Prikazujem rezultate 1 do 25 od 69

Tema: Njemacki auti najisplativija investicija???

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Pero-Zdero
    Guest
    Elem, u jucerasnjem "Jutarnjem" u auto prilogu preko dvije sredisnje stranice elaborat,traktat itd u korist teze u naslovu.Kao Njemacki auti najbolje drze cijenu pa su prema tom novinaru cak i zamislite "investicija za buducnost" jer najbolje drze cijenu tj najmanje gube cijenu prema godistu a to bi sve prema prilozenim faktima i jos moglo proci kod sirokih masa DA te Njemacke aute ne bi morali jos i MASNO preplatit u vidu precijenjenosti prema ostalim modelima npr vw golf cca 3.000 eura skuplji od npr Stila itd. itd. pa sad ispada kao da golf bolje drzi cijenu nakon nekoliko godina kad se ide prodavat sto je isto fakat allliii.. koliko smo ga ono platili ???

    Evo sorry nisam zanao za navodnike - NAVALI !!!

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    testin testin testicles

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    fercera!

  4. #4
    OS FIAT>>>
    Guest
    Mislim da si sam vec sve rekao.Golf je relativno isplativa investicija jer ce u startu nesto skuplju cijenu opravdati tako sto ce ga se moci skuplje prodati i dodje se u biti na isto.Stilo ce za par godina manje kostati kao polovni, ali njega smo ipak manje i morali platiti kao novog.

  5. #5
    mc
    Guest
    Ne da mi se pisati sve sto sam napisao u prvom naletu, pa eto skracene varijante:

    Dakle, naslov je malo "bedast", ali je sadrzaj samog clanka dosta korektan prema svim markama/zemljama porijekla. Drago mi je sto su opisali zbog cega su njemacki auti kod nas toliko cijenjeni, a takodjer su naveli i da je to dvosjekli mac, jer su prvi na listama lopova. Pametnome je to dovoljno da zakljuci kako su ti auti precijenjeni i kao novi i kao rabljeni, te da ih je uz to i dosta rizicno imati. S druge strane, oni koji citaju samo naslove ce i dalje siriti legende o njemackim automobilima. Najvise me zacudio izuzetno visok plasman Skode - nisam ocekivao da je slava VW-a tako snazno prenesena na tu marku...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  6. #6
    drugmirko
    Guest
    ništa. ja ću/bih si kupit/o auto, kod kojeg mi srce zaigra (a to je teško koji njemaćki) i zato ga onda ne idem prodavat za tri godine. nakon toga, sve oko cijene je i onak bez veze. )

    sada vozim švabu, fenomenalan je, sve punktlih i pedantlih, ali srce ipak ne igra. nakon ovog iskustva još bi išao kupit nešto iz francusko/taljanske filozofije. i morao bi ostat jako razočaren, da bi se vratio u pusto tehnićko-proizvodno savršenstvo fatherlanda. i još i to samo u srednjem razredu. u golf&co razred teško, bez obzira na mogućnost bolje prodaje polovnjaka. <br><hr>

Slične teme

  1. Hrvatski Njemacki Rjecnik
    By Pametni in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2006, 10:27
  2. polovni auti
    By prodaja in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-02-2003, 17:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •