM
    Guest
    Ing, ne! Najbolje rješenje je uopće ne posjedovati narodna kola. A ak' se baš zalomi u trenutku neuračunljivosti, onda je fakat najbolje prepustiti stvar lopinama. <br><hr><font size="+1" color="red">Zašto vozite brzo?</font>

  19. #44
    mc
    Guest
    Lopov se sokirao kada mu je moj kolega rekao da ga apsolutno ne zanima nikakav "otkup" auta i da mu se najljepse zahvaljuje sto mu ga je ukrao. Nisam napisao da je nedugo nakon nabavke u Bratislavi bila ukradena instrument-ploca - ma same ×××××rije s njim... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  20. #45
    Mario Haas
    Guest
    To se zove imati peh, ukrasti pokvaren auto.

  21. #46
    mc
    Guest
    Ma ne, ukraden je taman kada je sve bilo sredjeno. Bas smo se pitali koliko ce trajati idila, a odgovor je stigao vrlo brzo... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  22. #47
    Mario Haas
    Guest
    <br><hr>

  23. #48
    Ing
    Guest
    mc, ja mislim da je krajnje vrijeme, pa i "crvene ptica" se malo vozi i ona mora nabiti kilometre, inače ode garancija
    Poradi nekaj po tom pitanju.

  24. #49
    mc
    Guest
    Mario, konacno su me i ovdje skuzili kakav sam... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  25. #50
    mc
    Guest
    Nisi trebao editirati - nisam ti ja neka duribaba... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

Slične teme

  1. Subaru Servis u Hr
    By TurboManijak in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-11-2004, 22:35
  2. Servis za Mercedes
    By sepra in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 16-06-2004, 17:56
  3. GMC Servis ili zastupnik
    By Seatibiza in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2003, 14:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •